Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wraca' .
-
Kilka godzin temu H2k Gaming ogłosiło, że w następnym tygodniu zobaczymy Forgivena w pierwszym składzie. "Mamy zaszczyt dziś ogłosić, iż Forgiven wystąpi w wyjściowym składzie na najbliższy tydzień LCS. Freeze zmaga się z kłopotami zdrowotnymi i drużyna uważa, że nie powinien wystąpić w nadchodzących meczach, by sytuacja się nie pogorszyła. Mamy nadzieję, że wróci jak najszybciej do zdrowia." „Jesteśmy wdzięczni za to, że Forgiven jest skłonny grać w tejże trudnej sytuacji” powiedziała Susan Tully, dyrektor H2k. „Forgiven nie trenował z drużyną, co może być dla nas szkodliwe. Mimo to, cała piątka ma wielki talent i jesteśmy pewni, że jeśli będą dużo pracować, mają duże szanse zostać najlepszą drużyną w Europie.” Grek wraca do podstawowego składu tuż przed ostatnim tygodniem LCS – ciekawe, czy na stałe. Czy ta zmiana przyniesie profit drużynie?
-
Pół roku od niespodziewanego transferu, na łono Fnatic powraca osoba, bez której jeszcze niedawno wielu z nas nie wyobrażało sobie tej drużyny – Bora „Yellowstar” Kim. Przed chwilą Fnatic opublikowało materiał filmowy z byłym kapitanem swojej dywizji League of Legends w roli głównej, potwierdzając plotki, które pojawiały się od zakończenia wiosennego splitu.
-
- yellowstar
- wraca
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
minise na stałe wraca do Lounge Gaming
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Jacek „minise” Jeziak na stałe powrócił do składu Lounge Gaming – poinformowano oficjalne na fan page’u polskiej drużyny. W ostatnim czasie zawodnik ten zastępował Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, ale tylko jako rezerwowy. Teraz Paweł „innocent” Mocek i jego koledzy postanowili dać kolejną szansę Jackowi. – Powrót minisa pomoże nam grać bardziej stabilnie i będziemy mogli się w pełni skupić na naszej grze, zamiast szukać wymówek. – mówi innocent – Będziemy również znowu bardziej jak rodzina, a to jest dla nas dosyć ważne. Lounge Gaming po rozstaniu się z oskarishem testowało również Piotra „peeta” Ćwiklińskiego. Ostatecznie jednak postanowiono, że zespół zagra w starym składzie. Rolę IGL będzie pełnił Mariusz „Loord” Cybulski – trener tej ekipy. Skład Lounge: Paweł „innocent” Mocek Grzegorz „szpero” Dziamałek Mikołaj „mouz” Karolewski Michał „MICHU” Müller Jacek „minise” Jeziak Źródło: http://cybersport.pl/46259/minise-na-stale-wraca-do-lounge-gaming/ -
Jeden z najbardziej utalentowanych i utytułowanych – lub po prostu legendarnych – zawodników amerykańskiej sceny Counter-Strike’a wraca do aktywnego grania! Mowa tu oczywiście o Dannym „fRoDzie” Montanerze. Zawodnik może być znany przede wszystkim tym osobom, które śledziły profesjonalne zmagania w CS-a za czasów wersji 1.6. Jednak miał też krótki epizod z Global Offensive. fRoD ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Można do nich zaliczyć trzykrotne mistrzostwo ligi ESEA (w trzecim, piątym i szóstym sezonie), czy drugie miejsce na Intel Extreme Masters New York w piątym sezonie. Danny Montaner w swojej karierze reprezentował między innymi compLexity Gaming i Evil Geniuses. W barwach tych organizacji występował za czasów CS-a 1.6. W CS:GO grał w dwóch drużynach, compLexity jest trzecią. Wcześniej występował pod banderą Denial Esports i United5. fRoD pozostawał aktywny do listopada 2013 roku. W ostatnim czasie pracował w banku. Na scenę powraca, by pomóc Ameryce Północnej w osiąganiu lepszych wyników niż dotychczas, co z pewnością nie będzie łatwe. Powrót fRoDa do compLexity to także początek zmian w składzie CS:GO tej organizacji. Zespół może zostać całkowicie przebudowany. Źródło: http://cybersport.pl/43347/frod-wraca-do-complexity/
