Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'trener' .
-
Krzysztof G. "Kliczko" - znany wojownik MMA (mieszane sztuki walki) oraz trener w jednym z wrocławskich klubów MMA walczy o życie po bójce w Złotoryi. W minioną środę został uderzony siekierą w głowę przez miejscowego przedsiębiorcę, właściciela m.in. piekarni. Do bójki doszło w sklepie ogrodniczym. Z relacji do których dotarł portal GazetaWroclawska.pl, że piekarz i jego syn zostali zaatakowani przez dwie osoby m.in. wrocławskiego zawodnika MMA. Miało chodzić o egzekucję długu. Krzysztof G. to znany wrocławski trener i wojownik MMA Sprawę badają policja i prokuratura. Niedługo po zdarzeniu policja zatrzymała złotoryjskiego przedsiębiorcę Grzegorza B. i jego syna Dawida. Są aresztowani. Krzysztof G. z Wrocławia walczy o życie w legnickim szpitalu. Jedną z osób, która mu towarzyszyła, zwolniono do domu po przesłuchaniu. - Dzwoniła do mnie żona Krzyśka i mówiła, że był jakiś wypadek i jej mąż leży w szpitalu w stanie krytycznym - mówi nam szef klubu MMA, z którym związany był Krzysztof G. - Nie wiem o co chodzi i co on robił w Złotoryi. Z relacji, do jakich dotarł portal GazetaWroclawska.pl wynika, że w środę 13 maja po południu do sklepu ogrodniczego weszli złotoryjski przedsiębiorca i jego syn, a za nimi dwaj inni mężczyźni. Musieli się wcześniej znać. Miało dojść do kłótni. W pewnym momencie zaatakowany został syn Grzegorza B. W rękach napastników miała się pojawić broń. Grzegorz B., kiedyś żołnierz jednostek specjalnych, sięgnął po narzędzia znajdujące się w sklepie i uderzył jednego z mężczyzn. Drugi uciekł. Krzysztof G. ma rany głowy, tułowia, ręki, nogi, płuc a także obrzęk mózgu. Oficjalnie prokuratura podaje, że piekarz ze Złotoryi, jego syn i leżący teraz w szpitalu wrocławski zawodnik MMA oraz jeszcze jedna osoba uczestniczyli w bójce. Z ustaleń prokuratury wynika, że Grzegorz i jego syn posługiwali się siekierą i młotkiem. O co poszło? Tego śledczy zdradzać nie chcą. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że chodziło o egzekucję długu, a napastników - egzekutorów - miało być czterech i wszyscy pochodzili z Wrocławia. źródło: http://www.gazetawroclawska.pl/
- 1 odpowiedź
-
- znany
- wrocławski
- (i 7 więcej)
-
Jonatan „Devilwalk” Lundberg został nowym trenerem OpTic Gaming. Informację tę za pośrednictwem serwisu twitter podał lider kanadyjskiej ekipy, Damian „daps” Steele. 25-letni Devilwalk ma za sobą bogatą karierę, w trakcie której występował m.in. w takich zespołach, jak Epsilon, fnatic czy Luminosity. W ostatnim czasie reprezentował barwy powołanego do życia przez Markusa „pronaxa” Wallstena Team Ancient, jednak w lutym tego roku opuścił drużynę z powodu problemów zdrowotnych. Warto zauważyć, że nie będzie to pierwszy epizod w trenerskiej karierze Lundberga. Od czerwca 2014 do maja 2015 roku prowadził fnatic, z którym sięgnął m.in. po zwycięstwo w majorze ESL One Katowice 2015. OpTic z kolei nieoczekiwanie wywalczyło awans na zbliżający się turniej ESL One Cologne 2016, pokonując w offline’owych eliminacjach m.in. FlipSid3 oraz HellRaisers. Podczas samego turnieju Kanadyjczycy rywalizować będą w grupie D z takimi zespołami, jak Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas oraz wspominane już FlipSid3. Obecny skład OpTic prezentuje się następująco: Keith „NAF-FLY” Markovic Damian „daps” Steele Peter „stanislaw” Jarguz Will „RUSH” Wierzba Óscar „mixwell” Cañellas Jonatan „Devilwalk” Lundberg – trener Źródło: http://cybersport.pl
-
- optic gaming
- fragujemy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
