Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'nowym' .
-
Mouse-Box co o tym sadzicie ? Mogli byscie cisnac opor w cs siedzac w szkolr :D
- 11 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szlyseliscie
- nowym
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Niedługo trwał rozbrat Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva z profesjonalną sceną Counter-Strike’a. Ukraiński zawodnik poinformował za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym twitter, że sformował nową drużynę. Znany ze swojego trudnego charakteru 18-latek do niedawna reprezentował barwy amerykańskiego Team Liquid, jednak opuścił organizację pod koniec kwietnia. Od tego czasu pojawiło się wiele plotek na temat przyszłości s1mple’a, m.in. o możliwym dołączeniu do HellRaisers. Ostatecznie jednak okazało się, że Ukrainiec wszedł w skład zupełnie nowego zespołu, którego nazwa nie jest jeszcze znana. Poza Kostylievem, w drużynie znalazło się dwóch byłych graczy Team Phenomenon oraz po jednym z Team Empire i eXplosive. Skład nowego zespołu prezentuje się następująco: Oleksandr „s1mple” Kostyliev Ilya „fix” Golovko Vladislav „arch” Svistov Igor „crush” Shevchenko Dmitriy „Dima” Bandurka Źródło: http://cybersport.pl
-
kioShiMa nowym zawodnikiem FaZe Clan
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Jeszcze podczas MLG Columbus 2016 Mikail „Maikelele” Bill poinformował o tym, że rozstaje się z FaZe Clan. Ogłoszenie szwedzkiego zawodnika było bardzo zaskakujące i możemy się jedynie domyślać, co było jego powodem. Dzisiaj amerykańska organizacja poinformowała, że miejsce Maikelele w podstawowym składzie drużyny CS:GO zajmie Fabien „kioShiMa” Fiey. Na chwilę obecną Maikelele nadal jest objęty kontraktem z FaZe i niedługo powinno się wyjaśnić jaka będzie jego przyszłość. Póki co, Szwed będzie zajmował miejsce na ławce rezerwowych europejskiego miksu. Nowym zawodnikiem FaZe został kioShiMa. Francuz na początku marca tego roku został usunięty z podstawowego składu EnVyUs na rzecz DEVILA. Zmiana ta spowodowana była serią słabych występów całej drużyny. Teraz Fabien Fiey będzie reprezentował barwy nowej formacji, Aktualny skład FaZe Clan: Fabien „kioShiMa” Fiey Håvard „rain” Nygaard Ricardo „fox” Pacheco Joakim „jkaem” Myrbostad Philip „aizy” Aistrup Źródło: http://cybersport.pl -
-
- 1
-
-
- trikówtricków
- nowym
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Team AGG nowym pracodawcą byłego Vexed
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Pojawiła się oficjalna informacja dotycząca tego, jakich barw bronić będą w najbliższym czasie zawodnicy noKappa, którzy jeszcze do niedawna byli członkami Vexed Gaming. Polska formacja Counter-Strike: Global Offensive dołączyła do północnoamerykańskiej organizacji Team AGG. Team AGG na e-sportowej scenie pojawił się stosunkowo niedawno – na początku tego roku. Dotychczas zespół ten reprezentował amerykańsko-kanadyjski skład CS:GO niegdyś grający pod banderą SKDC. Wraz z dołączeniem Polaków, ekipa ta rozwiązała jednak umowy z AGG. Jeden z właścicieli Team AGG w oświadczeniu napisał, że chciał zainwestować w większą scenę i właśnie dlatego zdecydował się podpisać kontrakty z ex-Vexed. Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie krył Karol „rallen” Rodowicz. Nowy reprezentant AGG stwierdził, że bardzo cieszy się z dołączenia do tej drużyny. Dodał również, że to wymarzona organizacja. Aktualny skład Team AGG: Karol „rallen” Rodowicz Damian „Furlan” Kisłowski Karol „repo” Cybulski Dominik „GruBy” Świderski Bartosz „Hyper” Wolny Kuba „KubiK” Kubiak – trener Źródło: cybersport.pl -
Północnoamerykańska drużyna Cloud9 ogłosiła właśnie, kto będzie jej piątym zawodnikiem w najbliższym czasie. Do ekipy dołączył Jake „Stewie2k” Yip, którego ostatnią drużyną było SPLYCE. Zawodnik ten jest jedną z największych nadziei tamtejszej sceny. Amerykanin wypełni lukę powstałą po rozstaniu z sgaresem. Stewie2k w drugiej połowie grudnia odszedł z ówczesnego składu SPLYCE. Niedługo po tym wydarzeniu zespół zakończył wspólną grę, a organizacja sięgnęła po inny skład. Już wtedy mówiło się, że Jake Yip najprawdopodobniej trafi właśnie do Cloud9. Tak właśnie się stało. Od dzisiaj Stewie2k jest oficjalnie reprezentantem ów formacji. Aktualny skład Cloud9: Jordan “n0thing” Gilbert Michael “shroud” Grzesiek Tyler “Skadoodle” Latham Ryan “fREAKAZOiD” Abadir Jake “Stewie2k” Yip Źródło: http://cybersport.pl/43795/stewie2k-nowym-graczem-cloud9/
-
Były reprezentant między innymi Team Dignitas i Copenhagen Wolves – Jacob „Pimp” Winneche – został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik SK Gaming. O tym, że Duńczyk może zasilić szeregi tej drużyny mówiło się odkąd został dodany do składu SK na stronie ESEA. Teraz plotki te zostały potwierdzone. Pimp w SK Gaming zajmie miejsce Caspera „cadiaNa” Møllera. Nie pojawiło się wyjaśnienie, dlaczego zawodnik ten przeniósł się na ławkę rezerwowych. Pewnym jest, że zmiana była planowana od dłuższego czasu. Pimp przyznał, że cieszy się z dołączenia do SK. Według niego była to najbardziej interesująca z ofert, jaką otrzymał po rozstaniu z dignitas. SK Gaming oficjalnie potwierdziło również dołączenie dwóch innych zawodników. Mowa tu oczywiście o Andreasie „MODDII” Fridhu and Emilu „Magiskb0Y” Reifie. Aktualny skład SK Gaming: Asger „AcilioN” Larsen Michael „Friis” Jørgensen Emil „Magiskb0Y” Reif Andreas „MODDII” Fridh Jacob „Pimp” Winneche Źródło: http://cybersport.pl/42839/pimp-nowym-zawodnikiem-sk-gaming/
-
Mass Effect: Andromeda - wyciekł spory zestaw nowym informacji
spod opublikował(a) temat w Artykuły o grach
Wczoraj jeden z moderatorów forum poświęconego grze Mass Effect: Andromeda otrzymał wiadomość od użytkownika twierdzącego, że jest w posiadaniu sporego zestawu nowych konkretów na temat tego projektu. Co więcej, dostarczył dowód, który sprawił, że uwierzono, że jest on autentycznie związany z tą produkcją i studiem BioWare. Źródło przecieku chce oczywiście pozostać anonimowe, więc moderatorzy nie ujawnią jak dokładnie przekonał ich o prawdziwości przekazywanych informacji, ale możemy być raczej pewni, że nie są to tylko wytwory jego wyobraźni. Podczas rozgrywki gracz kontrolować będzie pojedynczą postać, która na misje zabierze dwóch kompanów, identycznie jak w poprzednich odsłonach serii. Wszyscy bohaterowie wyposażeni zostaną z plecaki odrzutowe, co odegra kluczową rolę podczas eksploracji lokacji. W ekwipunku nie zabraknie także dobrze znanego Omnitoola, choć jego funkcjonalność zostanie mocno rozszerzona. Wśród nowych opcji znajdzie się m.in. możliwość generowania przez to narzędzie tarczy energetycznej. Wykorzystanie najnowszej wersji silnika Frostbite zaowocuje znacznie wyższym poziomem detali, zwłaszcza w przypadku modeli postaci oraz ich twarzy. Ponadto wiele elementów otoczenia będzie można zniszczyć. Wpłynie to w istotny sposób na rozgrywkę, gdyż utrudni korzystanie z osłon. Galaktykę zwiedzać będziemy w zupełnie nowym statku, który rozmiarami prawdopodobnie znacząco przebije znaną z trylogii jednostkę Normandy. Co ciekawe, podczas eksploracji kosmosu będziemy musieli sami chwycić za stery i ręcznie pokierować lotem, zamiast jedynie wskazywać miejsce docelowe na mapie. Natomiast podczas zwiedzania planet wykorzystamy pojazd Mako i najprawdopodobniej gra zaoferuje spore możliwości ulepszania tej maszyny. Fabuła ma obracać się wokół prób znalezienia nowego domu dla ludzkości i innych ras. Jednym z głównych przeciwników będzie rasa, przypominająca skrzyżowanie Vorcha i Zbieraczy. We wczesnej wersji gry jednostki tych wrogów dostarczane są na pola bitewne za pomocą statków organizacji Cerberus, ale prawdopodobnie nie ma to znaczenia fabularnego i zamiast tego BioWare tymczasowo wykorzystuje stare modele, do czasu opracowania nowych. Nie można zatem zakładać, że Cerberus odegra jakąś istotną rolę w Mass Effect: Andromeda. Wśród czarnych charakterów znajdzie się również ludzki żołnierz, noszący podobny pancerz jak ten będący w posiadaniu głównego bohatera, tyle że pozbawiony insygniów N7. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95237 -
Cóż za niespodzianka! – tak można podsumować to, co właśnie się stało naprawdę! Dennis „dennis” Edman oficjalnie stał się nowym zawodnikiem fnatic. Szwed zastąpi Markusa „pronaxa” Wallstena, natomiast rolę IGL przejmie na ten moment flusha. Szwedzki zespół zdecydował się na zmianę pronaxa po bardzo nieudanym dla nich Majorze w Cluj-Napoca, gdzie zakończyli swoją przygodę po porażce z Luminosity Gaming w fazie grupowej. To też uplasowało ich na 5-8. miejscu. Warto wspomnieć, że nowy zawodnik fnatic – dennis przyczynił się do bardzo dobrego występu G2, gdzie ci zajęli 3-4. miejsce. Nowy line-up fnatic: Robin „flusha” Rönnquist Jesper „JW” Wecksell Freddy „KRIMZ” Johansson Olof „olofmeister” Kajbjer Dennis „dennis” Edman źródło: http://gocs.pl/
-
Władze województwa wielkopolskiego zaprezentowały w Poznaniu ogólny zarys planów taborowych na nową perspektywę finansową UE. Samorząd chce kupić kilkanaście jednostek elektrycznych i kilka spalinowych szynobusów. Wszystkie te pojazdy mają trafić do Kolei Wielkopolskich, które przejmą obsługę kolejnych tras regionu. Nowa perspektywa finansowa ma przynieść Kolejom Wielkopolskim dalszy rozwój dzięki przejęciu ruchu na kolejnych trasach. – Dziś KW obsługują niemal 40 procent pociągów w Wielkopolsce. Chcemy, by proporcje pomiędzy Kolejami Wielkopolskimi a Przewozami Regionalnymi się odwróciły i by nasza spółka była tym ważniejszym przewoźnikiem wykonującym większość przewozów – zapowiedział dziś w Poznaniu Wojciech Jankowiak, marszałek województwa wielkopolskiego. Aby spółka mogła rozszerzyć zakres swojej działalności, województwo planuje kontynuować zakupy taborowe. Do 22 jednostek Elf ma dołączyć w najbliższych latach kilkanaście kolejnych elektrycznych zespołów trakcyjnych, a flota pojazdów spalinowych ma powiększyć się o kilka szynobusów. – Na nowy tabor zamierzamy przeznaczyć 63 mln zł z regionalnego programu operacyjnego – mówił marszałek, nie wskazując jednak konkretnych tras, na które miałyby trafić nowo zakupione pojazdy. Dodał przy tym, że dla regionu bardzo duże znaczenie ma planowana modernizacja odcinka Poznań – Piła. Więcej info TU Źródło: http://www.rynek-kolejowy.pl/
- 1 odpowiedź
-
- koleje
- wielkopolskie
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
