Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'informacji' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 5 wyników

  1. Cieszące się niezwykłą popularnością suweniry towarzyszą turniejom rangi major od pamiętnego DreamHack Winter 2013. Recepta na ich zdobycie jest stosunkowo prosta – wystarczy oglądać spotkania na oficjalnych streamach bądź też za pośrednictwem gry i liczyć na sporą dawkę szczęścia. Wyjątkowe pamiątki będą trafiać w ręce widzów także podczas nadchodzącego majora, czyli MLG Columbus. Jak obwieścił jeden z organizatorów turnieju w Columbus, Adam Apicella, suweniry będzie można zdobyć oglądając spotkania w grze lub na oficjalnych streamach MLG oraz Twitch. Aby uzyskać możliwość włączenia się do zabawy podczas śledzenia transmisji poprzez przeglądarkę, musimy połączyć się z naszymi kontami steam. Poniżej podajemy odnośniki do obu serwisów: Połącz konto Steam z Twitch Połącz konto Steam z MLG Źródło: http://cybersport.pl
  2. Wczoraj jeden z moderatorów forum poświęconego grze Mass Effect: Andromeda otrzymał wiadomość od użytkownika twierdzącego, że jest w posiadaniu sporego zestawu nowych konkretów na temat tego projektu. Co więcej, dostarczył dowód, który sprawił, że uwierzono, że jest on autentycznie związany z tą produkcją i studiem BioWare. Źródło przecieku chce oczywiście pozostać anonimowe, więc moderatorzy nie ujawnią jak dokładnie przekonał ich o prawdziwości przekazywanych informacji, ale możemy być raczej pewni, że nie są to tylko wytwory jego wyobraźni. Podczas rozgrywki gracz kontrolować będzie pojedynczą postać, która na misje zabierze dwóch kompanów, identycznie jak w poprzednich odsłonach serii. Wszyscy bohaterowie wyposażeni zostaną z plecaki odrzutowe, co odegra kluczową rolę podczas eksploracji lokacji. W ekwipunku nie zabraknie także dobrze znanego Omnitoola, choć jego funkcjonalność zostanie mocno rozszerzona. Wśród nowych opcji znajdzie się m.in. możliwość generowania przez to narzędzie tarczy energetycznej. Wykorzystanie najnowszej wersji silnika Frostbite zaowocuje znacznie wyższym poziomem detali, zwłaszcza w przypadku modeli postaci oraz ich twarzy. Ponadto wiele elementów otoczenia będzie można zniszczyć. Wpłynie to w istotny sposób na rozgrywkę, gdyż utrudni korzystanie z osłon. Galaktykę zwiedzać będziemy w zupełnie nowym statku, który rozmiarami prawdopodobnie znacząco przebije znaną z trylogii jednostkę Normandy. Co ciekawe, podczas eksploracji kosmosu będziemy musieli sami chwycić za stery i ręcznie pokierować lotem, zamiast jedynie wskazywać miejsce docelowe na mapie. Natomiast podczas zwiedzania planet wykorzystamy pojazd Mako i najprawdopodobniej gra zaoferuje spore możliwości ulepszania tej maszyny. Fabuła ma obracać się wokół prób znalezienia nowego domu dla ludzkości i innych ras. Jednym z głównych przeciwników będzie rasa, przypominająca skrzyżowanie Vorcha i Zbieraczy. We wczesnej wersji gry jednostki tych wrogów dostarczane są na pola bitewne za pomocą statków organizacji Cerberus, ale prawdopodobnie nie ma to znaczenia fabularnego i zamiast tego BioWare tymczasowo wykorzystuje stare modele, do czasu opracowania nowych. Nie można zatem zakładać, że Cerberus odegra jakąś istotną rolę w Mass Effect: Andromeda. Wśród czarnych charakterów znajdzie się również ludzki żołnierz, noszący podobny pancerz jak ten będący w posiadaniu głównego bohatera, tyle że pozbawiony insygniów N7. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95237
  3. Witam ... Mam kurde pytanie i czy by mi ktoś na nie odpowiedział... Wczoraj wykupilem Vipa i slota i nie dziala mi serwer Zombi moda ... Moze mi ktos powiedziec o co tu chodzi bo przed wykupieniem dzialal mi normalnie a teraz to w ogóle mi serwera nie znajduje tak jak by był wylączony a na stronie pisze że jest serwer właczony ... Pomocy Proszę !!!! Odinstalowalem gre i na nowo zainstalowalem ... pare wersji Countera ....
  4. Dziennik informacji - zmiany od marca do kwietnia Ostatnie miesiące są miesiącami ciężkimi w życiu naszej sieci. Nie tylko ze względu na szereg zmian, nowości, a także usprawnień w ekipie. Największą bolączką w wszystkim był brak systemy banów, sprawnie działającego. 1 marca przedstawiamy Wam listę naszych zmian: 1) Największą zmianą w tym wszystkim jest nowy system banów. Nie tylko optymalizacja miała znaczenie, a przede wszystkim uproszczenie systemu, dodanie udogodnień dla admina, a także zmieniony wygląd strony WWW. Q&A: Jak będzie się od teraz nazywać nowy system banów? FRAGBans w wersji 1.0 - unikalne i pomysłowe! Q&A: Jak będzie wyglądać od teraz system banów? Od teraz każdy gracz non-steam będzie generował tzw. CID czyli client ID wygenerowany na podstawie IP. CID bez problemu będzie można sprawdzić w komendzie status. Takie rozwiązanie pozwoli nam na dokładniejsze banowanie delikwentów, a także sprawniejsze rozpatrywanie skarg. Pozbędziemy się również problemów związanych z brakiem wczytywania banów dla non-steam. Obecnie było tak, iż nawet po zbanowaniu IP gracz mógł wejść bez problemu na tym samym IP, bo AMXBans głównie nie był skorygowany pod tego typu zabiegi. Od teraz będzie to wyglądać zupełnie inaczej, a efekty będą dostępne w następnych tygodniach i miesiącach. Q&A: W takim razie, co z komendą amx_ip? Przede wszystkim warto zaznaczyć, iż rezygnujemy z funkcji pluginu amx_ip. Takie rozwiązanie pozwoli zabezpieczyć naszych graczy przed ewentualnymi floodami. Podczas generowania CID na podstawie IP nie można sprawdzić na zewnątrz jakie IP posiada dany gracz. Będzie to tylko do wglądu naszego w logach. Q&A: Co z pozostałymi banami, które zostały nadane za różne przewinienia? Ostatni raz resetujemy każdemu kartę. Oczywiście jak należy rozumieć to "każdemu"? Niestety, wiele osób w ostatnich tygodniach powodowały problemy na naszej sieci, np. afera z ERROR-em i MAJKEL-em. Osoby, które posiadały STEAM:ID i wywołały właśnie takie afery, zostaną od razu zbanowane. Q&A: Było wspominane o funkcjach tj. komentarze, dodawanie plików ( dem )... Tak, będzie można dodać swój komentarz w tej sprawie. Opcja ta na razie będzie dostępna tylko dla zalogowanych, czyli ekipy. Dodawanie dem będzie możliwe również tylko i wyłącznie dla ekipy. Będzie to zabezpieczenie przed spambotami. W przyszłości poszerzymy zakres tych funkcji. Oprócz tego, będzie wyświetlać się ilość kicków, jaką klient otrzymał wcześniej. Q&A: Czy zmieni się link do banów? Tak, od teraz link do FRAGBansu jest dostępny pod takim adresem: http://bany.fragujemy.com/ Q&A: Była mowa o drugim systemie banów, co z nim? Wszystko jest aktualne, ale drugi system banów pojawi się nieco później ( do 3 dni maksymalnie ). Uprzedzam, iż nie ma to większego znaczenia, bowiem żaden gracz nie będzie miał wstępu do tej listy banów, a tylko wąskie grono. Tak naprawdę będzie istnieć podział na system banów zwykłych, a także na specjalnych. Te specjalne będą dostępne tylko dla administracji, ponieważ ów system jest bardzo skuteczny. Nie ma mowy, że gracz z tym banem wbije, przynajmniej na razie. Dlatego w celu bezpieczeństwa nie będziemy go nigdzie umieszczać. 2) Drugą zmianą już na starcie jest reforma administracyjna. Oświadczenie w kwestii administratorów: a) Wymiar - niestety, człowiek zaniedbał sprawę z odznaczeniami, dlatego też opuścił nasze szeregi. Nie doprowadzał do żadnego progresu sieci. Dlatego nie widzimy sensu, aby dalej działał w naszych szeregach i powodował destabilizację sytuacji na sieci. b) Bangarang - człowiek zapracowany, zostanie na stanowisku opiekuna TS3. Mamy nadzieję, że wróci do nas niebawem. Adrian oczywiście o wszystkim wie, że zostały odebrane mu prawa. Co w zamian planujemy? Na razie chcemy pozostawić obecny skład w takim stanie, jakim jest. W przyszłości planujemy jeszcze podłączyć do naszych szeregów dwóch administratorów. Jeden uzupełniający lukę Bangaranga i Wymiara ( być może i zostanie wyłoniony już za tydzień ), a drugi głównie od spraw CS:GO. Ale jest jeszcze na to czas :) 3) Podjęliśmy szeroką współpracę z portalem http://fabrykakluczy.pl- to nie fikcja! Razem z FabrykąKluczy będziemy organizować różne eventy na naszej sieci, a do wygrania będą cenne nagrody. Szczegóły wkrótce! Postaram się również o głos w tej sprawie p.Adriana Kwiatkowskiego. 4) Reforma związana ze strażnikami fragów... Postanowiliśmy pójść o krok w przód i wyłonić tzw. Opiekuna strażników. Zostanie nim kol. Łukasz "Będzie Dobrze". Będzie rekrutował nowych strażników fragów, ustalał zasady i przebieg jej, podnosił lub obniżał wymogi, a także doglądał oczywiście obecnych strażników fragów, rozliczając ich z pracy. Takie rozwiązanie pozwoli na usprawnienie systemu tzw. czarnej listy na naszej sieci. W związku z tym, iż posiadamy serwery CS:GO, ranga Strażnik fragów z dniem 1.03.2015 przestaje istnieć. Ranga zostanie rozdzielona na dwie: -> Strażnik fragów CS 1.6 -> Strażnik fragów CS:GO Pozwoli to na dokładniejsze określenie obowiązków i uporządkowanie sytuacji na forum w tym zakresie. Będziemy posiadać stabilną bazę banów i wiedzy na ten temat! 5) Regulamin admina zostanie bardziej usprawniony i doprecyzowany! Po doświadczeniach różnych, stwierdzamy, iż brakuje tam pewnych elementów, które uściśnie całą gałąź powiązaną z funkcją admina. Dlatego kilka punktów zostanie bardziej doprecyzowanych ( zmienionych ) oraz dodanych. Dalsze informacje zostaną przekazane w odpowiednim dziale. Każdy admin będzie musiał się do tego zastosować, a przede wszystkim zapoznać. 6) Serwer DeathRun przetestowany! Wykryliśmy błędy, sprawdziliśmy system klas i nie tylko! Z dniem 01.03.2015 następuje reset poziomów, a także zastosowanie w praktyce statystyki "EXP". Wszystko zostało przetestowane, działa sprawnie. Zdobywanie poziomów będzie od teraz łatwiejsze, lepsze, a zarazem nieprzesadne. Szczegółowa lista zmian tutaj: http://fragujemy.com/topic/24811-zmiany-na-serwerze/?p=130151 7) Przyszła już pora na zmiany kosmetyczne i udogodnienia: a) Nowy RoundSound na serwerach: 4FUN oraz COD. b) Reset rankingu na serwerach GunGame oraz COD - długo wyczekiwany! c) Reset poziomów na serwerze COD MOD! Oświadczenie w sprawie osiągnięć: W związku z zaniedbaniem, do jakich dopuścił się administrator Wymiar, osiągnięcia nie zostaną wprowadzone, a przynajmniej nie planuje się ich wdrożenie przy najbliższych okazjach. Przepraszamy w imieniu powyższego administratora za niedotrzymanie obietnicy Wam, drodzy gracze i użytkownicy naszej sieci!
  5. Dziennik informacji - zmiany do końca lutego Zmiany styczniowe, niestety, ale będą pewną kontynuacją zmian, które nie zostały dokończone przeze mnie. A jest ich dosłownie kilka. Post ten będzie oczywiście edytowany, bo cały czas będą pojawiać się różnego rodzaju informacje. Zapraszam! 1) Powiększyliśmy liczbę slotów CS:GO FFA - 31. 2) Przeorganizowane zostały statystyki GameME. Oprócz DD2, będzie również dotyczył FFA oraz AWP ONLY. Ponadto, poprawione zostały opcje tych statystyk, dodany serwer TeamSpeak i kilka innych szczegółów dot. rankingu. 3) Wprowadziliśmy blokadę WH, ESP oraz AntyFB - to początek udogodnień dla graczy. 4) Wprowadziliśmy reformę V.I.P'ów na serwerach. Szczególnie dotyczyło ona serwerów: DD2 oraz COD. 5) Wprowadziliśmy rozszerzony system pomocy na forum, poprzez utworzenie nowej kategorii "Strefa zakupów". Ułatwi to naszym potencjalnym graczom ( klientom ) w odnajdywaniu się. Wygląd: 6) Wprowadziliśmy system automatycznych wzorów dla ułatwienia w wybranych działach, np. Podania na admina, Strażnika, Mappera, O slota etc. 7) Rewolucja w rangach adminowskich na forum. Podział rang adminowskich na poszczególne serwery, reorganizacja działów prywatnych ( likwidacja patologii ), a także zmienione wyświetlanie tych rang na forum: 8) Zdecydowaliśmy się pójść o krok w przód i wypuścić serwer europejski CS:GO o nazwie "ELITE EU". Oznacza to, że rozgrywka toczona 12 vs 12 między elitarnymi graczami z całej Europy. Otwieramy się na środowiska z Europy zachodniej, dlatego wszystkie regulaminy, zasady oraz podania zostały przetłumaczone na j.angielski. Charakterystyka krótka serwera: Tickrate: 128 stabilne GameMe - tak GOTV - tak FastDL - tak Mapcycle: tylko dd2/inferno/mirage FastDROP: tak, do 20 rund lub 11 wygranych przez drużynę Bez V.I.P'ów i ograniczeń broni - tylko elity i jakość! Cała specyfikacja dostępna tutaj: http://fragujemy.com/topic/24069-server-specifications-specyfikacja-serwera/ 9) Serwer MTA został uruchomiony! Pojawiły się bazy, nowe bronie, amunicje, skiny oraz wyspy. Opiekunem projektu jest Heisenberg, lista zmian dostępna: http://fragujemy.com/topic/24148-zmiany-wprowadzone-na-serwerze/ 10) Serwer ZM został zaktualizowany do wersji 2.05 BETA. Changelog zmian możecie śledzić tutaj: http://fragujemy.com/topic/20292-go-to-update-205/ - planowany jest UPDATE 2.05 FINAL. 11) Dostępna jest specjalna giełda dla graczy, użytkowników: http://fragujemy.com/classifieds/ 12) Serwer DeathRun wystartował - 19.02.2015r. 13) Nie będziemy wprowadzać funkcji /regulamin - zamiast tego pojawiło się dość oryginalne rozwiązanie: w hudzie, na górze ekranu oraz na dole będą pojawiać się informacje o najistotniejszych sprawach dot. regulaminu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności