Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'styczniowe' .
-
Dziennik informacji - zmiany do końca lutego Zmiany styczniowe, niestety, ale będą pewną kontynuacją zmian, które nie zostały dokończone przeze mnie. A jest ich dosłownie kilka. Post ten będzie oczywiście edytowany, bo cały czas będą pojawiać się różnego rodzaju informacje. Zapraszam! 1) Powiększyliśmy liczbę slotów CS:GO FFA - 31. 2) Przeorganizowane zostały statystyki GameME. Oprócz DD2, będzie również dotyczył FFA oraz AWP ONLY. Ponadto, poprawione zostały opcje tych statystyk, dodany serwer TeamSpeak i kilka innych szczegółów dot. rankingu. 3) Wprowadziliśmy blokadę WH, ESP oraz AntyFB - to początek udogodnień dla graczy. 4) Wprowadziliśmy reformę V.I.P'ów na serwerach. Szczególnie dotyczyło ona serwerów: DD2 oraz COD. 5) Wprowadziliśmy rozszerzony system pomocy na forum, poprzez utworzenie nowej kategorii "Strefa zakupów". Ułatwi to naszym potencjalnym graczom ( klientom ) w odnajdywaniu się. Wygląd: 6) Wprowadziliśmy system automatycznych wzorów dla ułatwienia w wybranych działach, np. Podania na admina, Strażnika, Mappera, O slota etc. 7) Rewolucja w rangach adminowskich na forum. Podział rang adminowskich na poszczególne serwery, reorganizacja działów prywatnych ( likwidacja patologii ), a także zmienione wyświetlanie tych rang na forum: 8) Zdecydowaliśmy się pójść o krok w przód i wypuścić serwer europejski CS:GO o nazwie "ELITE EU". Oznacza to, że rozgrywka toczona 12 vs 12 między elitarnymi graczami z całej Europy. Otwieramy się na środowiska z Europy zachodniej, dlatego wszystkie regulaminy, zasady oraz podania zostały przetłumaczone na j.angielski. Charakterystyka krótka serwera: Tickrate: 128 stabilne GameMe - tak GOTV - tak FastDL - tak Mapcycle: tylko dd2/inferno/mirage FastDROP: tak, do 20 rund lub 11 wygranych przez drużynę Bez V.I.P'ów i ograniczeń broni - tylko elity i jakość! Cała specyfikacja dostępna tutaj: http://fragujemy.com/topic/24069-server-specifications-specyfikacja-serwera/ 9) Serwer MTA został uruchomiony! Pojawiły się bazy, nowe bronie, amunicje, skiny oraz wyspy. Opiekunem projektu jest Heisenberg, lista zmian dostępna: http://fragujemy.com/topic/24148-zmiany-wprowadzone-na-serwerze/ 10) Serwer ZM został zaktualizowany do wersji 2.05 BETA. Changelog zmian możecie śledzić tutaj: http://fragujemy.com/topic/20292-go-to-update-205/ - planowany jest UPDATE 2.05 FINAL. 11) Dostępna jest specjalna giełda dla graczy, użytkowników: http://fragujemy.com/classifieds/ 12) Serwer DeathRun wystartował - 19.02.2015r. 13) Nie będziemy wprowadzać funkcji /regulamin - zamiast tego pojawiło się dość oryginalne rozwiązanie: w hudzie, na górze ekranu oraz na dole będą pojawiać się informacje o najistotniejszych sprawach dot. regulaminu.
- 64 odpowiedzi
-
- 25
-
-
- zmiany
- styczniowe
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
