Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'cloud9' .
-
Nieco ponad miesiąc pozostał do startu letniego splitu League Championship Series, a północno-amerykańska organizacja Cloud9 sfinalizowała umowę z koreańskim top lanerem Jungiem „Impact” Eon-yeongiem, jak twierdzą źródła bliskie organizacji i samemu zawodnikowi. Dodatkowo, zespół planuje zrobić bootcamp w Korei dla swojego nowego LCS-owego składu, gdy uda im się wszystko dopiąć na ostatni guzik, a powinno to nastąpić w ciągu nadchodzących tygodni. Cloud9 około tydzień temu po raz pierwszy zaczęło się starać o Impacta, prosząc NRG Esports o zgodę do negocjacji z zawodnikiem, a ten był zainteresowany prowadzeniem rozmów. Aktualnie podpisał on już kontrakt i zamierza rywalizować w barwach nowej organizacji w letnim splicie. Co do pozostałej części składu Cloud9, partner zespołu (Red Bull) ogłosił, że rezerwowy support – Michael „Bunny FuFuu” Kurylo – będzie grał w pierwszym składzie. Tymczasem, jak twierdzą źródła, junglerem drużyny będzie William „Meteos” Hartman, który już kiedyś pełnił tę rolę w Cloud9. Drużyna złożyła ofertę również leśnikowi Emper, czyli Juanowi „Contractz” Arturo Garcii, by ten trenował ze składem tego roku, a od następnego sezonu zasilił ich szeregi w LCS, gdy będzie już miał 17 lat i będzie wystarczająco dorosły, by legalnie pracować w Kalifornii. Aczkolwiek według źródeł, nie wygląda na to, by doszło to do skutku. Jeśli już nic się nie zmieni, to finalnym line up Cloud9 będzie wyglądał następująco: top laner: Impact, jungler: Meteos, mid laner: Nicolaj „Jensen” Jensen, AD carry: Zachary „Sneaky” Scuderi i support: Bunny FuFuu. Pozostali członkowie zespołu, czyli An „Balls” Le (top), Lee „Rush” Yoon-jae (jungle), Hai „Hai” Du Lam (mid i support) i Daerek „LemonNation” Hart (support), będą konkurować w challengerowym składzie drużyny, a dodatkowo będą służyć jako rezerwowi dla głównego zespołu.
-
- cloud9
- finalizuje
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Północnoamerykańska drużyna Cloud9 ogłosiła właśnie, kto będzie jej piątym zawodnikiem w najbliższym czasie. Do ekipy dołączył Jake „Stewie2k” Yip, którego ostatnią drużyną było SPLYCE. Zawodnik ten jest jedną z największych nadziei tamtejszej sceny. Amerykanin wypełni lukę powstałą po rozstaniu z sgaresem. Stewie2k w drugiej połowie grudnia odszedł z ówczesnego składu SPLYCE. Niedługo po tym wydarzeniu zespół zakończył wspólną grę, a organizacja sięgnęła po inny skład. Już wtedy mówiło się, że Jake Yip najprawdopodobniej trafi właśnie do Cloud9. Tak właśnie się stało. Od dzisiaj Stewie2k jest oficjalnie reprezentantem ów formacji. Aktualny skład Cloud9: Jordan “n0thing” Gilbert Michael “shroud” Grzesiek Tyler “Skadoodle” Latham Ryan “fREAKAZOiD” Abadir Jake “Stewie2k” Yip Źródło: http://cybersport.pl/43795/stewie2k-nowym-graczem-cloud9/
-
Od dłuższego czasu mówi się, że Christopher „GeT_RiGhT” Alesund już niebawem może dołączyć do północnoamerykańskiej ekipy Cloud9. Szwed prawdopodobnie nie przedłuży kontraktu z NiP-em, który kończy się pod koniec tego roku. Kiedy umowa wygaśnie utytułowany zawodnik mógłby spokojnie wypełnić lukę w składzie C9 powstałą po odejściu sg@resa. Plotki o przeniesieniu się Szweda do drużyny z Ameryki Północnej stają się coraz bardziej prawdopodobne. Na stronie C9 w składzie ekipy CS:GO dodano nowego członka. O ile pewnym jest, że John Doe to fikcyjne imię i nazwisko, to profilowe zdjęcie od razu kogoś przypomina. Tym kimś jest oczywiście GeT_RiGhT. Jeden z użytkowników reddita (/u/TheWhaleMan) pokusił się nawet o stworzenie gifa, którego zobaczyć możecie tutaj. Ponadto, GeT_RiGhT planuje kilkudniową wycieczkę do Las Vegas w pierwszej połowie grudnia, o czym pisał tutaj. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na podróż do miasta w stanie Nevada w tym samym czasie najprawdopodobniej zdecyduje się także jeden z aktualnych graczy Cloud9, n0thing. Pochodzący z USA zawodnik o swoich planach wspominał z kolei na Instagramie. Przenosiny GeT_RiGhTa za ocean nie byłyby pierwszym tego typu transferem. Wcześniej amerykańskie formacje sięgały także po innych europejskich graczy. Występowali tam między innymi pyth i Devilwalk. Źródło: http://cybersport.pl/42510/get_right-dolaczy-do-cloud9/ A wy co o tym sądzicie? Krzysiek w Cloud9? - może być z tego silna drużyna. Zapowiada się ciekawie.
