Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dołączy' .
-
Już jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że francuski ADC występujący w poprzednim splicie w barwach Uncirons of Love – Pierre „Steeelback” Medjaldi planuje w trwającej właśnie przerwie między splitami odejść ze swojej dotychczasowej drużyny i poszukać sobie nowego teamu. Teraz według najnowszych doniesień dowiedzieliśmy się już w jakim dokładnie zespole będzie on występować w pozostałej części sezonu. Co ciekawe wszystko wskazuje na to, że mimo faktu iż zawodnik ten chciał się przenieść do Ameryki, ostatecznie pozostanie on w Europie. Wszystko spowodowane ma być tym, że nie otrzymał on zbyt dużej ilości ofert z Ameryki, a dokładniej rzecz ujmując jedyną organizacją wyrażającą chęć na jego zatrudnienie było Immortals planujące przez jakiś czas stworzenie drużyny mającej podbić NA Challenger Series, które jednak miało wycofać się z tych planów po tym jak Cloud 9 rozpoczęło tworzenie własnego teamu (zarząd organizacji stwierdził, że istnieje obawa, że stworzonemu teamowi nie udało by się wygrać z drugim zespołem C9, a projekt ten nie jest warty podjęcia takiego ryzyka i zainwestowania wystarczającej sumy pieniędzy). Ostatecznie zatem Steelback zdecydował się pozostać w Europie i jego wybór w tym regionie padł na przeprowadzający w ostatnim czasie rewolucję w swoim składzie Team Roccat, które niedawno ogłosiło odejście ze swojego podstawowego rostera aż trzech graczy. Co ciekawe Francuz miał wybrać ofertę właśnie z tego teamu po tym jak dowiedział się jak ma wyglądać planowany nowy skład Roccat i choć póki co na ten temat nie są znane żadne dodatkowe szczegóły to pozwala to przypuszczać, że roster Team Roccat szykowany na letni split zapowiada się naprawdę imponująco. Póki co nie wiadomo również kogo na miejsce Steelback w takiej sytuacji zdecyduje ściągnąć się Unicorns Of Love, co jednak powinno zostać wyjaśnione w najbliższej przyszłości.
-
Od dłuższego czasu mówi się, że Christopher „GeT_RiGhT” Alesund już niebawem może dołączyć do północnoamerykańskiej ekipy Cloud9. Szwed prawdopodobnie nie przedłuży kontraktu z NiP-em, który kończy się pod koniec tego roku. Kiedy umowa wygaśnie utytułowany zawodnik mógłby spokojnie wypełnić lukę w składzie C9 powstałą po odejściu sg@resa. Plotki o przeniesieniu się Szweda do drużyny z Ameryki Północnej stają się coraz bardziej prawdopodobne. Na stronie C9 w składzie ekipy CS:GO dodano nowego członka. O ile pewnym jest, że John Doe to fikcyjne imię i nazwisko, to profilowe zdjęcie od razu kogoś przypomina. Tym kimś jest oczywiście GeT_RiGhT. Jeden z użytkowników reddita (/u/TheWhaleMan) pokusił się nawet o stworzenie gifa, którego zobaczyć możecie tutaj. Ponadto, GeT_RiGhT planuje kilkudniową wycieczkę do Las Vegas w pierwszej połowie grudnia, o czym pisał tutaj. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na podróż do miasta w stanie Nevada w tym samym czasie najprawdopodobniej zdecyduje się także jeden z aktualnych graczy Cloud9, n0thing. Pochodzący z USA zawodnik o swoich planach wspominał z kolei na Instagramie. Przenosiny GeT_RiGhTa za ocean nie byłyby pierwszym tego typu transferem. Wcześniej amerykańskie formacje sięgały także po innych europejskich graczy. Występowali tam między innymi pyth i Devilwalk. Źródło: http://cybersport.pl/42510/get_right-dolaczy-do-cloud9/ A wy co o tym sądzicie? Krzysiek w Cloud9? - może być z tego silna drużyna. Zapowiada się ciekawie.
