Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'malmö' .
-
[CS:GO] Faile z Dreamhacka Masters Malmo!
None opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Były najlepsze momenty, to muszą być i faile.-
- 2
-
-
- csgo
- największe
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS:GO] Najlepsze momenty Dreamhack Malmo
None opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
Poznaliśmy grupy DreamHack Masters Malmö
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Poznaliśmy wyniki losowania grup DreamHack Masters Malmö. Szesnaście uczestniczących drużyn zostało podzielonych na cztery zbiory. Lounge Gaming znalazł się w grupie C razem z Astralis, Ninjas in Pyjamas oraz dignitas. Drugi z polskich zespołów – Virtus.pro – trafił do grupy D, gdzie zmierzy się z Team EnVyUs, Tempo Storm, a także FaZe Clan. Zmagania grupowe turnieju odbędą się 12-14 kwietnia i będą rozgrywane bez udziału publiczności. Po zaledwie jednym dniu przerwy, zespoły, które awansują do play-offów, przeniosą się do Malmö Arena. Rozgrywki fazy pucharowej będą trwały dwa dni. W fazie grupowej turnieju obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji, natomiast wszystkie spotkania – za wyjątkiem tych, które będą decydować o drugiej lokacie – będą rozgrywane w trybie best of one. Inaczej będzie wyglądać sytuacja w play-offach. Wszystkie mecze fazy pucharowej, włącznie z wielkim finałem rozgrywek, będą rozgrywane w trybie best of three. Pierwszym grupowym rywalem zawodników Lounge Gaming będzie Astralis. Reprezentantom Virtus.pro przyjdzie zmierzyć się z FaZe Clan. Oto jak prezentuje się podział grup zawodów w Malmö: Grupa A: Luminosity Gaming Team Liquid mousesports TyLoo Grupa B: Natus Vincere G2 Esports Counter Logic Gaming GODSENT Grupa C: Astralis Ninjas in Pyjamas Team Dignitas Lounge Gaming Grupa D: Virtus.pro Team EnVyUs Tempo Storm FaZe Clan Źródło: http://cybersport.pl-
- poznaliśmy
- grupy
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Fnatic nie zagra na DreamHack Masters Malmö
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Fnatic wycofało się z udziału w DreamHack Masters Malmö. Szwedzka formacja w wydanym oświadczeniu ujawniła, że z problemami zdrowotnymi zmaga się Olof „olofmeister” Kajbjer. Zawodnikowi w ostatnim czasie dokucza kontuzja ramienia. Jak poinformował Jesper „JW” Wecksell, szwedzka drużyna poszukuje zawodnika, który zajmie miejsce olofmeistera na czas jego rekonwalescencji. O tym, kto okaże się jego zastępcą, powinniśmy dowiedzieć się w przeciągu najbliższych dni. Zespołem, który pojawi się w Malmö zamiast Fnatic będzie G2 Esports. Źródło: http://cybersport.pl -
Znamy wszystkich uczestników DreamHack Masters Malmö
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
W weekend zakończyły się ostatnie kwalifikacje do DreamHack Masters Malmö, dzięki czemu znamy już wszystkich uczestników tych zawodów. Na liście znajduje się szesnaście drużyn – osiem zaproszonych i osiem z kwalifikacji. Nas cieszyć powinien fakt, że w Malmö zobaczymy dwie polskie ekipy: Virtus.pro i Lounge Gaming. Bardzo bliski awansu był także Team AGG, który w decydującym meczu przegrał jednak z Team Dignitas. Zaproszone drużyny: Fnatic, Team EnVyUs, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Virtus.pro, Luminosity Gaming, FaZe Clan, Astralis Zwycięzcy europejskich kwalifikacji: Lounge Gaming, mousesports, Team Ancient, Team Dignitas Zwycięzcy amerykańskich kwalifikacji: Counter Logic Gaming, Team Liquid, Tempo Storm Zwycięzcy azjatyckich kwalifikacji: TyLoo Odbyły się w sumie cztery turnieje kwalifikacyjne: dwa europejskie i po jednym amerykańskim oraz azjatyckim. W pierwszych eliminacjach na Starym Kontynencie najlepiej poradzili sobie reprezentanci Lounge Gaming i mousesports. Drugie wygrali podopieczni Team Ancient oraz Team Dignitas. Counter Logic Gaming, Team Liquid i Tempo Storm to drużyny, które najlepiej spisały się w eliminacjach dla Ameryki Północnej. TyLoo wygrało azjatyckie zmagania o slota na DreamHack Masters Malmö. Szwedzki turniej podzielony będzie na dwa etapy: grupowy oraz pucharowy. W puli nagród DreamHack Masters Malmö znajdzie się 250 000$. Zmagania odbędą się 12-17 kwietnia. Źródło: http://cybersport.pl/-
- znamy
- wszystkich
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Fnatic i Astralis zagrają na DreamHack Masters Malmö
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Organizatorzy turnieju DreamHack Masters Malmö 2016 poinformowali o rozdaniu dwóch pierwszych zaproszeń. Pewni udziału w zmaganiach, które zaplanowano na 12-16 kwietnia już teraz mogą być podopieczni Fnatic oraz Astralis – dwie czołowe drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Już wcześniej zapowiedziano, że w DreamHack Masters Malmö 2016 rywalizować będzie szesnaście drużyn. Osiem z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenia, a pozostałe wywalczą sobie miejsca na zawodach przez kwalifikacje. Kwietniowa edycja DreamHack Masters będzie pierwszą z dwóch zaplanowanych na ten rok. W puli nagród obu turniejów znajdzie się w sumie 500 000$. Źródło: http://cybersport.pl/44222/fnatic-i-astralis-zagraja-na-dreamhack-masters-malmo/
