Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'vexed' .
-
Po dziewięciu miesiącach przerwy duńska organizacja Vexed Gaming postanowiła powrócić do rywalizacji w Counter-Strike: Global Offensive. Nowym nabytkiem Vexed okazał się francusko-belgijski skład, występujący dotychczas w barwach Platinium eSport. Największym dotychczas sukcesem zespołu prowadzonego przez Pierre’a „NpK” Henkineta jest awans na zawody eSports World Convention 2016. Tam drużyna nieoczekiwanie dotarła aż do półfinału. pokonując wcześniej m.in. Epsilon eSports czy iGame.com. – Brakowało nam organizacji, która pomogłaby wejść nam na wyższy poziom. Jednak podpisanie umowy z Vexed to niesamowita szansa dla całej naszej drużyny – nie krył ekscytacji jeden z nowych zawodników organizacji, Victor „Roombang” Henkinet. – Wiemy, że ich poprzedni zespół awansował na dwa majory i jest to dla nas ogromna motywacja. Jesteśmy młodym teamem, ale chcemy udowodnić, że stać nas na wiele. Wiemy, że przed nami sporo pracy, ale jednocześnie liczymy, że uda man się spełnić pokładane w nas nadzieje. Nowy skład Vexed Gaming prezentuje się następująco: François „AmaNEk” Delaunay David „devoduvek” Dobrosavljevic Ali „hAdji” Hain Steve „jarod” Cohen Victor „Roombang” Henkinet Pierre „NpK” Henkinet – trener Przypomnijmy, że poprzednio Vexed zatrudniało polski zespół, wraz z którym osiągało bardzo dobre wyniki, awansując m.in. na dwa majory. Współpraca jednak nie zakończyła się najlepiej, gdyż wyszło na jaw, że organizacja zalega z wypłatami dla zawodników. Źródło: cybersport.pl
-
Team AGG nowym pracodawcą byłego Vexed
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Pojawiła się oficjalna informacja dotycząca tego, jakich barw bronić będą w najbliższym czasie zawodnicy noKappa, którzy jeszcze do niedawna byli członkami Vexed Gaming. Polska formacja Counter-Strike: Global Offensive dołączyła do północnoamerykańskiej organizacji Team AGG. Team AGG na e-sportowej scenie pojawił się stosunkowo niedawno – na początku tego roku. Dotychczas zespół ten reprezentował amerykańsko-kanadyjski skład CS:GO niegdyś grający pod banderą SKDC. Wraz z dołączeniem Polaków, ekipa ta rozwiązała jednak umowy z AGG. Jeden z właścicieli Team AGG w oświadczeniu napisał, że chciał zainwestować w większą scenę i właśnie dlatego zdecydował się podpisać kontrakty z ex-Vexed. Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie krył Karol „rallen” Rodowicz. Nowy reprezentant AGG stwierdził, że bardzo cieszy się z dołączenia do tej drużyny. Dodał również, że to wymarzona organizacja. Aktualny skład Team AGG: Karol „rallen” Rodowicz Damian „Furlan” Kisłowski Karol „repo” Cybulski Dominik „GruBy” Świderski Bartosz „Hyper” Wolny Kuba „KubiK” Kubiak – trener Źródło: cybersport.pl -
Vexed jest dłużne Polakom prawie 10 000€
draxe opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Wczoraj pojawiła się zaskakująca wiadomość dotycząca zakończenia współpracy pomiędzy Vexed Gaming i polską drużyną Counter-Strike: Global Offensive. Jak się okazuje, rozstanie nie obyło się bez małej dramy. Na jaw wyszło, że dotychczasowa organizacja Polaków jest im dłużna prawie 10 000€. Jak poinformował nas Kuba „KubiK” Kubiak, trener zespołu, Vexed Gaming nie wypłaciło naszym rodakom pensji za ostatni miesiąc, a dodatkowo nie otrzymali oni zwrotu kosztów podróży za jeden z turniejów lanowych. W sumie daje to około 10 000€. Z oświadczenia, które zamieszczono na HLTV.org dowiadujemy się także, że polska formacja mogła zostać wykupiona z Vexed, ale organizacja nie wyraziła zgody na taki transfer. Aktualnie Rallen i jego koledzy będą występować pod nazwą noKappa. Rozpoczęli także poszukiwania nowego sponsora. Oferty można składać pod adresem e-mail [email protected]. źródło: http://cybersport.pl -
Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Karol „repo” Cybulski został nowym graczem Vexed Gaming, a teraz otrzymujemy kolejną ciekawą informację z tej drużyny. Postanowiła ona zatrudnić nowego trenera. Na stanowisku szkoleniowca Vexed pracował będzie od teraz Kuba „KubiK” Kubiak. KubiK ostatnio występował w barwach ALSEN-Team. Wcześniej grał także chociażby pod banderą 31337 esports oraz noMERCY. Rodzimy zawodnik miał okazję wcielić się w trenera podczas wyjazdu do Monachium na turniej lanowy żeńskiej dywizji ALSEN-Team. Tam jego podopieczne zajęły trzecie miejsce. Pierwszym poważnym sprawdzianem KubiKa w Vexed będą finały Acer Predator Masters Season 2, które odbędą się już w przyszły weekend. Aktualny skład Vexed Gaming: Karol „rallen” Rodowicz Bartosz „Hyper” Wolny Damian „Furlan” Kisłowski Dominik „GruBy” Świderski Karol „repo” Cybulski Kuba „KubiK” Kubiak (trener) Źródło: http://cybersport.pl/44982/kubik-trenerem-vexed/
-
Vexed zaproszone na Assembly Winter 2016
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Vexed Gaming ponownie zagra na zawodach spod szyldu Assembly! Polska formacja została zaproszona na tegoroczną zimową edycję. Organizatorzy docenili tym samym fakt, że Rallenowi i spółce udało się sięgnąć po zwycięstwo w tych samych zawodach podczas ostatniej, letniej odsłony. Oprócz Vexed na liście zaproszonych drużyn znalazło się także miejsce dla trzech innych ekip. Pewni udziału w helsińskim turnieju są również CSGO.one, ENCE eSports i Team LDLC White. Pula nagród Assembly Winter 2016 ma wynieść 15 000€. W sumie w turnieju rywalizować będzie osiem ekip. Cztery pozostałe wyłonione zostaną przez otwarte eliminacje, do których zapisywać można się tutaj i tu. Assembly Winter 2016 odbędzie się 5-6 lutego na terenie kompleksu wystawienniczego Messukeskus w Helsinkach. Źródło: http://cybersport.pl/43825/vexed-zaproszone-na-assembly-winter-2016/-
- vexed
- zaproszone
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Question Mark mistrzem Red Dot Invitational
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
OGamingTV przedstawiło 4 pary drużyn które zmierzą się już w tym miesiącu w ćwierćfinałach Red Dot Invitational. Wśród ośmiu czołowych ekip tego turnieju jest polski Vexed Gaming który wywalczył w eliminacjach jedno z dwóch dostępnych miejsc. Drugą drużyną wyłonioną podczas tych kwalifikacji jest bułgarski E-frag.net. Pozostałe 6 zespołów otrzymało bezpośrednie zaproszenia do tej fazy turnieju i są to EnVyUs, dignitas, HellRaisers, TSM, Titan oraz LDLC White. Ekipy te zmierzą się w turnieju pojedynczej eliminacji BO3 którego półfinały oraz finał odbędą się 12 stycznia w paryskiej sali koncertowej “Olympia” która może pomieścić aż 2 000 widzów. Aula ta jest jedną z najstarszych w Paryżu, została wybudowana w 1888 roku i jej scena gościła takie gwiazdy jak Édith Piaf, The Beatles czy Violetta Villas. Pojedynek polaków z EnVyUs odbędzie się 2 grudnia o godzinie 21:00. Bezsprzecznym faworytem spotkania są utytułowani Francuzi jednakże Vexed już niejednokrotnie potrafiło się pokazać z dobrej strony przeciwko mocnym przeciwnikom a 50 000$ w puli nagród z pewnością stanowi dodatkową motywację dla naszych zawodników. Kennys i spółka podczas zeszłotygodniowych finałów FACEIT na Dreamhack Winter nie pokazali się z najlepszej strony. Przegrali oba swoje spotkania i nie udało im się wyjść z grupy B co z pewnością spowoduje, że im również będzie zależeć na wygranej i wzięciu udziału w turnieju przed swoją publicznością. Pozostałe pary i daty meczów prezentują się następująco: Drużyny dzieli zaledwie jedno zwycięstwo od wyjazdu lanową część Red Dot Invitational w związku z czym spotkania będą z pewnością niezwykle emocjonujące i warte obejrzenia. Przypominamy, pierwszy mecz już jutro o 21! Polskojęzyczny komentarz turnieju zapewni Swelders. Źródło: http://izaktv.pl/vexed-vs-envyus-w-cwiercfinale-red-dot-invitational/- 2 odpowiedzi
-
Piotr „peet” Ćwikliński nie jest już zawodnikiem Vexed Gaming. Informację taką na swojej stronie zamieściła organizacja. peet był jednym z graczy tego składu od kwietnia 2015 roku. Dołączył do niego, kiedy jeszcze był znany pod nazwą INSHOCK. peet w barwach INSHOCK, Team eBettle i Vexed Gaming wywalczył naprawdę dużo. Piotr Ćwikliński dwa razy miał okazję grać na zawodach rangi major. Ponadto z reprezentacją Polski zdobył wicemistrzostwo świata w CS:GO. peet grając w barwach Vexed wywalczył także wicemistrzostwo w ESL Mistrzostwach Polski. Vexed zapowiedziało, że w najbliższym czasie piątym graczem będzie Jacek „minise” Jeziak. Rallen na swoim fanpage’u ogłosił, że były zawodnik chociażby ESC będzie pierwszym z testowanych. Wypowiedź Hypera na Facebook Źródło: http://cybersport.pl/42970/peet-poza-vexed-gaming/
