Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'envyus' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 5 wyników

  1. Wczoraj wieczorem Virtus.pro (tradycyjnie) podzieliło się punktami ze swoim rywalem w ECS Season 2. Kolejne dwumecze czekają naszych rodaków już dzisiaj. Tym razem Polacy będą podejmować podopiecznych G2 Esports oraz Team EnVyUs. Pierwsza batalia Polaków rozpocznie się wyjątkowo wcześnie, bo już o 15:00, a rywalem Virtus.pro będzie G2 Esports. Pojedynki odbędą się kolejno na Overpassie i Trainie. Obie formacje ostatni raz spotkały się w internetowym etapie ESL Pro League Season 4. Wówczas pojedynek ekip NEO i ScreaMa zakończył się remisem. O godzinie 19:00 wystartuje z kolei dwumecz Polaków z Team EnVyUs. Ostatni bezpośredni pojedynek rozegrany został w pierwszej połowie października na europejskich finałach WESG. Po heroicznym boju wygrali zawodnicy Virtus.pro. Dziś wieczorem obie ekipy spotkają się na Cobblestonie i Mirage’u. 15:00 – Virtus.pro vs G2 Esports – Overpass 16:00 – Virtus.pro vs G2 Esports – Train 19:00 – Virtus.pro vs Team EnVyUs – Cobblestone 20:00 – Virtus.pro vs Team EnVyUs – Mirage Stream z wszystkich meczów Virtus.pro dostępny będzie tutaj. Źródło: http://cybersport.pl
  2. Jakiś czas temu Riot ukarał kilka organizacji, w tym amerykańskie Renegades zmuszając je do sprzedaży swoich miejsc w rozgrywkach oficjalnie organizowanych przez Riot. Według najnowszych doniesień natomiast poznaliśmy już drużynę, która przejmie po wspomnianym Renegades miejsce w LCS.NA. Organizacją tą miałoby być Team EnVyUs, które ponoć zdążyła ustalić już wszystkie warunki wykupu wspomnianego już spotu. Co ciekawe obie organizacje miały rozpocząć negocjacje w tej sprawie, jeszcze przed tym jak Riot ogłosił oficjalnie karę dla Renegades co pozwala przypuszczać, że nawet bez wspomnianego bana organizacja ta pozbyłaby się swojego spotu w LCS. Obecnie mówi się, że za miejsce w tych rozgrywkach Team EnVyUs zapłaci ponad milion dolarów, a obecnie transakcja ta oczekuje na zaakceptowanie przez Riot. Póki co nie wiadomo jaki roster zespół ten planuje wystawić na letni split, jednak wiele wskazuje że będzie on zmuszony zbudować go praktycznie od zera. Już jakiś czas temu oficjalnie ogłoszono przenosiny z Renegades do H2k marksmana Aleša „Freeze” Kněžíneka, a chwilę później zaczęto spekulować iż Freeze podjął tą decyzję po tym jak dowiedział się iż drużynę tę planują opuścić również dwaj Koreańczycy – Shin „Seraph” Woo-yeong i Noh „Ninja” Geon-woo. Dodatkowo dotychczasowy kapitan i jungler Renegades Alberto „Crumbz” Rengifo oficjalnie ogłosił za pośrednictwem Twittera iż jest on obecnie wolnym zawodnikiem i pozostaje on otwarty na propozycje zarówno w roli zawodnika jak i trenera od rozmaitych drużyn, Hakuho” Surgenta
  3. Organizacja EnVyUs poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony o zmianie w składzie dywizji CS:GO. Miejsce Fabiena „kioShiMy” Fieya zajmie były już zawodnik LDLC White, Timothée „DEVIL” Démolon. Rotacja we francuskiej drużynie jest o tyle zaskakująca, że do rozpoczęcia majora w Columbus pozostał niespełna miesiąc. Decyzja o transferze jest podyktowana słabą dyspozycją zespołu na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Po zwycięstwie na DreamHack Cluj-Napoca EnVyUs prezentowało bardzo mizerną formę. Pod koniec listopada zawodnicy francuskiej drużyny zaliczyli słaby występ podczas finałów FACEIT Stage 3, kiedy to po dwóch przegranych spotkaniach znaleźli się na ostatnim miejscu w grupie. Już w roku 2016 EnVyUs zajęło tylko piąte miejsce na ESL Expo Barcelona. Czarę goryczy przelał rezultat na zakończonym w sobotę Intel Extreme Masters Katowice. Podopieczni Mathieu „Maniaca” Quiquereza zajęli dopiero jedenastą lokatę i zakończyli zmagania na fazie grupowej. Pierwszą okazją do zobaczenia w akcji odświeżonego składu EnVyUs będzie mecz z G2Esports w ramach trzeciego sezonu ESL Pro League. Spotkanie odbędzie się już jutro o 21:00. Skład EnVyUs: Vincent „Happy” Cervoni Nathan „NBK” Schmitt Kenny „kennyS” Schrub Dan „apEX” Madesclaire Timothée „DEVIL” Démolon Mathieu „Maniac” Quiquerez (trener) Źródło: http://cybersport.pl/47750/devil-zastepuje-kioshime-w-envyus/
  4. OGamingTV przedstawiło 4 pary drużyn które zmierzą się już w tym miesiącu w ćwierćfinałach Red Dot Invitational. Wśród ośmiu czołowych ekip tego turnieju jest polski Vexed Gaming który wywalczył w eliminacjach jedno z dwóch dostępnych miejsc. Drugą drużyną wyłonioną podczas tych kwalifikacji jest bułgarski E-frag.net. Pozostałe 6 zespołów otrzymało bezpośrednie zaproszenia do tej fazy turnieju i są to EnVyUs, dignitas, HellRaisers, TSM, Titan oraz LDLC White. Ekipy te zmierzą się w turnieju pojedynczej eliminacji BO3 którego półfinały oraz finał odbędą się 12 stycznia w paryskiej sali koncertowej “Olympia” która może pomieścić aż 2 000 widzów. Aula ta jest jedną z najstarszych w Paryżu, została wybudowana w 1888 roku i jej scena gościła takie gwiazdy jak Édith Piaf, The Beatles czy Violetta Villas. Pojedynek polaków z EnVyUs odbędzie się 2 grudnia o godzinie 21:00. Bezsprzecznym faworytem spotkania są utytułowani Francuzi jednakże Vexed już niejednokrotnie potrafiło się pokazać z dobrej strony przeciwko mocnym przeciwnikom a 50 000$ w puli nagród z pewnością stanowi dodatkową motywację dla naszych zawodników. Kennys i spółka podczas zeszłotygodniowych finałów FACEIT na Dreamhack Winter nie pokazali się z najlepszej strony. Przegrali oba swoje spotkania i nie udało im się wyjść z grupy B co z pewnością spowoduje, że im również będzie zależeć na wygranej i wzięciu udziału w turnieju przed swoją publicznością. Pozostałe pary i daty meczów prezentują się następująco: Drużyny dzieli zaledwie jedno zwycięstwo od wyjazdu lanową część Red Dot Invitational w związku z czym spotkania będą z pewnością niezwykle emocjonujące i warte obejrzenia. Przypominamy, pierwszy mecz już jutro o 21! Polskojęzyczny komentarz turnieju zapewni Swelders. Źródło: http://izaktv.pl/vexed-vs-envyus-w-cwiercfinale-red-dot-invitational/
  5. Mathieu „Maniac” Quiquerez został trenerem jednej z najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive na świecie – EnVyUs. Szwajcarski zawodnik na profesjonalnej scenie był mniej widoczny od września 2015 roku, kiedy rozstał się z Titan. Teraz powraca, ale w nowej dla siebie roli. Jego podopieczni już w przyszłym tygodniu pojawią się podczas finałów SL i-League StarSeries XIV. Tam Maniac jeszcze nie będzie podpowiadał graczom EnVyUs, bo będzie pracował w ekipie telewizyjnej, analizując pojedynki uczestników. Podczas kolejnych turniejów, Szwajcar będzie już jednak z zawodnikami. Dla francuskiej drużyny będzie to pierwszy trener od rozstania się z poprzednim pracodawcą – LDLC. Wcześniej szkoleniowcem tej formacji był Emmanuel „MoMaN” Marquez. Źródło: http://cybersport.pl/43712/maniac-trenerem-envyus/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności