Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zastępuje' .
-
Zmiany w AGG! - peet zastępuje repo
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Polska drużyna Counter Strike: Global Offensive, która występuje pod szyldem AGG zaczyna zmiany! Pierwszym z kroków zmian było zakończenie współpracy z trenerem Kubą „KubiK” Kubiak’iem na początku tygodnia. Teraz gracze wracają do starej formacji, czyli do składu wraca Piotr „peet” Ćwikliński i zastąpi on oczywiście Karola „repo” Cybulskiego, który grał w AGG od czasu pożegnania z peet’em. Właśnie tu nasuwa się pytanie, czy to właśnie tutaj tkwi sekret wcześniejszych wygranych AGG i to peet robił tak wielką różnice. Okaże się, to w przyszłości, ale patrząc na Dobry&Gaming, które powróciło do siebie po Płońsku na którym się rozpadli, to powrót okazał się owocny. Grają ostatnio wspaniale, jeżdżą na międzynarodowe turnieje i co ważniejsze zajmują na nich wysokie miejsca. Obecny skład AGG: Bartosz „Hyper” Wolny Dominik „GruBy” Swiderski Damian „Furlan” Kislowski Karol „rallen” Rodowicz Piotr „peet” Ćwikliński Źródło: polscygracze.pl -
Organizacja EnVyUs poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony o zmianie w składzie dywizji CS:GO. Miejsce Fabiena „kioShiMy” Fieya zajmie były już zawodnik LDLC White, Timothée „DEVIL” Démolon. Rotacja we francuskiej drużynie jest o tyle zaskakująca, że do rozpoczęcia majora w Columbus pozostał niespełna miesiąc. Decyzja o transferze jest podyktowana słabą dyspozycją zespołu na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Po zwycięstwie na DreamHack Cluj-Napoca EnVyUs prezentowało bardzo mizerną formę. Pod koniec listopada zawodnicy francuskiej drużyny zaliczyli słaby występ podczas finałów FACEIT Stage 3, kiedy to po dwóch przegranych spotkaniach znaleźli się na ostatnim miejscu w grupie. Już w roku 2016 EnVyUs zajęło tylko piąte miejsce na ESL Expo Barcelona. Czarę goryczy przelał rezultat na zakończonym w sobotę Intel Extreme Masters Katowice. Podopieczni Mathieu „Maniaca” Quiquereza zajęli dopiero jedenastą lokatę i zakończyli zmagania na fazie grupowej. Pierwszą okazją do zobaczenia w akcji odświeżonego składu EnVyUs będzie mecz z G2Esports w ramach trzeciego sezonu ESL Pro League. Spotkanie odbędzie się już jutro o 21:00. Skład EnVyUs: Vincent „Happy” Cervoni Nathan „NBK” Schmitt Kenny „kennyS” Schrub Dan „apEX” Madesclaire Timothée „DEVIL” Démolon Mathieu „Maniac” Quiquerez (trener) Źródło: http://cybersport.pl/47750/devil-zastepuje-kioshime-w-envyus/
