Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

`~The.Natural.Black~`

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    kszoki

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    niemam

Ostatnie wizyty
 559

Osiągnięcia `~The.Natural.Black~`

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Witam, chciałbym przedstawić poradnik.Jak dodać serwery do głównego do gry cs 1.6 gdyby co nie którzy nie wiedzieli Gamemenu-menu cs`a np włącz grę , możemy zmieniać wszystkie napisy w głównym menu Zaczynamy 1.Wchodzimy w główny folder z CS 1.6/cstrike/resource/ 2.Otwieramy plik Gamemenu.res za pomocą notatnika 3.wyświetli nam się takie coś "GameMenu" { "1" { "label" "" "command" " " } "2" { "label" "" "command" "" } "3" { "label" "" "command" "" } "4" { "label" "" "command" "" } "5" { "label" "" "command" "" } "6" { "label" "Wznow Gre" "command" "ResumeGame" "OnlyInGame" "1" } "7" { "label" "Rozlacz" "command" "Disconnect" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" } "8" { "label" "Lista Graczy" "command" "OpenPlayerListDialog" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" } "9" { "label" "" "command" "" "OnlyInGame" "1" } "10" { "label" "Nowa Gra" "command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog" } "11" { "label" "Znajdz Serwery" "command" "OpenServerBrowser" } "12" { "label" "Opcje" "command" "OpenOptionsDialog" } "13" { "label" "Wyjscie" "command" "Quit" } } 4.W miejsce "1" "label" "" wpisujemy dowolną nazwę serwera tak jak tu"label" "Fragujemy only dd2" 5.W miejsce "command" "" wpisujemy "engine connect ( ip serwera który chcemy dodać do gamemenu) tak jak tu>"command" "engine connect 193.33.177.193:27015" 6.Włączamy grę i wybieramy dowolny ulubiony serwer 7.Może my tak dodać 5 serwerów jest to bardzo dobre wyjscie ponieważ nie musiumy nic otwierać tylko włączamy grę i klikamy na serwer automatycznie nas łączy z danym serwerem Dla leniwych Gamemenu.res z wszystkimi serwerami fragujemy http://speedy.sh/DrXnu/GameMenu.res Spodobało się? daj + nie bądź skąpy POZDRO 599
  2. Moje propozycje. 1.Więcej % vote od jednego gracza minimum 5. 2.Trzeba coś zrobić z tym vote bo kiedy cheater ma np 48% wychodzi a następnie. wchodzi na serwer i całe vote z niego usunięte. To tyle mam nadzieje że coś z tym zrobicie :) POZDRO 599 Podobało się ? daj + nie bądź skąpy (Uszczęśliwi mnie to :)
  3. `~The.Natural.Black~`

    [KOSZ] AFKI

    Moim zdaniem powinno być dodane czy coś nie wiem jak to można zrobić ale coś takiego że gdy gracz nie będzie się ruszał przez np 3 minuty to automatycznie go wyrzuca z serwera korzyści: 1.Kiedy my jesteśmy afk nie zbieramy dodatkowych dead`ów 2.Zdarza się że afk ma pake w przypadku terrorystów To na tyle mam nadzieje że to dodacie POZDRO 599
  4. NIC

    1. CJ.

      CJ.

      NIE MOZE PRZECIEZ WIECZNIE TRWAĆ ♪♫♪♫

  5. `~The.Natural.Black~`

    GDZIE SSY?

    Dostałem bana na nicku:~The.Natural.Black~ . Mam wstawić screenshoty ale ich nie ma szukałem wszędzie patrzyłem w necie gdzie mogą być ale nie ma. Pomocy. Moja nazwa cs`a to :Counter Strike by Khalad (Steam files) Z góry dziękuje bo bardzo chce pograć na serwerze Mam cs`a nonsteam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności