Moim zdaniem powinno być dodane czy coś nie wiem jak to można zrobić
ale coś takiego że gdy gracz nie będzie się ruszał przez np 3 minuty to automatycznie
go wyrzuca z serwera korzyści:
1.Kiedy my jesteśmy afk nie zbieramy dodatkowych dead`ów
2.Zdarza się że afk ma pake w przypadku terrorystów
To na tyle mam nadzieje że to dodacie
POZDRO 599