Dostałem bana na nicku:~The.Natural.Black~ .
Mam wstawić screenshoty ale ich nie ma szukałem wszędzie patrzyłem w necie gdzie mogą być ale nie ma.
Pomocy.
Moja nazwa cs`a to :Counter Strike by Khalad (Steam files)
Z góry dziękuje bo bardzo chce pograć na serwerze
Mam cs`a nonsteam