Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ence' .
-
Astralis pokonuje Finów wynikiem 2-0 w Wielkim Finale IEM Major Katowice 2019. Jest to trzeci wygrany Major tej drużyny. Mapa Train została wybrana przez zawodników z Finlandii. Pierwsza pistoletówka oraz kolejna runda trafiły na ich konto. W dalszej części to Astralis kontrolowało mapę po stronie CT i uzyskało wynik 11:4. Z drugiej strony, zawodnicy ENCE wygrali obie pistoletówki, co dało nadzieję na powrót do spotkania. Ich momentum nie trwało jednak zbyt długo przed tym, jak Duńczycy zakończyli mapę zwycięstwem. Jak dobrze wiadomo, Astralis pozostaje niezwyciężone na mapie Inferno, co doskonale odzwierciedliło się również tutaj. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 14:1 nie pozostawiła żadnych szans zawodnikom ENCE. Jednocześnie Astralis zostaje zwycięzcą pierwszego turnieju rangi Major w tym roku. Astralis 2-0 ENCE Train 16:11 Inferno 16:4 Klasyfikacja końcowa: 1. Astralis – $500,000 + status Legendy 2. ENCE – $150,000 + status Legendy 3-4. Natus Vincere – $70,000 + status Legendy 3-4. MIBR – $70,000 + status Legendy 5-8. FaZe – $35,000 + status Legendy 5-8. Liquid – $35,000 + status Legendy 5-8. Renegades – $35,000 + status Legendy 5-8. NiP – $35,000 + status Legendy 9-11. Cloud9 – $8,750 + status Pretendenta 9-11. AVANGAR – $8,750 + status Pretendenta 9-11. Vitality – $8,750 + status Pretendenta 12-14. compLexity – $8,750 + status Pretendenta 12-14. HellRaisers – $8,750 + status Pretendenta 12-14. G2 – $8,750 + status Pretendenta 15-16. NRG – $8,750 15-16. BIG – $8,750 Źródło by izaktv.
-
Fińska organizacja ENCE eSports poinformowała o pozyskaniu zupełnie nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Ekipa postawiła na zespół złożony z pięciu obywateli kraju, z którego sama się wywodzi. Znalazło się w nim miejsce na byłego reprezentanta Ninjas in Pyjamas – allu. Po tym jak allu postanowił nie dołączać do amerykańskiego Team Liquid w sieci od razu pojawiło się mnóstwo plotek dotyczących tego, jak będzie wyglądała przyszłość fińskiego snajpera. Wśród nich nie brakowało informacji o tym, że były podopieczny NiP-u zdecyduje się na stworzenie nowej drużyny z innymi graczami z Finlandii. Okazały się one prawdziwe. ENCE eSports reprezentowane będzie przez allu i czterech dotychczasowych graczy Team ROCCAT (czasami występujących także pod nazwą MIXCAT). Mowa tu o xartE, stande, suNnym i juhobie. Z drużyną mają pracować między innymi natu i lurppis. Mają oni nadzieję na przywrócenie fińskiemu CS-owi dawnej świetności. Aktualny skład ENCE eSports: Aleksi „allu” Jalli Tom „stonde” Glad Miikka „suNny” Kemppi Juho „juhob” Lampinen Mikko „xartE” Välimaa Źródło: http://cybersport.pl/43496/allu-jednym-z-nowych-graczy-ence/
