Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'jednym' .
-
Skarga na: opiekuna / admina / gracza : przecinek, Dlaczego składasz skargę: Samowolne zmienianie mapy której nie ma w puli map serwera FFA oraz bezpodstawne zbanowanie na 12h. Nick z gry: ```'GIOVANE FUORICLASSE Nick osoby oskarżonej: przecinek, Data zdarzenia:12:20 Opis zdarzenia: Około godziny 12:00 wszedłem na serwer. Jak zawsze pod koniec aktualnej rozgrywki było głosowanie na następną mapę i wygrał dust2. Mimo tego wyboru admin samowolnie zmienił sobie mapę na de_museum ( dodam,że jest to mapa której nie ma w puli map do głosowania na tym serwerze). Po tej absurdalnej sytuacji grzecznie nalegałem aby przyznał się admin który to zmienił. Mimo kilkukrotnych prób nie otrzymałem odpowiedzi a jedynie głupie chichoty i żarty ze strony wyżej wymienionego Pana i innych adminów przebywających aktualnie na serwerze. W związku z tą sytuacją napisałem,że w takim razie sprawę zgłoszę na forum a szanowany arcydelikatny Pan "przecinek," odebrał to jako cytuję " GROŹBY,OBRAŻANIE ADMINISTRACJI". Nikogo absolutnie nie obrażałem ani nie używałem wulgaryzmów więc jest to kolejne nadużywanie "władzy". Zresztą proszę o obejrzenie demka z dzisiaj od godziny 11:50-12:20. Nie jestem człowiekiem rzucającym mięsem i obrażającym. Podejrzewam,że 99% ludzi na serwerze to potwierdzi. Jest to ewidentnie jakaś próba zemsty ponieważ ten człowiek wlepił mi bana na 12h za nic a na serwerze w międzyczasie jeden czy drugi gracz wyzywał od "skur***ów i zero reakcji. Wnoszę o unbana i wyciągnięcie konsekwencji wobec tego admina/adminów. Pozdrawiam. [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: `GIOVANE FUORICLASSE ||| IP: 31.182.189.99 ||| STEAM_ID: STEAM_0:1:36046838 ||| Nick admina: przecinek, ||| Powod: grozby, obrazanie administracji ||| Nalozony: 07.01.2024 - 12:21:21 ||| Dlugosc: 12 godzin ||| Na: [ 4FUN ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREEVIP|LECZENIE|ASYSTY] (de_museum) ||| Musisz poczekac jeszcze: 12 godzin ||| Wygasa: 08.01.2024 - 00:21:21 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
-
[ODDZIELONY] Opisz użytkownika wyżej jednym słowem
Vaniliovsky opublikował(a) temat w Oddzielone posty
@ Rakos Pan Dawid od dobrych wywiadów-
- 1
-
-
- opisz
- użytkownika
- (i 4 więcej)
-
paruwa kochana
- 3 odpowiedzi
-
- opisz
- użytkownika
- (i 4 więcej)
-
Witam serdecznie! Mieliście kiedyś sytuację, gdy gracz łamiąc regulamin wspomagał się cheatami albo stosował nieodpowiednie słowa w stosunku do drugiego gracza? Zapewne nie raz. Przypuśćmy, że nie ma admina oraz HLTV czy SourceTV, a przydałoby się nagrać demko na delikwenta, ale zanim wpisze się odpowiednią komendę w konsoli, to już takiego gracza może nie być albo się uspokoi. A może to Wasz dzień i właśnie okazuje się, że robicie życiówkę i nie chcecie tracić ani sekundy? Chcę zaproponować rozwiązanie, które na pewno ułatwi wam zbieranie dowodów oraz upamiętnienie każdej wyjątkowo przez was rozegranej akcji! Wystarczy stworzyć configi, które zawierać będą tę oto formułę: bind "MOUSE3" "stop; record game1.dem; say thetime; exec game2.cfg;" Za każdym razem kiedy klikniecie zbindowany klawisz (w tym przypadku MOUSE3) zacznie się nagrywać demko oraz zostanie wczytany kolejny config z bindem do nagrywania. Do każdego nowo utworzonego configu wystarczy zmieniać numerację i tak możecie robić na ile sobie pozwolicie, a wszystko zależy od waszych zapotrzebowań. Powiedzmy, że po utworzeniu tych configów mamy ich ze 30. Aby zapętlić wczytywanie i aby nadpisywane były starsze demka w ostatnim pliku wpisujemy tak: bind "MOUSE3" "stop; record game30.dem; say thetime; exec game1.cfg;" Jeśli będziecie szukać pewnego demka z danej godziny patrzcie najlepiej na datę modyfikacji! Ja używam tego przeważnie w Counter-Strike'u 1.6, ale również spisze się w innych grach z silnikiem GoldSource jak i Source. Mam nadzieję, że taki poradnik przyda się w niejednej sytuacji i będzie służył graczom oraz administracji. Pozdrawiam!
-
[Q&A] Jak zmieniać kanał na TS jednym klawiszem?
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
Na samym początku musimy odpalić program TeamSpeak, następnie wejść na nasz serwer TS, na którym chcemy ustawić sobie zmianę kanału na przycisk. Potem wchodzimy w Ustawienia > Opcje > Skróty klawiszowe: Następnym krokiem będzie zaznaczenie następujących opcji: Gdy już to zrobimy, zaznaczamy to, co ja: Po zaznaczeniu wybranych opcji powinno nam wyskoczyć okienko, w którym możemy wybrać sobie guzik do zmiany kanału. Myślę, że niektórym ten poradnik przyda się. -
Fińska organizacja ENCE eSports poinformowała o pozyskaniu zupełnie nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Ekipa postawiła na zespół złożony z pięciu obywateli kraju, z którego sama się wywodzi. Znalazło się w nim miejsce na byłego reprezentanta Ninjas in Pyjamas – allu. Po tym jak allu postanowił nie dołączać do amerykańskiego Team Liquid w sieci od razu pojawiło się mnóstwo plotek dotyczących tego, jak będzie wyglądała przyszłość fińskiego snajpera. Wśród nich nie brakowało informacji o tym, że były podopieczny NiP-u zdecyduje się na stworzenie nowej drużyny z innymi graczami z Finlandii. Okazały się one prawdziwe. ENCE eSports reprezentowane będzie przez allu i czterech dotychczasowych graczy Team ROCCAT (czasami występujących także pod nazwą MIXCAT). Mowa tu o xartE, stande, suNnym i juhobie. Z drużyną mają pracować między innymi natu i lurppis. Mają oni nadzieję na przywrócenie fińskiemu CS-owi dawnej świetności. Aktualny skład ENCE eSports: Aleksi „allu” Jalli Tom „stonde” Glad Miikka „suNny” Kemppi Juho „juhob” Lampinen Mikko „xartE” Välimaa Źródło: http://cybersport.pl/43496/allu-jednym-z-nowych-graczy-ence/
-
Nie wiem dokładnie kiedy, ale niedawno została utworzona najszybciej rozwijająca się liga cs. Daje ona możliwość znalezienia drużyny, kompanów do gry ale jednocześnie można potrenować skila 1v1 W przyszłości będą arenki 2v2, 3v3, 4v4 oraz 5v5. Oczywiście za wygraną arenkę dostajesz punkty, które możesz potem wymienić na darmowe skiny Co najlepsze na stronie nie ma kont premium, więc każdy jest równy! Liga jest całkowicie darmowa, więc nie wiem nad czym się zastanawiać Link do ligi: http://zengaming.co/r?zen=210514 Zasady gry 1v1: Za wygraną arenkę masz 10 punktów, a za przegraną 0. Gramy do 8 wygranych rund! Mapki pobierają się automatycznie z workshopu. Stronka jest w fazie beta testów, ale już teraz działa pięknie Aktualnie jest okolo 10k ludzi szukających gier w tym samym czasie, więc na grę czeka się ok 2 sec. Uwaga!: Przy wyszukiwaniu przeciwnika jest bug. Należy kliknąć wyszukaj przeciwnika, poczekać z 5 sekund i odświeżyć stronę. Wtedy wyskoczy okienko z dołączeniem
