Jump to content

cry ¿

[CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #01
 • Content Count

  70
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Przyzowita

About cry ¿

 • Other groups [CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #02
 • Rank
  Odważny fragowicz

Profile information

 • Name
  Fabian
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Siedlce

Information about Fragowicz

 • Nick
  cry ¿
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #01

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Hej, odnośnie bana. Mówiłem, abyś się uspokoił na czacie, po czym napisałeś, że nie chce Ci się grać i postanowiłeś wyjść... Przed wyjściem nie pamiętasz co napisałeś? - rozumiem, że to mogło być dla żartów, lecz miałeś kilka tekścików wcześniej.. (chyba byłeś w śmiesznym humorku) Napisałeś "dobra ide, siema NYGUSY" Odebrałem to w stosunku nieszanowania graczy i dostałeś słuszne 24h. Dziś Ci mija ban o 19:14. Nie widzę sensu ściągania go, a za takie pisanie możesz poczekać jeszcze 3h i 15min. Pozdrawiam.
 2. Szybkiego powrotu do zdrówka życzę i miłego 😁
 3. Hej, wystarczy spojrzeć na sbansa, również poleciał rundę później, więc nie czuj się wyjątkowy. Co do odwołania, sam się przyznałeś, że wyzywasz zamiast zgłosić to na "u@", wtedy byś dostał ostrzeżenie, a kolega bana. Wykaz z demka jest jasny, dałem Ci możliwość przeproszenia gracza, lecz tak jak wyżej @ somehoww napisał.. Twoje ego Ci nie pozwoliło. Te odliczanie to już zrobiłem 4fun, abyś przeprosił, ale nie wiedziałem, że w taki sposób mi odpowiesz. Według mnie nie ma potrzeby zdejmowania Ci bana, z powodu odnoszenia się do graczy/adminów bez szacunku. Życzę udanych kilku dni spędzonych na odpoczywaniu od serwera. Chętnie podyskutuje, jeśli z czymś się nie zgadzasz. Pozdro!
 4. Dokładnie, również zacząłem kojarzyć.
 5. Hej, przedstawię standardowo plus i minusy, a zacznę od minusów: -konto pod podanie -nie widze cie prawie w ogóle na serwerze, według mnie jesteś nowy i powinieneś się zapoznać z serwerem. -bardzo mało gadasz, chyba nawet w ogóle XD +wiek +-godziny na serwerze +staż gry w CSGO Ogólnie jestem na NIE pograj dłużej na serwerze i zapoznaj się z innymi graczami. -Pomagaj graczom w różnych sprawach, gdy nie ma adminów i nie krzycz! Pozdro!
 6. Udanego, patrz na mój awatar na tsie, aby było lepiej XDDDDD Wypoczywaj
 7. Na mirku też oro dostaliście, ale mniejsze Milego wypoczynku Wershcik! 😁
 8. Miłego już myślałem, ze po naszym oro na cache nie dałeś rady i musisz przerwę zrobić
 9. Hej, staż masz bardzo fajny, widuje Cię dosyć często na serwerze, aczkolwiek osatnio swoje demka oglądałem i udalo Ci sie krzyknąć pare razy, gdy Cie zabilem. +- wiek, liczy się dojrzałość +godziny +pomagasz innym w grze -jest to, ze startujesz od admina na bardzo mocnej sieci, na twoim miejscu zaczalbym od gorszych, gdzie tez jest sporo graczy -napsiales, ze chcesz aby gralo wiecej graczy. Tu prawie o kazdej godzinie jest pelny serwer, moze 22:30 jest z 12, ale pozniej dodchodzi pod 25. Aktualnie jestem na NIE, choc masz wiecej plusow. Na twoim miejscu sprobowalbym za kilka miesiecy, choc zobaczymy jak inni sie wypowiedza. Pozdrawiam
 10. hej na pewno - oszukanie ze nie byłeś karany, choć byłeś. moze nie pamoetasz -wiek, choć liczy się dojrzałość -pierwszy raz admin, zawsze do nadrobienia, według mnie lepiej zostać adminem na gorszej sieci niż tak potężnej jak fragujemy, ponieważ jest wiele graczy co mogą cię zjechać. -konto pod forum +godziny -zmienianie nickow Moja subiektywna opinia na nie, choć nie mam na tym serwerze dużych możliwości. Prosilbym adminów o dostosowanie się tej opinii, gorąco pozdrawiam i zycze sukcesów
 11. Potężny, zasłużony awans!!! Gratulacje stary! :O
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy