Jump to content

cry ¿

[CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #01
 • Content Count

  137
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Bardzo dobra

3 Followers

About cry ¿

 • Rank
  Aktywny fragowicz

Profile information

 • Name
  Fabian
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Siedlce

Information about Fragowicz

 • Nick
  cry ¿
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #01
  CS:GO - ONLY MIRAGE #02

Fragowicz Hardware

 • Processor
  AMD Ryzen 3600x
 • Graphics Card
  GTX 1660 Super 6GB
 • RAM
  16GB
 • Keyboard
  Allegro RGB - 40 zł :D
 • Mouse
  Genesis najtańsza - 40zł :D
 • Armchair
  Chuj wi?
 • Smartphone
  Iphone 11

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. "Zapraszamy do komentowania zmian i wzięcia udziału w ankiecie." ??? - @ GET , rozumiem, że prace nad nowymi rangami zajęły sporo czasu, ale po co zapraszać do komentowania, jeśli oczekujecie tylko pozytywnych opinii. Według mnie te rangi nie wyglądają dobrze, ale zgadując dostanę odpowiedź "to zrób lepsze". Przyznam, że nie potrafię i nie zrobię, lecz szanuje za tak długi czas pracowania nad nimi i chęci lepszych zmian serwerów. Mi się nie spodobały i zdania nie zmienię, jak i serwera, ponieważ Frag jest nie tylko siecią do grania, a także rodziną. Pozdrawiam, Cry!
 2. Ostatnie 7 rang jeszcze jakoś wygląda, fajna inicjatywa, żeby dojść do tak ładnych rang trzeba poświęcić tyle czasu. Reszta w mojej opinii
 3. Hej, czasami lubisz prowokować, ale utrzymujesz luźną gadkę z innymi, niekiedy mi podpadasz, ale z chęcią bym Cię zobaczył u nas w ekipie. Starasz się pomagać adminom, jesteś aktywny na serwerze, konto na forum też już wcześniej posiadałeś. "Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Nie, ale chętnie bym taką nabył ;D" - To jest mus, więc jak chcesz u nas być, to to jest niezbędne! Krótko mówiąc na TAK, wydajesz się być dobrym kandydatem na admina! Pozdrawiam, Cry!
 4. Hej, nie wiem czy jesteś godny rangi jaką jest admin. Starasz się pomagać graczom, ale twoja ortografia nie jest za dobra, popatrzmy na twój profil na forum. Według mnie za młody, na serwerze w ogóle się nie odzywasz, piszesz tylko w momentach, gdy zabiłeś mnie czy kogoś typu: "co to byłoXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" Ostatnio była taka sytuacja, że zbanowałem twojego kolegę za Autobh, to się oburzyłeś i pisałeś na chacie kto go zbanował, odbanujcie go, nic nie zrobił. Sorry, ale jakby ktoś tak Ci napisał na chacie, po zbanowaniu jakiegoś gracza, to odbanowałbyś bez skrupułów? Pograj kilka miesięcy, poducz się lepszej ortografii (nie śmiejąc się z Ciebie, mówię poważnie), pomagaj graczom, zgłaszaj cheaterów adminom, a może okazać się, że wpadniesz do nas za kilka miesięcy. Na NIE!
 5. Hej, nie ma co owijać w bawełne, po ostatnim podaniu wyciągnąłeś wnioski, nie mam zarzutów.. Nie wyzywasz, pomagasz graczom, masz dobry kontakt z graczami, większość graczy Cię kojarzy. Na TAK!
 6. Hej, Standardowo przedstawię plus i minusy! +pomagasz graczom +pełna kulturka u Ciebie +staż gry na serwerze -mało się odzywasz -argumenty średnio przekonujące -konto pod podanie, przebywaj na forum! Podsumowując z chęcią zobaczyłbym Cię u nas, dlatego że coraz mniej u nas adminów i przydałaby się kolejna osoba do funkcjonowania, gdy inni admini nie są w stanie pomóc graczom. Na TAK!
 7. po prostu wejdz na serwer, jak cie wywali to skopiuj wydruk z konsoli co masz napisane. i dodaj serwer na ktorym nadano kare, prawdopodbnie to Only Mirage #2
 8. Hej, po pierwsze zły wzór podania, bynajmniej w tytule. Nie wiem czy jest jakikolwiek sens w tym podaniu przedstawiać plusy i minusy nt. gracza, ponieważ podanie jest strasznie słabe. Do tego zauważyłem chociażby na serwerze twoją ortografię, nie jest za dobra. Nawet w podaniu popełniłeś błąd „żeczy” -Argumenty, to nawet nie są one xD! Nie wiem, czy kiedyś nie mówiłeś, że masz mniej niż 17 lat, coś ok. 14/15? - możliwe, że mi się pomyliło. Większość osób na serwerze Cię kojarzy i lubi, ale wątpię, że aktualnie masz szanse na dostanie się do administracji. Odniosę się tez do argumentu: „często jestem na serwerze” W ciągu tego tygodnia, byłem codziennie po kilka dobrych godzin i widziałem Cię tylko raz, jak się ze mną przywitałeś. Kończąc swoją wypowiedź jestem na NIE i moje zdanie co do Twojej szansy na zostanie administratorem serwera się nie zmieni, za mało ogarniasz, myśle jednak, że jeśli polepszysz swoją wiedzę na poziom przynajmniej podstawowy, to możliwe, że u nas zawitasz za najbliższe kilka miesięcy! Czekamy na wypowiedź reszty @ [CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #01, @ [CS:GO] Starszy Admin ONLY MIRAGE #01! Pozdrawiam, Cry!
 9. Chyba nie xD @ Bielpool @ PlaTyna @ ZappeR
 10. To po prostu wylecisz z banem na kilka godzin, dni, czy z permem (jeśli poleci to w stronę admina) a po co to komu, jeśli możesz zgłosić do nas??? Po drugie lubię Cię @ tvvisterekk i chciałbym Cię zobaczyć u nas z rolą administratora, ale jak ograniczysz swoje wyzywanie i poprawisz kulturę na ciut lepszą, zauważ również, jeśli masz z kimś lepszy kontakt na serwerze to i tak trzymaj swoją granice między wyzywaniem, bo admin nie patrzy na to czy masz z nim dobry kontakt. Po prostu polecisz. (nie udowodnię Ci, że wyzywałeś od matek, bo nie mam z tego demek, ale mogę przysiąc, że tak było.) Pozdrawiam, Cry!
 11. Hej, Standardowo przedstawię plusy i minusy: - nie posiadasz zbyt dobrej kultury, często gdy byłem na serwerze wchodziłeś w niepotrzebne kłótnie z graczami wyzywanie od matek etc. (nie posiadam z tego demek, ponieważ wygasły, a tak to bym poszukał i je podesłał) Możliwe, ze od czasu mojego powrotu się poprawiłeś, ale nie chce wprowadzać nikogo w błąd. - po ostrzeżeniach dalej coś próbowałeś wskórać, zamiast się ogarnąć - może to nie jest jakiś duży problem, ale w podaniu zobaczyłem literówkę i nie byłoby fajnie, gdybyś walił co chwile literówki na serwerze, podczas pisania np. na y@ możliwe, że to jednorazowa literówka. (popraw w pierwszym argumencie [chodź] na [choć]) + jesteś chętny do pomocy, zgłaszasz graczy na u@ + aktywność na serwerze + masz spoko kontakt z graczami Czekam oczywiście na zdanie innych adminów i graczy, ale aktualnie jestem na NIE! Pozdrawiam, Cry!
 12. Zdanie kolegów wyżej jak najbardziej podtrzymuje i mój głos jest na NIE!
 13. Podtrzymuje zdanie kolegi wyżej, dodam od siebie, że w ogóle cię nie kojarze, jak i pewnie reszta adminów. Daj się poznać, pograj dwa/trzy miesiące i spróbuj ponownie. Pomagaj graczom, zapoznaj się dobrze z regulaminem i się go stosuj, buduj reputacje na mirku etc. Na te chwile jestem na NIE! Pozdrawiam, Cry!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy