Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'cheatów' .
-
Serwer, na którym nadano karę:[ ONLY DD2 ] Fragujemy.com :: [LECZENIE|SKINY|MONETY|MEDALE] (de_dust2) Nick z gry: Nafta Jedlicze Data nadania kary: 13.12.2024 - 23:57:17 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: AB - Aimbot? Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie Proszę o podanie podstaw do bana. Nie oszukiwałem, ban nadany podczas bycia poza serwerem. Przesyłam do niego link: https://bany.fragujemy.com/cs16/bans/42067.html.
-
Serwer, na którym nadano karę: Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack / Aimbot / Cheatujesz - określ powód kary Czy przyznajesz się do używania oszustwa: tak - jeśli masz coś na sumieniu i oszukiwałeś, lepiej się przyznaj / nie Ktoś mi z tym pomoże ??
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Serwer, na którym nadano karę: FFA Nick z gry: rps Data nadania kary: 20.09 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Cheatujesz Czy przyznajesz się do używania oszustwa:NIE [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: rps ||| IP: xx ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:2636821 ||| Nick admina: gtx ||| Powod: Cheatujesz ||| Nalozony: 17.01.2022 - 10:30:45 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: Ban ze stony ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole."
-
[ODDZIELONY] Odwołanie od cheatów - szacuN^!
KAKAOWE OKO SAURONA opublikował(a) temat w Oddzielone posty
@ Delfinek ?? -
Serwer, na którym nadano karę: [ FFA ] Fragujemy.com :: [ASYSTY|100 HP] VIP STEAM Nick z gry: koles Data nadania kary: 23.03.2024 - 12:47:15 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: https://megawrzuta.pl/filesgroup/9c5f00dc2a630b85e87a7fb96887d717.html Czy przyznajesz się do używania oszustwa: NIE
-
Serwer, na którym nadano karę: [ FFA ] Fragujemy.com :: [ASYSTY|100 HP] VIP STEAM Nick z gry:koles Data nadania kary: 23.03.2024 - 12:47:15 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: https://megawrzuta.pl/download/23c20be9f86794e6b509a6bb19c6abfb.html,https://megawrzuta.pl/download/3d2f8da1a74f67b6f924233c10e97b69.html,https://megawrzuta.pl/download/7ae53151d2ed06fe17b8b422966d5568.html , https://megawrzuta.pl/download/d9d7315b4a334596ab1a47713ca26ed3.html , https://megawrzuta.pl/download/2bbf5e443fb81a2bc88ed184ef8ccac2.html Czy przyznajesz się do używania oszustwa: Nie , nigdy w życiu nie cheatowałem
-
Serwer, na którym nadano karę: [ 4FUN ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREEVIP|LECZENIE|ASYSTY] (de_mirage) Nick z gry: El_Stefanoo Data nadania kary: 05.05.2024 - 13:51:54 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie , nie przyznaję się . Proszę o rozpatrzenie mojego wniosku o odbanowanie . Pozdrawiam !
- 4 odpowiedzi
-
Serwer, na którym nadano karę: Nick z gry: El_Stefanoo FG4FUN Data nadania kary: 05.05.2024 13;50 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie !
-
Serwer, na którym nadano karę: 51.83.228.105:27015 Nick z gry: Nekro Data nadania kary: nie pamietam pare dni temu Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack / Aimbot / Cheatujesz - sam nie wiem. Pisze wejdz na strone fragujemy i wyjasnij to... Czy przyznajesz się do używania oszustwa: tak - oczywiscie ze nie
- 2 odpowiedzi
-
- dziwna spraawa
- odwołanie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@ gtx @ old ??
-
https://megawrzuta.pl/download/af4e8766bebcc4852f4d7ff55189d151.html 3:27 - frag czysty, jednak jechanie po modelu przez anarchię po fragu już nie, dla mnie b+- 4:12 - moim zdaniem akcja czysta, model nawinął się na celownik w trakcie strzelania, więc kontynuował skany, b- 4:48 - słychać z oddali strzały z gali, ale mimo wszystko nieco dziwna akcja, z jednej strony paka więc shift i wcelowanie uzasadnione, z drugiej strony jak dla mnie zbyt długie wyczekiwanie, b+- 5:15 - dla mnie czyste skany, b- 5:32 - dziwny ruch celownikiem przy wyjściu z anarchii, jakby było sprawdzone co jest za ścianą, drugi kill za anarchią może niesamowicie szczęśliwy, jednak dla mnie akcja kompletnie spalona, b+ 6:03 - nie jestem pewny czy tutaj był rzucany granat czy nie, jeśli tak, dla mnie akcja czysta, jeśli nie, to przedziwna wiedza i praca celownika, poza tym mógł pamiętac model, mimo wszystko b- 6:33 - dla mnie nic nadzwyczajnego, były strzały chwilę przed rzuceniem HE, pomijając, że był idealny, sam kill już też bez zarzutu. b- 7:02 - te wychylenie się i strzał dla mnie dziwny, nie widział modelu, a strzał praktycznie milimetry od rywala, wiedział, że był drugi po pierwszym fragu, ale dla mnie akcja spalona, b+ 7:28 - słychać kroki, akcja b/u. b- akcje z 5:32, 6:03, 7:02 według mojej opinii spalone, reszta mocno wątpliwa.
-
[ODDZIELONY] Odwołanie od cheatów - Crazy Wojtek
CrazyWojtek opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Co do admina który dal bana Tygrys, wbijasz na serwer pytasz sie czego czituje i dajesz bana? nie po oglądasz jak gram tylko ban. Wyglada to tak jak by ktoś Ci napisał ze czituje wchodzisz i banujesz ? Dodam wycinek z konsoli. TygryS dolaczyl TRANSGENDER UKRAINSKI ZYD killed Kamieniorz* with m4a1 Crazy Wojtek (RADIO): Rzucam granat Dymny! krzys killed TUPAC IS HERE with m4a1 Crazy Wojtek killed ArCiWaLd with ak47 [ FG ] Metody platnosci w naszym sklepie: SMS, PayPal, PaySafeCard czy przelew/blik - sklep.fragujemy.com Crazy Wojtek killed Juni00riX with ak47 *** Crazy Wojtek killed ACHoj with a headshot from ak47 *** ToKaR killed sv_harry with m4a1 Ble (RADIO): Go go go! Dupka jak minutkaXD killed 1860 with m4a1 Crazy Wojtek killed Adas with ak47 Legendarny Stefan killed Dupka jak minutkaXD with ak47 Legendarny Stefan killed krzys with ak47 TestoWiron killed COVEKPAUK with ak47 [ FG ] Crazy Wojtek, chcesz kupic V.I.P-a SMS'em? Wpisz /sklepsms lub /fgshop nope.f killed ArTeK with ak47 *** nope.f killed TestoWiron with a headshot from ak47 *** nope.f killed mateK;]' with ak47 kristo killed nope.f with m4a1 TRANSGENDER UKRAINSKI ZYD killed Ble with m4a1 *** Starman killed kristo with a headshot from m4a1 *** Lukasz Szumowski ten od respira killed ToKaR with m4a1 ToKaR (RADIO): Rzucam granat Dymny! Undoberto killed TRANSGENDER UKRAINSKI ZYD with m4a1 Lucky Luciano killed uwuweweeeeeeeeeeeeeeeeeee with ak47 Lukasz Szumowski ten od respira killed Lucky Luciano with m4a1 < Info od mateK;]' > NA KAMPIE ZNOWU SIEDZI PARA < Info od Ble > od resp *** Starman killed Mecenas with a headshot from m4a1 *** Legendarny Stefan killed Starman with ak47 [ FG ] Crazy Wojtek, chcesz kupic V.I.P-a, ale inna metoda niz SMS? Wejdz na sklep.fragujemy.com Undoberto (RADIO): Rzucam granat Dymny! Chomik Stefan killed Undoberto with awp TygryS dolacza do Sil Anty-Terrorystow *** Crazy Wojtek killed looll with a headshot from ak47 *** Chomik Stefan killed Crazy Wojtek with awp Trwa konkurs! Dla pierwszych 10 osob przewidziane nagrody Szczegoly znajdziesz na naszym forum [V.I.P] *DEAD* Starman : /rank Legendarny Stefan killed Chomik Stefan with ak47 Legendarny Stefan killed Lukasz Szumowski ten od respira with ak47 [V.I.P] *DEAD* TygryS : crazy wojtek [V.I.P] *DEAD* TygryS : mam pytanie Grasz dzis 3h i otrzymujesz za to 1000$ bonusu [ FG ] Gra teraz: Tarkan - Simarik (Dobrynin & Nik Kerin Remix) [ FG ] Najlepszym graczem tej rundy jest Crazy Wojtek [CSXGuard] "rate 100000; wait; wait; cl_updaterate 102; wait; wait; cl_cmdrate 102; wait; wait; ex_interp 0.01; wait; wait; cl_cmdbackup 2": (ST Blocked) [CSXGuard] "cl_lc 1; wait; wait; cl_lw 1": (ST Blocked) [ FG ] Zdobyl 5 fragow ( w tym 2 hsy ) *DEAD* Crazy Wojtek : ? [V.I.P] *DEAD* TygryS : czemu czitujesz? Ble killed uwuweweeeeeeeeeeeeeeeeeee with m4a1 [ FG :: BALANCE Zamieniam kristo z ArCiWaLd. krzys killed mateK;]' with m4a1 *** ArCiWaLd killed sv_harry with a headshot from ak47 *** Crazy Wojtek : [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Crazy Wojtek ||| IP: 87.205.139.30 ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:673368064 ||| Nick admina: TygryS ||| Powod: Czitujesz ||| Nalozony: 25.01.2024 - 21:20:26 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: [ FFA ] Fragujemy.com :: [ASYSTY|100 HP] VIP STEAM (de_blue) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] [ FG ] Crazy Wojtek, nie ma admina, a ktos lamie regulamin? Zglos go na naszym forum fragujemy.com -
[KOSZ] Odwołanie od cheatów - [PrOmEtEuSz GalIlEuSZ]
prometeusz galileusz opublikował(a) temat w Kosz
Serwer, na którym nadano karę: [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com :: [LECZENIE|SKINY|MONETY|MEDALE] Nick z gry: PrOmEtEuSz GalIlEuSZ Data nadania kary: chyba 19.01/24 nie wiem Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Kicked :"Nie mozesz wejsc na serwer - wejdz na Fragujemy.com i wyjasnij to..." Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie Dodałem odwołanie również w : Pozostałe Bany i Muty , ale odwołanie nie zostało rozpatrzone , dlatego ponawiam odwołanie również w tym wątku ponieważ nie wiem dokładnie pod jaki podpiąć -
[KOSZ] Odwołanie od cheatów - [PrOmEtEuSz GalIlEuSZ]
prometeusz galileusz opublikował(a) temat w Kosz
Serwer, na którym nadano karę: [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com :: [LECZENIE|SKINY|MONETY|MEDALE] Nick z gry: PrOmEtEuSz GalIlEuSZ Data nadania kary: chyba 19.01/24 nie wiem Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Kicked :"Nie mozesz wejsc na serwer - wejdz na Fragujemy.com i wyjasnij to..." Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie Dodałem odwołanie również w : Pozostałe Bany i Muty , ale odwołanie nie zostało rozpatrzone , dlatego ponawiam odwołanie również w tym wątku ponieważ nie wiem dokładnie pod jaki podpiąć -
Serwer, na którym nadano karę: Zombie Infection Nick z gry: RURKIE Data nadania kary: 13.01.2024 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Brak Czy przyznajesz się do używania oszustwa: Nie Grałem dzisiaj normalnie ok godz. 14:00, gdzie wyrzucilo mnie z serwera. W konsoli pisze, że zostałem zbanowany chociaż nie wiem za co i powód nie został podany.
-
Serwer, na którym nadano karę: dd2 medale leczenie Nick z gry: killer Data nadania kary: 06.12.2023 godz ok 12 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: nie znam podowu bana Czy przyznajesz się do używania oszustwa: NIE Podczas odpalania nowej mapy na serwerze dd2 otrzymałem bana bezpodstawnie. Gram uczciwie i nie używam żadnych czitów. Nie mogę połączyć się z serwerem na konsoli wyświetla się info ze zostałem zbanowany. Na waszej stronie z banami nie widnieje mój nick ani Ip. Mam wykupionego VIPa. Liczne na szybkie załatwienie problemu. Piona
-
Serwer, na którym nadano karę: CS 1.6 FFA Nick z gry: CARLOS Data nadania kary: 30.11.2023 GODZ. 13:40 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: nie znam powodu. Wstawiam nagrane demo Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie Pozdrawiam, CARLOS FG_Demo-de_blue.zip
-
Jak to Drugi raz to chyba nie bez powodu co nie?
-
Serwer, na którym nadano karę: Nick z gry: Kaczor Data nadania kary: 15-11-2023 godz 19:30 Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack / Aimbot / Cheatujesz - Wykorzystywanie wad mapy Czy przyznajesz się do używania oszustwa: tak - ale inni też to robili inaczej bym o tym nie wiedział - 1 tydzień bana?? 1 dzień proszę i już nie będę.
-
@ GET "Spokojnie, panowie i panie z FFA, znaczy banda zjeb*w" czyli obrażasz każdego kto gra na ffa łącznie z całą administracją w tym mnie jako gracza? Dlaczego Sąd Okręgowy ja bym celował od razu w Sąd Najwyższy Tak wiem nie mam się wypowiadać bo nie mam uprawnień i wiem dostanę warna
-
Serwer, na którym nadano karę:dlaczego dostalem bana ? utleniacz snk lpu ? za aima niby chyba ? ludzie ja mam 35lat , aima nawet bym nie umial pobrac i zainstalowac , ogarnijcie sie i mnie odblokujcie Nick z gry: utleniacz snk lpu Data nadania kary: dzis ze 2 godz temu Rodzaj stwierdzonego oszustwa: aim Czy przyznajesz się do używania oszustwa: nie
-
No i co teraz z tym banem ? Ja gram czysto wiem swoje
-
Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę Only dd2 #02 Fragujemy.com Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Lepszy Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia 22;30 cos takiego Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack / Aimbot / Cheatujesz - określ powód kary Nie wiadomo dostalem bana bez wyjasnienia i mozliwosci ub nie wiadomo za co Czy przyznajesz się do używania oszustwa: tak - jeśli masz coś na sumieniu i oszukiwałeś, lepiej się przyznaj / nie
-
Bump. @ gtx mija 72h od wniesienia wniosku.
