Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'sposób' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 9 wyników

  1. Siema, filmik przedstawia mało wnoszącą do gry sztuczkę, dzięki której naukowiec trzymający się drabiny nie spada.
  2. Witam serdecznie! Mieliście kiedyś sytuację, gdy gracz łamiąc regulamin wspomagał się cheatami albo stosował nieodpowiednie słowa w stosunku do drugiego gracza? Zapewne nie raz. Przypuśćmy, że nie ma admina oraz HLTV czy SourceTV, a przydałoby się nagrać demko na delikwenta, ale zanim wpisze się odpowiednią komendę w konsoli, to już takiego gracza może nie być albo się uspokoi. A może to Wasz dzień i właśnie okazuje się, że robicie życiówkę i nie chcecie tracić ani sekundy? Chcę zaproponować rozwiązanie, które na pewno ułatwi wam zbieranie dowodów oraz upamiętnienie każdej wyjątkowo przez was rozegranej akcji! Wystarczy stworzyć configi, które zawierać będą tę oto formułę: bind "MOUSE3" "stop; record game1.dem; say thetime; exec game2.cfg;" Za każdym razem kiedy klikniecie zbindowany klawisz (w tym przypadku MOUSE3) zacznie się nagrywać demko oraz zostanie wczytany kolejny config z bindem do nagrywania. Do każdego nowo utworzonego configu wystarczy zmieniać numerację i tak możecie robić na ile sobie pozwolicie, a wszystko zależy od waszych zapotrzebowań. Powiedzmy, że po utworzeniu tych configów mamy ich ze 30. Aby zapętlić wczytywanie i aby nadpisywane były starsze demka w ostatnim pliku wpisujemy tak: bind "MOUSE3" "stop; record game30.dem; say thetime; exec game1.cfg;" Jeśli będziecie szukać pewnego demka z danej godziny patrzcie najlepiej na datę modyfikacji! Ja używam tego przeważnie w Counter-Strike'u 1.6, ale również spisze się w innych grach z silnikiem GoldSource jak i Source. Mam nadzieję, że taki poradnik przyda się w niejednej sytuacji i będzie służył graczom oraz administracji. Pozdrawiam!
  3. @Arek/No Form aa @Damo twierdzi inaczej
  4. Aby w prosty sposób zmienić celownik w cs;go należy wykonać linka prostych kroków; - Wchodzimy na stronę podaną tutaj - Logujemy się danymi konta steam - W wyszukiwarce wpisujemy crosshair - 1 mapa którą tam znajdziemy będzie tą która szukamy - Klikamy w mapę następnie klikając "Zasubskrybuj" - Następnie wchodzimy w CS:GO "Play", "Find Game", "Workshop" i tam powinna znajdować się właśnie ta mapa. - Wchodząc na mapę możemy stworzyć swój własny celownik bądź znaleźć celowniki Pro Graczy CS:GO oracz popularnych youtuberów/streamerów.
  5. Witajcie fragowicze. Chciałbym poruszyć temat sposobu wyboru następnej mapy. Chodzi konkretnie o to aby częściej grać mapy takie jak cobblestone, train czy overpass. Tak, te mapy są grane, ale rzadko. Statystyki serwera nie kłamią. Celem jest uniknięcie grania map w przykładowej kolejności: dd2, cache, mirage, dd2, inferno, train, cache, mirage, dd2, inferno, cobblestone. Proponowałbym wprowadzić głosowanie jeszcze przed końcem mapy, w którym byłyby do wyboru tylko 4 mapy, wykluczając: mapę, która właśnie jest, mapę, która była poprzednio, mapę graną 2, 3 i 4 mecze temu. Dzięki takiemu systemowi pula po każdej mapie by się zmniejszała co w rezultacie dawałoby nam takie możliwości zagłosowania: 1) dd2, cache, mirage, inferno 2) cache, mirage, inferno, train 3) mirage, inferno, train, cobblestone 4) inferno, train, cobblestone, overpass 5) train, cobblestone, overpass, nuke Oczywiście system do głosowania wybierałby 4 mapy z puli tych, które mogą być grane losowo, a nie drogą eliminacji. Jeśli chodzi o mapy to tyle. Jutro postaram się jeszcze zaproponować trochę inny system przyznawania punktów za zabicie przeciwnika. Opierał się on będzie nie o konkretną ilość punktów jakie ma zabity i zabijający tylko o przedział w jaki się znajduję, ale szczegóły jutro. Za to wszystkim, którzy na serwerze FFA głosują głównie na dusta2 przypominam, że sieć Fragujemy.com posiada serwer only de_dust2, na który serdecznie was - miłośników tej mapy - zapraszam. IP serwera only dd2: 31.186.83.68:27051 Trzymajcie się fragowicze i do zobaczenia na serwerze! :)
  6. Valve po raz kolejny postanowiło udostępnić graczom kolejną poprawkę w wersji beta, przygotowaną do Counter-Strike: Globall Offensive. Tym razem aktualizacja przynosi tylko jedną, ale za to bardzo znaczącą zmianę – amerykański producent zupełnie przemodelował sposób strzelania z wyskoku. Do tej pory celność broni rosła wraz z długością czasu spędzonego w powietrzu. Kwestia ta od dawna budziła wiele kontrowersji, niejednokrotnie będąc obiektem krytyki zarówno ze strony zwykłych graczy, jak i profesjonalistów. Ile to razy byliśmy świadkami akcji, gdy strzał, który nie miał prawa dojść do celu, jakimś cudem wchodził. Problem zauważyło też Valve i tym razem zmieniło całą formułę. Od tej aktualizacji, największe w kontekście celności będzie mieć nie czas, a prędkość. Co to oznacza? Mianowicie tyle, że największe szanse na trafienie będziemy mieć w momencie, gdy „zawiśniemy w powietrzu”, będziemy w najwyższym punkcie naszego wyskoku. Natomiast, wzlatując lub spadając szansa ta będzie odpowiednio maleć. Zresztą, Amerykanie postanowili zaprezentować nam oparty na SSG08 wykres, pokazujący obecną sytuację: Wspomniana aktualizacja dotknie najbardziej właśnie popularnego scouta, który do tej pory był nieocenioną bronią do strzałów z wyskoku. Swoją mobilnością oraz niesamowitą celnością także w powietrzu, SSG nadrabiało braki względem AWP, będąc nieocenionym wsparciem podczas rund eco. Po zmianach wprowadzonych przez Valve, w pewnym stopniu jednak się to zmieni. Źródło: http://cybersport.pl
  7. Aby w prosty sposób zmienić pozycję broni w cs go należy postępować zgodnie z podanymi niżej krokami. O viewmodel: View model inaczej możemy nazwać jako pozycja broni, jeżeli mamy mniejszy ekran bądź rozdzielczość na której gramy jest bardzo niska a broń zasłania nam pół ekranu możemy własnie zastosować parę tych kroków, może jednak wolisz mieć broń po środku ? również jest to osiągalne! - Wchodzimy na stronę podaną niżej - Logujemy się danymi konta steam - W wyszukiwarce wpisujemy słowo klucz "viewmodel" - 1 mapa którą tam znajdziemy będzie tą która szukamy - Klikamy w mapę następnie klikając "Zasubskrybuj" - Następnie wchodzimy w CS:GO "Play", "Find Game", "Workshop" i tam powinna znajdować się właśnie ta mapa. - Wchodząc na mapę możemy stworzyć swój własny viewmodel oraz parę viewmodeli które mogą przypaść nam do gustu.
  8. Siemka, dzisiaj przesiedziałem trochę na youtubie i znalazłem ciekawy filmik o tym, jak twórcy gier radzą sobie z cheaterami. zapraszam.
  9. Siemka, Smocze Monety za prawdziwe pieniądze ? Po co !? Przedstawię Wam prosty sposób na zdobycie Smoczych Monet nie wydając przy tym ani złotówki. Otórz jest to bardzo proste. Dzięki serwisowi zbieracie punkty wykonując : - zadania w grach - wypowiadanie się o grach - pytanie/ odpowiadanie/ dyskusja z innymi użytkownikami - wrzucanie zdjęć z gry Ile musisz mieć punktów i ile zgarniasz za to smoczych monet ? 1999 pkt. - 55 smoczych monet 4999 pkt. - 160 smoczych monet 9999 pkt. - 525 smoczych monet Osiągnięcie 2 tysięcy punktów to kwestia kilku minut dziennie. Serwis jest bezpłatny jak i korzystanie z niego również. Rejestrując się z tego linku otrzymujesz 30 punktów na start ! http://dogry.pl/r/zordan POWODZENIA !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności