Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'celownik' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 21 wyników

  1. Krix

    [KOSZ] Celownik AWP.

    Aby wgrać celownik do AWP i Scouta należny pobrać ten plik Link do pobrania - http://speedy.sh/WTymP/Celownik-AWP.rar Po rozpakowaniu będziemy mieli 2 pliki z końcówkami .mdl Dla Nonsteam 1. Wchodzimy w folder z naszym cs'em. 2. Potem wybieramy cstrike_polish 3. Wklejamy 2 pliki do folderu models Dla Steam 1. Wchodzimy do folderu Steam 2. Następnie SteamApps, common , Half-Life ,cstrike_polish 3. I wklejamy te 2 pliki do folderu models. Po wykonaniu tych operacji możemy się cieszyć celownikiem w AWP i Scouta
  2. Nie widziałem tu takiego tematu , a czasem ludzie pytają,więc proszę bardzo Zakładamy grę z botami i wpisujemy te komendy (musimy być cały czas żywi): ] cl_dynamiccrosshair 0 ] cl_lw 1 Po wpisaniu tych komend,wpisujecie te: ] +duck ] cl_dynamiccrosshair 1 ] cl_lw 0 ] -duck I celownik powinien się wam zmniejszyć szczególnie wygląda to dobrze na rozdzielczości 800x600 na której gram , ale na innych rozdzielczościach też widać poprawę.
  3. siema mam pytanie jak w cs 1.6 zrobic taki celownik jak po prawej
  4. Krix

    [KOSZ] Wymarzony Celownik.

    Jak w temacie osoby które chcą zrobić wymarzony celownik do CS:GO. Film - Generator - http://tools.dathost.net/#alpha=200/color=5/color_b=50/color_r=50/color_g=250/dot=0/gap=0/size=5/style=4/usealpha=1/thickness=0.5/outline=0/outline_draw=0 Mapa z Warsztatu: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=308490450&searchtext=crashz
  5. ersO

    [KOSZ] Celownik AWP

    Witajcie. Jak w temacie - poszukuję celownika do AWP. Najlepiej identyczny jak w cs go. Mam podobny ale przy ruchu w trybie celowania "kreski" się rozjeżdżają... Byłbym wdzięczny za podrzucenie linka lub pliku w załączniku ;) Pzdr ers.0
  6. Pewnie mało osób wie o takim czymś, ale jest całkiem fajna komenda na zmieniający się kolor celownika podczas strzelania. Przy oddaniu strzału kolor zmienia się na inny. Jak to zrobić? Bardzo proste! Wystarczy, że wkleisz do swojego pliku config tą komendę: bind "MOUSE1" "+attack; adjust_crosshair; cl_crosshair_translucent 0" Zapisz i zrobione! Miłej zabawy :D
  7. Aby w prosty sposób zmienić celownik w cs;go należy wykonać linka prostych kroków; - Wchodzimy na stronę podaną tutaj - Logujemy się danymi konta steam - W wyszukiwarce wpisujemy crosshair - 1 mapa którą tam znajdziemy będzie tą która szukamy - Klikamy w mapę następnie klikając "Zasubskrybuj" - Następnie wchodzimy w CS:GO "Play", "Find Game", "Workshop" i tam powinna znajdować się właśnie ta mapa. - Wchodząc na mapę możemy stworzyć swój własny celownik bądź znaleźć celowniki Pro Graczy CS:GO oracz popularnych youtuberów/streamerów.
  8. Wrzucamy to do configu i gdy biegniemy strzelamy skaczemy, byle co robimy to za każdym razem zmienia nam się kolor celownika ;alias +Rhox.323 "+attack; adjust_crosshair"; alias -Rhox.323 "-attack";alias Rhox.320 "Rhox.321"; alias Rhox.321 "bind mouse1 +Rhox.323;alias Rhox.320 Rhox.322"; alias Rhox.322 "bind mouse1 +attack; alias Rhox.320 Rhox.321"bind "F12" "Rhox.320" Podczas strzelania zmienia nam się kolor celownika ;] Skrypt włączamy za pomocą F12 ;]
  9. Witam pojawił się pewien problem. Zainstalowałem 1.6 i podczas gry mysz bardzo późno reaguje na ruchy, nie chodzi o strzały, a samo obracanie. Kiedy wchodzę do menu wszystko jest a-ok, kiedy wracam do gry, mysz reaguje jakby z opóźnieniem. Kolejne pytanie, czy jest możliwość ustawienia statycznego celownika w 1.6 ;).
  10. JUPITER

    [KOSZ] Celownik

    Takie pytanie, można mieć celewonik w autokampie lub awp? :) Normalny jak przy M4 czy AK47, oczywiście nie używam, tylko pytam. Jeśli zły dział - proszę przenieść.
  11. Witajcie , w tym poradniku chciałbym Wam zaprezentować ciekawy dodatek do cs 1.6 a jest nim tęczowy celownik być może ktoś już o tym słyszał a nawet testował natomiast piszę ten poradnik z myślą o graczach ciekawych wszelakich urozmaiceń oraz właśnie dodatków. Poniżej przedstawię Wam komendę pozwalającą na włączenie Naszego tęczowego celownika: bind "MOUSE1" "+attack; adjust_crosshair; cl_crosshair_translucent 0" Dodam również krótki filmik ukazujący właśnie jak celownik zmienia kolory(film nie jest najlepszej jakości dlatego najlepiej sprawdzić to w grze) To by było na tyle w razie jakichkolwiek pytań , zastrzeżeń zapraszam na pw bądź tutaj , w poście. Poradnik w pełni napisany przeze mnie , zakaz kopiowania na inne fora bez zgody autora!
  12. ;alias +Rhox.323 "+attack; adjust_crosshair" ;alias -Rhox.323 "-attack" ;alias Rhox.320 "Rhox.321" ;alias Rhox.321 "bind mouse1 +Rhox.323;alias Rhox.320 Rhox.322" ;alias Rhox.322 "bind mouse1 +attack;alias Rhox.320 Rhox.321" bind "F12" "Rhox.320" Opis: Podczas strzelania zmienia się kolor celownika Włączanie skryptu: F12 Użycie skryptu: mouse1
  13. Witam , Mam takie pytanie , wie ktoś jak zrb celownik do awp ? Chodzi mi o tą czerwoną kropkę . NIe widać jej :(
  14. Nazwa mapy: crashz' Crosshair Generator v3 Twórca mapy: crashz & M7 <maddada> Mod:- Rozmiar pliku mapy: 11MB Ostatnie update: 25/12/18 Download: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=308490450&amp;l=polish
  15. Ostatnio zniknął mi celownik do KAŻDEJ broni, więc poszukałem rozwiązania. Znalazłem je na pewnym forum którego nie mogę podać ponieważ to reklama :). Wchodzimy w folder UI który znajduje się w Resources który z kolei znajduje się w cstrike. NS: C:/Program Files (x86)/Valve/Cstrike/Resources/UI Steam: C:/Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/Half-Life/cstrike/resources/UI Szukamy tam pliku spectator.res i robimy kopie na zapas :), po czym otwieramy go za pomocą jakiegoś notatnika i usuwamy całą zawartość. Następnie wklejamy podany poniżej kod: Jeśli chcemy mieć celownik w innym kształcie . to zmieniamy wartość Kod: "labelText" "+" na Kod: "labelText" "." oraz Kod: "ypos" "233" na Kod: "ypos" "230" Mam nadzieje że wam też się to przyda, a z tego co wiem to coraz więcej osób ma z tym problemy ;).
  16. Siemanko :3 Mam wam do zaprezentowania tęczowy celownik Polecam, gra się bardzo fajnie Wklejamy to do Config lub do Konsoli bind "MOUSE1" "+attack; adjust_crosshair; cl_crosshair_translucent 0" Te poradniki co dodałem są pisane własnoręcznie, nie są one kopiowane. Oto demko z tym oto celownikiem, jak widać po oddawaniu każdego strzału celownik zmienia sobie kolor Heh działa? Zostaw Reputke
  17. Potrzebuje jakiegoś fajnego celownika do cs:go bo mój już się znudził :P
  18. KitKet

    Celownik w cs 1.6

    Mam pytanie :) czy zmniejszenie celownika jak najbardziej przy wszystkich broniach jest mozliwe? I czy to nie jest cheat ? A jeśli ktoś zna stronke gdzie moge sobie zminic celownik i wgrac do cs'a prosze o link , gralem w cs:go i jest strona w ktorej ustala sobie celownik :P . Pozdro KitKet
  19. Mam pytanie :) czy zmniejszenie celownika jak najbardziej przy wszystkich broniach jest mozliwe? I czy to nie jest cheat ? A jeśli ktoś zna stronke gdzie moge sobie zminic celownik i wgrac do cs'a prosze o link , gralem w cs:go i jest strona w ktorej ustala sobie celownik :P . Pozdro KitKet
  20. Siemanko. Sprawa dotyczy celownika. Patrząc na grę niektórych graczy stwierdza mi się fakt, że używają tzw. No Recoil ( czy jak to się piszę, sam nie wiem ). Gdy zapytałem kilku ludzi o to czy jest dozwolone to piszą, że nie można, gdyż uważane jest to za czitowanie. I nasunęło mi się pytanie. Jak to jest, że im tak celownik nie skaczę w AK kiedy nie strzelają seriami po 3-4 strzały tylko od razu 10. I strzela im nadal w jeden punkt w który wyznaczyli. Co do tego. Możecie doradzić coś żeby gra była lepsza, może nie tyle, że łatwiejsza ale po prostu dać jakąś wskazówkę co do celownika? PS : Jeszcze chciałbym widzieć odpowiedź na to pytanie. Jest dozwolona zmiana celownika, chodzi o wygląd? Jeśli tak to możecie zapodać jakieś linki do fajnych celowników przy których się dobrze gra. Pozdrawiam, V!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności