-
Jestem adminem: nocnym / dziennym Nick jakiego używasz: *ExE* Wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: Gram w cs 1.6 już od 16 lat , a na steam'ie od 4 lat . Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak Znajomość komend oraz funkcji admina: 9/10 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: +Mam duży staż gry w Cs'a 1.6 +Gram w Cs'a 4/5 godz. dziennie . Na tym serwerze , gram po 3 godz . +Utrzymuję kulturę . +Mam Steam'a :) +Znam bardzo dobrze komendy amxx . +Umiem przyznać się do błędu . +Jestem uczciwym i miłym graczem . Jeden minus : -Mam krótko konto na forum . Ale to się poprawi ! Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: 0:0:2093032
-
Poleci ktoś , jakiś film na wieczór ?
-
Czy ktoś słucha tu piosenki typu " Dance " ?
-
Witam , Jeśli ktoś słucha piosenek z klubu , mam taką jedną propozycję . Bardzo dobra nutka . www.youtube.com/watch?v=C6Le7luzv2Y
-
Mam jeszcze jeden taki problem . Przepraszam , że piszę w 2 innych tematach . Mam zciemnione mapy . NIc nie widać prawie . Jak jestem w pomieszczeniu w , którym jest cień , to jakby ktoś zgasił światło . Wie ktoś jak to naprawić ?
-
Witam , Mam takie pytanie , wie ktoś jak zrb celownik do awp ? Chodzi mi o tą czerwoną kropkę . NIe widać jej :(
-
Postów
13 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
