Jestem adminem: nocnym / dziennym
Nick jakiego używasz: *ExE* Wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: Gram w cs 1.6 już od 16 lat , a na steam'ie od 4 lat . Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak Znajomość komend oraz funkcji admina: 9/10
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: +Mam duży staż gry w Cs'a 1.6 +Gram w Cs'a 4/5 godz. dziennie . Na tym serwerze , gram po 3 godz . +Utrzymuję kulturę . +Mam Steam'a :) +Znam bardzo dobrze komendy amxx . +Umiem przyznać się do błędu . +Jestem uczciwym i miłym graczem . Jeden minus : -Mam krótko konto na forum . Ale to się poprawi !
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID:
0:0:2093032