Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ktoś' .
-
Pisze ponownie temat o tym samym bo od maja nic sie nie zmienilo a dostalem jedynie odpowiedz ze mam czekac. Wyglada na to ze osoby opiekujace sie serwerem jak i administracja maja w pompie co sie dzieje. Na ten moment tj. 29,07.22r godzina 14;43 Serwer: DM01 Ilośc graczy: 23 ILOSC GRACZY GRAJĄCYCH AWP I BUDUJĄCYCH SOBIE BAZY NA MAPIE: uwaga bo pierdolnie: 13 tak na jebanym dmie ponad 50% bawi sie w budowanie baz, rozstawianie namiotow i wieszanie hamaków Zrobcie w koncu limit na te awp, 2 w ct 2 w tt i mamy 4 awp na caly serwer zamiast 13. To nie jest grywalne bo gdzie sie czlowiek nie zrespi juz czeka wsciekly chlop na kolanach z lornetka Gracze na serwerze tez notorycznie na to narzekaja ale jak widac od maja zero reakcji. POBUDKA bo ten serwer serio sporo traci przez to. Z powazaniem Licze na dość szybką reakcje a nie czekanie na łaske Pana, ktory odpowie mi po tygodniu zeby poczekac bo nic takiego sie nie dzieje
-
Tak jak w temacie :3 Nwm czy to wina refleksu lecz jak chodzę z karabinem/pistoletem to refleks mam bardzo dobry.
-
Witam.. Z tej strony Soulk3per.. Od jakiegoś czasu gram na Serverze Zombi Infection.. Często padają pytania od graczy ,a mianowicie, czy jest na Fragujemy.com , jakaś osoba odpowiedzialna za mapy , które się gra na tym serwerze. I czy jest jakiś schemat map, czy tzw. random.?? Czy , kiedykolwiek lista map się zmieni, czy też będzie stała?? Dziekuje za pomoc, Pozdrawiam Marcin...
-
Jesli ktos chciał by zagrac w bfa4 pisz PW. Pozdrawiam R3ci4n
-
Witam. Ostatnio jakieś 10 dni temu powstał serwer ClassicMT2. Jest to serwer taki jak kiedyś PL z roku 2008, jest ciężko, bo ciężko, ale fajnie wrócić do tych czasów. Chciałbym założyć gildie i fajnie pograć czy jest ktoś zainteresowany? a może znacie jakieś inne, lepsze ciekawsze serwery? Pozdrawiam.
- 2 odpowiedzi
-
- classicmt2
- ktos
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Interesują mnie tematyki: - II WŚ (obozy koncentracyjne, Adolf Hitler itp.) - Fantasty np. Wiedźmin. - Przygodowe. Ale tak na prawdę poszukuję książki która pomoże mi odnaleźć prawdziwą motywacje i nabrania pewności siebie, więc bardzo mile widziane tytuły książek i autorów. :D Poleci ktoś, coś? //edit Nie byłam pewna, co do działu w którym zamieściłam powyższe pytanie, więc jeśli nie miał ten post trafić tutaj prosiłabym moderatora o przeniesienie go we właściwe miejsce. :)
-
Jeśli tak to dodajcie na steam. pogierzymy :) http://steamcommunity.com//id/Gianto_O/
-
Kilka moich covkow slaba jakos ale cos tam zawsze jest :P 01112013021.mp3lubie mowic z toba.mp3lubie mowic z toba.mp3Ł.R. cover- Policeman.mp3Łukasz Rak cover - no more conversation.mp3Ł.R. cover- Policeman.mp3Łukasz Rak cover - no more conversation.mp3Łukasz Rak Cover (dzem-Whisky).mp3
-
Czy ktoś zna tą czcionkę/jest dostępna na forum i ewentualnie można by ją wgrać na forum? Pytam, bo Mnie się bardzo podoba. Oto czcionka o której myślę -
-
Poleci ktoś , jakiś film na wieczór ?
-
Czy ktoś słucha tu piosenki typu " Dance " ?
-
Wahahahahahahahahahaha!!!!!! Co ja tam znalazłem w tych internetach! xD
-
Gra ktoś w Battlefielda? Co sądzicie o tej grze? Jezeli chcecie zagrać jakiś duecik to piszcie ;)
-
Witam chciałbym poznać część komend na admina
-
Dawno temu gralem na serwerze , miałem inny nick już nie pamiętam , i cheba vipa miałem . teraz gdy chce wejsc na serwer pisze mi : * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the server..\ Pomożecie ?
-
Wiec szukam nazwy teamu mialby ktos jakąś propozycję ? :) Trudno cos wymyslic :-P Prosilbym zeby nazwa byla orginalna i nie zadluga moze byc po angielsku :)
-
Siemano, tak jak pisałem robię temat, jeśli byłby ktoś zainteresowany pograć w metka , to zbieramy ekipę . Zainteresowanych proszę o to , aby napisali tutaj w komentarzu , jeśli uzbiera się kilka osób to ustalimy jaki serwer , kiedy itd. itp. :D
-
Mam problem dostałem ssy od kropki, i nie moge ich nigdzie znalesc, przeczytalem stos poradników, korzystalem nawet z wyszukajki windows i nc, nawet prosilem o pomoc Lucka wysyłalem mu rózne ss mojego ekranu i nic, wczoraj kupilem cybersuita i dzisiaj ban, to jakies jaja ?
-
Kupywałem vipa i dostałem bana za 3minutowego afka mój nick to NAJARANY ZYCIEM Gram na trybie 4FUN
-
jest taka opcja która pokazuje na górze: o bosh, Gamboa dostał sie do celu lub: Gamboa rozbraja bombe. oba te pluginy bym wyłączył z wiadomych względów. ułatwi to wykonywanie celów, bo to chyba one są najważniejsze? pozatym ułatwia to zabicie gracza przed podłożeniem/rozbrojeniem paki. fajny plugin jest również pokazujący pod koniec każdej rundy kto zadał najwięcej obrażeń i ile i kto zabił najwięcej i ile bo tego chyba nie ma edit; jeszcze pytanie. gracze piszą ze nie ma obowiazku i nie wykonuja celów. czy u was na serv to normalna rzecz?!
