Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'ktoś' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 21 wyników

  1. rainje

    [KOSZ] ktos cos ten?

    Pisze ponownie temat o tym samym bo od maja nic sie nie zmienilo a dostalem jedynie odpowiedz ze mam czekac. Wyglada na to ze osoby opiekujace sie serwerem jak i administracja maja w pompie co sie dzieje. Na ten moment tj. 29,07.22r godzina 14;43 Serwer: DM01 Ilośc graczy: 23 ILOSC GRACZY GRAJĄCYCH AWP I BUDUJĄCYCH SOBIE BAZY NA MAPIE: uwaga bo pierdolnie: 13 tak na jebanym dmie ponad 50% bawi sie w budowanie baz, rozstawianie namiotow i wieszanie hamaków Zrobcie w koncu limit na te awp, 2 w ct 2 w tt i mamy 4 awp na caly serwer zamiast 13. To nie jest grywalne bo gdzie sie czlowiek nie zrespi juz czeka wsciekly chlop na kolanach z lornetka Gracze na serwerze tez notorycznie na to narzekaja ale jak widac od maja zero reakcji. POBUDKA bo ten serwer serio sporo traci przez to. Z powazaniem Licze na dość szybką reakcje a nie czekanie na łaske Pana, ktory odpowie mi po tygodniu zeby poczekac bo nic takiego sie nie dzieje
  2. Tak jak w temacie :3 Nwm czy to wina refleksu lecz jak chodzę z karabinem/pistoletem to refleks mam bardzo dobry.
  3. Witam.. Z tej strony Soulk3per.. Od jakiegoś czasu gram na Serverze Zombi Infection.. Często padają pytania od graczy ,a mianowicie, czy jest na Fragujemy.com , jakaś osoba odpowiedzialna za mapy , które się gra na tym serwerze. I czy jest jakiś schemat map, czy tzw. random.?? Czy , kiedykolwiek lista map się zmieni, czy też będzie stała?? Dziekuje za pomoc, Pozdrawiam Marcin...
  4. R3ci4n

    [KOSZ] Ktos cos w bfa4 ?

    Jesli ktos chciał by zagrac w bfa4 pisz PW. Pozdrawiam R3ci4n
  5. Witam. Ostatnio jakieś 10 dni temu powstał serwer ClassicMT2. Jest to serwer taki jak kiedyś PL z roku 2008, jest ciężko, bo ciężko, ale fajnie wrócić do tych czasów. Chciałbym założyć gildie i fajnie pograć czy jest ktoś zainteresowany? a może znacie jakieś inne, lepsze ciekawsze serwery? Pozdrawiam.
  6. Interesują mnie tematyki: - II WŚ (obozy koncentracyjne, Adolf Hitler itp.) - Fantasty np. Wiedźmin. - Przygodowe. Ale tak na prawdę poszukuję książki która pomoże mi odnaleźć prawdziwą motywacje i nabrania pewności siebie, więc bardzo mile widziane tytuły książek i autorów. :D Poleci ktoś, coś? //edit Nie byłam pewna, co do działu w którym zamieściłam powyższe pytanie, więc jeśli nie miał ten post trafić tutaj prosiłabym moderatora o przeniesienie go we właściwe miejsce. :)
  7. Jeśli tak to dodajcie na steam. pogierzymy :) http://steamcommunity.com//id/Gianto_O/
  8. Kilka moich covkow slaba jakos ale cos tam zawsze jest :P 01112013021.mp3lubie mowic z toba.mp3lubie mowic z toba.mp3Ł.R. cover- Policeman.mp3Łukasz Rak cover - no more conversation.mp3Ł.R. cover- Policeman.mp3Łukasz Rak cover - no more conversation.mp3Łukasz Rak Cover (dzem-Whisky).mp3
  9. Czy ktoś zna tą czcionkę/jest dostępna na forum i ewentualnie można by ją wgrać na forum? Pytam, bo Mnie się bardzo podoba. Oto czcionka o której myślę -
  10. Zna ktoś jakiś ciekawy film o zombie ?? Nie wliczając The Walking Dead :D
  11. *ExE*

    [KOSZ] Poleci ktoś ?

    Poleci ktoś , jakiś film na wieczór ?
  12. Czy ktoś słucha tu piosenki typu " Dance " ?
  13. Wahahahahahahahahahaha!!!!!! Co ja tam znalazłem w tych internetach! xD
  14. TygryS

    [KOSZ] ktoś coś?

    Gra ktoś w Battlefielda? Co sądzicie o tej grze? Jezeli chcecie zagrać jakiś duecik to piszcie ;)
  15. Witam chciałbym poznać część komend na admina
  16. Keczap

    [KOSZ] Może ktos pomoże ?

    Dawno temu gralem na serwerze , miałem inny nick już nie pamiętam , i cheba vipa miałem . teraz gdy chce wejsc na serwer pisze mi : * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the server..\ Pomożecie ?
  17. Wiec szukam nazwy teamu mialby ktos jakąś propozycję ? :) Trudno cos wymyslic :-P Prosilbym zeby nazwa byla orginalna i nie zadluga moze byc po angielsku :)
  18. Siemano, tak jak pisałem robię temat, jeśli byłby ktoś zainteresowany pograć w metka , to zbieramy ekipę . Zainteresowanych proszę o to , aby napisali tutaj w komentarzu , jeśli uzbiera się kilka osób to ustalimy jaki serwer , kiedy itd. itp. :D
  19. DziubSon

    pomoze mi ktos?

    Mam problem dostałem ssy od kropki, i nie moge ich nigdzie znalesc, przeczytalem stos poradników, korzystalem nawet z wyszukajki windows i nc, nawet prosilem o pomoc Lucka wysyłalem mu rózne ss mojego ekranu i nic, wczoraj kupilem cybersuita i dzisiaj ban, to jakies jaja ?
  20. Kupywałem vipa i dostałem bana za 3minutowego afka mój nick to NAJARANY ZYCIEM Gram na trybie 4FUN
  21. Gamboa

    ktoś dostał się do celu

    jest taka opcja która pokazuje na górze: o bosh, Gamboa dostał sie do celu lub: Gamboa rozbraja bombe. oba te pluginy bym wyłączył z wiadomych względów. ułatwi to wykonywanie celów, bo to chyba one są najważniejsze? pozatym ułatwia to zabicie gracza przed podłożeniem/rozbrojeniem paki. fajny plugin jest również pokazujący pod koniec każdej rundy kto zadał najwięcej obrażeń i ile i kto zabił najwięcej i ile bo tego chyba nie ma edit; jeszcze pytanie. gracze piszą ze nie ma obowiazku i nie wykonuja celów. czy u was na serv to normalna rzecz?!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności