-
Jestem adminem: nocnym / dziennym Nick jakiego używasz: R3ci4n Staż gry CS:GO: 2600 H + smurf 400 Wiek: 18 Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Tak Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Posiadam Godziny w jakich grasz: Różnie, ale zazwyczaj po południowe oraz wieczorne (ok. 15-23) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: - potrafię znaleźć wspólny język z graczami - nie używam wulgaryzmów - jestem prawie cały czas na steamie, więc gracze zawsze mogę mnie poprosić o pomoc - posiadam wysoką kulturę osobistą oraz duże poczucie humoru - Ciezko mnie wyprowadzic z równowagi. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:52413084 A co do mojej aktywnosci na forum pracuje nad nią
- 72 odpowiedzi
-
- admina
- przyspieszona
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jesli ktos chciał by zagrac w bfa4 pisz PW. Pozdrawiam R3ci4n
-
KRiMZ powróci do Fnatic?
R3ci4n odpowiedział(a) na TygryS temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Oby wszedł za Wentona wenton -
Wejdz w Biblioteke nacisnij prawym na cs:go i tam bedziesz miał własciwości>Pliki lokalne>Zweryfikuj spójność plików gry.
-
Postów
10 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
