Jump to content

PiKaChU ^.^

Zasłużony
 • Content Count

  1,214
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

PiKaChU ^.^ last won the day on November 30 2014

PiKaChU ^.^ had the most liked content!

Community Reputation

370 Wspaniała

About PiKaChU ^.^

 • Rank
  Epicki fragowicz

Profile information

 • Name
  Mateusz
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nickname
  Pikachu
 • Favourite server
  CS 1.6 - 4FUN
 • I play on servers
  CS:GO - MIRAGE #01

Recent Profile Visitors

16,221 profile views
 1. Wiesz co Paciu za darmo to ciężko w ryja dostać :D. Do rzeczy moim zdaniem jeśli jest 30 Humanów i 1 ZM, human ma zasrany obowiązek zachować bezpieczną odległość od zombiaka tym bardziej wtedy, Gdy jest w ruchu, bo ma większe szanse na infekcję, a jak jest "AFK" i każdy podchodzi do niego za blisko i wali go z kosy czy ta bron przechodzi mu to przez głowę .. to przepraszam bardzo za te oba przypadki należy się ban, a jeśli uważasz, że nie i jak to mówisz "dajesz mu szanse" rzuci bombę tez mu dasz szansę? = sposób na podkładkę. Nie będę mówił gdzie znajdziesz informację na ten temat, bo powinieneś się domyśleć. Qontrol, nie nie macie siedzieć w kampach jak smerfy w domkach tylko starać się grać tak, aby nie dać się zarazić i dostrzec ten moment, w którym nie ma już szansy zatrzymać infekcji. Przykładowo jest 3 zombie i żaden z nich nie jest zamrożony a ty dalej latasz po mapie wiedząc/bądź też nie o tym i szukasz ich, zombie Cię zarazi i rzucasz bombe i jak to wygląda twoim zdaniem? próba zabicia ich ? dajcie spokój .. Nie rozumiem o co chodzi Ci z tym "Tak samo jeden krzyczy ze nie możną kłaść miny do ktorej zombie nie ma bezpośrednio dostępu ( dopiero jak do mnie dotrze na szalonym zarazi mnie, ja mogę rozwalić lm albo on moze) Gdzie to jest w regu ze tak nie można kłaść? " - jak możesz wyjaśnij Widzę też, że admini ( może w tym i ja ) nie wiedzą hm.. nie potrafią zrozumieć i wyjaśnić punktu z regulaminu ( po prostu tego nie rozumieją) Pozdrawiam.
 2. Może napisz coś więcej kto co jak i gdzie?
 3. Koledzy wyżej podajcie jakieś argumenty, bo robicie jak CI politycy. "Moim zdaniem jak pomyślimy damy radę", "jak by pomyśleć utrzymamy tą kopalnię" Argumenty moi Drodzy.
 4. Troszkę twój pomysł jest bez sensu. Proponuję tylko coś "ulepszyć" przykładowo dodajemy zdjęcie z jakimś przedmiotem i czy osoba niżej kupiłaby za podaną przez autora postu kwotę. Praktyka : http://www.otozegarki.pl/japonskie,zegarek-casio-ga-100-1a1er-g-shock-ga-100-1a1er,25-k-5735-5735-p?gclid=CjwKEAiAp97CBRDr2Oyl-faxqRMSJABx4kh9t7tiW2ldMVIIYQqjje7xPmaH0k6Ilrug-pTHgC0C7hoCTlPw_wcB 444 zł. Coś w tym rodzaju, bądź za miast linku przykładowo samo zdjęcie wystarczy bądź nazwa i dokładny opis danego przedmiotu. Pozdrawiam.
 5. Brakuje mi takich codów jak były kiedyś jak widać teraz trzeba się bardzo natrudzić żeby dogodzić wszystkim nowym graczom, a też w wielu przypadkach "starym". Nie pamiętam dokładnie sieci, na której grałem mając 10-11 lat, ale wiem, że to był jeden jak nie najlepszy cod gry cs 1.6. Tutaj już pytanie całkiem nie związane z codem, mianowicie może by pójść w stronę BF2? za ówczesnych czasów były bardzo popularne i gracze bili się o slota na serwerze 32-slotowym, żeby stworzyć taki serwer trzeba właśnie tylu slotów i graczy, w mniejszych ilościach uważam, że jest to bez sensu, ponieważ bardzo ciężko byłoby wbić odznaki np. Perfect. Poza tym stawianie takiego serwera wiąże się z bardzo wielkim ryzykiem takim, iż tych graczy po prostu może nie być, albo wykonać bardzo imponujący projekt i gracze możliwe, że zasmakowaliby troszkę starych czasów. Pozdrawiam.
 6. Nuke nie było poprawiane, z tego co mi wiadomo ta mapa ma być wyrzucona, ale mimo wszystko poprawię je dzisiaj. Dzięki za zgłoszenie.
 7. AD1. Nie możliwe żeby z rana grało na serwerze 31 osób, ranne mapy są mniejsze, bo jest mniejsza ilość graczy i bez sensu jakby mieli grać na np. aztec_kamp w parę osób. AD2. Możliwe, że zostanie dodany, chociaż nie koniecznie, mapy typu escape dopuszczalne na serwerze są maksymalnie 3, jak wiemy jest tylko jedna. AD3. Tak jak wspominałem, wątpię, aby coś ruszyło w tej sprawie, bo mimo wszystko jest dobrze i nie ma sensu nic zmieniać. Możesz zrobić temat z mapami, które dodać, które usunąć wydaje mi się, że nikt CI tego nie zabroni, a możliwe, że pewno osoby sprawdzą i może akurat znajdzie się odpowiednia mapa.
 8. de_dust powiem tak nie miło idzie "rzygać" jest kilka odmian dusta na serwerze i kolejny dust? nie. zm_bunkiery - mapa jest ustawiona na ranny mapcykl, fajnie się na niej gra, a przede wszystkim gracze się nie skarzą, na ranne godziny jest w sam raz.
 9. Na tę chwilę nie będą wgrywane żadne nowy mapy, uważam, że jest to nie potrzebne co prawda można by wgrać nowe, ale gracze bardziej wolą "klasyczne" mapy typu zm_colors, zm_funny_world_b. W przypadku wgrywania nowych mogą oni się zniechęcić i będzie to bez sensu, poza tym w wielu przypadkach mapy, które zostają znajdywane nie spełniają warunków naszego serwera i nie pasują pod mod, który jest na serwerze, bądź są całkowicie bez sensu. Mamy kilka nowych map i możliwe, że za niedługo stopniowo będą wgrywane, ale jeszcze nic pewnego. Bardziej proponowałbym Tobie założyć temat, których map nie chcesz i dlaczego, może dołączą się do tego gracze. Pozdrawiam.
 10. Kilkoro adminów już wie, ale zaznaczę oficjalnie. Prosiłbym o dokładne przyjrzenie się was adminów jak i graczy, czy przy starcie rundy nie zabija, jeśli pojawi się taki błąd lub inny na jakiejkolwiek mapie proszę od razu zgłaszać, a zostanie to poprawione. Pozdrawiam.
 11. Wiecie jak jest zgadzam się tutaj z wami sam tak twierdzę tylko rząd nie popyta, nie sprawdzi, nie przemyśli tylko zrobią to tak jak oni uważają za słuszne i nie patrzą na dobro uczniów. Ja na przykład z dostaniem się do szkoły policealnej ( studia ) miałem ciężko, zdana matura z niezłym wynikiem, bo najmniej miałem z matematyki 65 % :/, ale z rozszerzenia ( historia ) 90%, oceny powiedzmy w większości czwórkowe/trójkowe i ledwo się dostałem, ale ucząc się pokazuję, że mogę być lepszy niż te osoby, które nie miały problemu z dostaniem się, osoby na bardzo dużym poziomie inteligentnym tzn. na świadectwie piątki i matura zdana na powyżej 90%. Tak na marginesie moim zdaniem nie powinny w ogóle być gimnazjów, tak jak za PRL 8 klas i było wszystko w porządku, a tu przyjdzie jakiś debil i zachciało mu się gimnazjów, w których tworzy się, patologia, bo dzieci myślą, że zmieniają szkołę i wstępuje w dorosły wiek.Zaczyna się wtedy kurzenie fajek, picie, a nawet narkotyki. Przez to, że jakiś debil sobie tak wymyślił, poza tym tak jak gdzieś tam doczytałem nesty napisał, że dzieciaki, pokłócą się/pobiją nauczyciele rozwiązuje konflikty w dziwny sposób ( rozmową ) coś tam przemoc rodzi przemoc, ale jak przyjdzie co do czego to taki synek pomyśli sobie, że musi to załatwić rozmową i nie będzie potrafi się sam obronić. Nie toleruję oczywiście przemocy, ale my ( faceci ) Panowie tej ziemi :D, jesteśmy samcami i zawsze pojawi się problem między nami i przegra ten, który okaże się słabszy. Powiem tak, żeby coś się w tej naszej ojczyźnie zmieniło muszą ( brzydko powiem ) poumierać osoby z tych starych czasów i zastąpić je osobami, które tak na prawdę wiedzą co potrzebują ludzie starsi i przede wszystkim młodzież, żeby zachęcać do powrotu i zostania w kraju niż emigrowania za granicę, bo młody człowiek nie ma perspektyw żeby tutaj zacząć życie. Wiem to po sobie, jednak jestem zagorzałym patriotą i staram się zostać żołnierzem i nigdy z mojego kraju nie wyjadę. Tutaj to ostatniego zdanie sprostowanie, iż jakby nie było wyjechałem do Niemiec grać w piłkę, swego rodzaju to jest praca, ale raczej chodziło mi o coś innego. Pozdrawiam.
 12. Dziękuje bardzo za wzięcie udziału, mimo, że tak późno napisałem kilka osób postanowiło spróbować i wziąć udział. Na przyszłość postaram się wcześniej poinformować i zrobić większe konkursy, pobawimy się w ligę typerów czy coś w tym rodzaju. Gratulacje dla @pavi i oczywiście dla naszej reprezentacji, która dostarczyła nam dużo emocji. Dzięki, pozdrawiam ! :)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy