Jump to content

Michalek

[CS 1.6] Admin ZOMBIE INFECTION
 • Content Count

  110
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  2d 16h 34m 15s

Community Reputation

169 Bardzo dobra

About Michalek

Profile information

 • Name
  Michał
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Aleksandrów Kujawski

Information about Fragowicz

 • Nick
  Michalek
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZOMBIE
 • I play on servers
  CS 1.6 - 4FUN
  CS 1.6 - ZOMBIE
  CS 1.6 - ONLY DD2
  CS 1.6 - GUNGAME
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Recent Profile Visitors

1,360 profile views
 1. Cała akcja miała miejsce od 32:00 do 34:10 minuty. Gracz @Virus bierze Ci szalonego, zaraża Cię i rozwala minę. Mówi Ci, że chce rozwalić drugą minę, ale Ty specjalnie stoisz na minie i nie dajesz mu jej rozwalić. Rozumiem, że jest szerokie przejście i istnieje możliwość wyjścia, ale trzeba wziąć pod uwagę, że po szalonym ma się 100 hp. Nie powiedziałeś, że chcesz wziąć anti, tylko, że "że to twoja mina i masz plan co do tej miny" Każdy mógł to inaczej odebrać, np. twoja mina mogła zostać i zabijać inne zombie, równie dobrze mogłeś od razu wziąć anti i zabić gracza @Virus, uniemożliwiając mu dalszą rozgrywkę.. Według mnie jest to utrudnianie gry. Po kicku wracasz na serwer i wypowiadasz słowa "co za kurwa". Nie trudno się domyslić, do kogo to.. Od kiedy to gracze wyrażają w ten sposób zdanie na temat jakiejś sytuacji? Gdyby nie obraza, na kicku by się skończyło. "Jak już poczuł że ma władzę to warto zwrócić uwagę na odpowiedzialność" . Jego częsty brak zainteresowania sytuacją na serwerze jest porażający"- żartujesz sobie ze mnie teraz ? Jest wiele map, które mi się po prostu nie podobają i nie mam ochoty ich grać, wtedy wychodzę z serwera( jest więcej adminów, nie tylko Ja) Wiadome jest to,że w połowie mapy nie opłaca się po prostu grać( przynajmniej Ja tak sądzę). " Kultura osobista też nie jest wzorem dla innych graczy, często klnie nie tylko przez mikro ale i na czacie". Zdarza mi się napisać kurwa na czacie czy powiedzieć, ale nie ma to na celu obrażania nikogo. Pozdrawiam Michał
 2. Sam Wiesz Kto zna regulamin, gdy nie ma admina z premedytacją go łamie. http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2004061207-zm_horror_mix-1586167620-1586169780.zip 3:44 blokowanie matką ZM schodów, 14:52 umyślne blokowanie kampy o to Ci chodziło @ Benitos , 18:15 txt
 3. Gracz przed chwilą został zbanowany permanentnie.
 4. Nick jakiego używasz: Michalek Wiek: 15 Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin Zombie Infection, GunGame. Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Około 3 miesiące. Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin GunGame. Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Doświadczenie w byciu adminem. Mała liczba adminów. Często jestem na serwerze, gdy nie ma admina i jest po prostu syf (szczególnie wieczorami).
 5. Dałem Ci bana na podstawie tego: http://fbans.fragujemy.com/bans/1349.html Niestety nie mogę znaleźć tej skargi za, którą zostałeś ukarany. @ TheExorcist11
 6. Dobry pomysł, ale też by było można zmienić klawisze na głosowanie, np. 5,6,7,8 na pewno by to było wygodniejsze dla wszystkich.
 7. Zmienienie czasu trwania escape to dobra decyzja, ale nie żeby wgrywać takie escape, które w ogóle nie nadają się na nasz mod. Tu i Ja się z tobą nie zgodzę, ponieważ większość osób klika 1 lub 2 na szybko, żeby po prostu im się te vote zamknęło. Są też ludzie, którzy wybierają po prostu escape po to, żeby się "legalnie podkładać" bez bana.
 8. Serio @ fOki , @ kamerydnek9191 jesteś takim debilem czy tylko udajesz ?
 9. Więc tak szanowna Pani @ Kujawska postaram Ci się wyjaśnić za co zostałaś ukarana tak meeeeeeeeeeega długim banem. 20:45 głupia zagrywka, ale można Ci to wybaczyć. 20:50 szalony. 28:30 głupie polowanie. 29:30 szalony. 34:34 podkładka. 34:44 szyszka. Po obejrzeniu demka stwierdzam, że mogłem darować Ci tego bana, ale był on słuszny (według mnie). Dałem Ci bana na 1h bo wiem, że jesteś nowa na naszym serwerze. https://www10.zippyshare.com/v/yA768lNZ/file.html
 10. Fakt zatrzymałem się na chwilę, ale moim zdaniem to nie jest blokowaniem, a na pewno nie celowe. Słowa "weź wypierdalaj cwelu z tego serwa" jestem przekonany, że takie słowa nie padły tylko są wyssane z palca.
 11. Kulturalny gracz. Zna regulamin i go przestrzega. Myślę, że można dać mu szansę. Jestem na TAK
 12. Wiek: na duży +. GT: mogłoby być lepsze, ale jak na swój wiek masz je ok. Żadnych problemów z tobą nie ma, na serwerze zachowujesz się wzorowo, właśnie takich graczy, jak Ty nam trzeba. Forum: do nadrobienia, ale raczej z tym problemów nie będziesz miał. Ode mnie TAK.
 13. Dodam jeszcze jedno: http://fbans.fragujemy.com/bans/619.html Gracz perfidnie gra na rozjaśnieniach od dłuższego czasu.
×
×
 • Create New...