Raien

[CS:GO] Server guardian MULTI ARENA
 • Content Count

  120
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Czas online

  3d 15h 18m 24s

Raien last won the day on September 15

Raien had the most liked content!

Community Reputation

222 Znakomita

5 Followers

About Raien

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 08/21/1996
 • Entries from Chatbox 10

Profile information

 • Sex
  mężczyzna
 • Interest
  Powieści wizualne?

Information about Fragowicz

 • Nick
  Raien
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA

Fragowicz Hardware

 • Keyboard
  Masterkeys Pro M & QPAD MK-50
 • Mouse
  Glorious Model O & G403 Wireless

Recent Profile Visitors

1,349 profile views
 1. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Zespół Fragujemy.com!
 2. Wiek w akceptowalnej granicy, bo każdy kiedyś musi zacząć, jednakże staż gry na serwerze, jak i same czasy gry na nim trochę kuleją. Wypisałeś godziny gry 14-21, a jednak na serwerze robi się z tego średnio 30-40 minut, co nie jest jakimś najlepszym wynikiem jak na potencjalnego kandydata na admina. Nie mam też nic do powiedzenia odnośnie samej osoby, bo nawet Ciebie nie kojarzę. Jeżeli chcesz dalej starać się o rangę Admina, to musisz przede wszystkim troszkę więcej pograć, zapoznać się z ludźmi, może wyrobić sobie jakąś tam reputację - po prostu spraw, żeby ludzie Ciebie kojarzyli. Nie zapominaj też o aktywności na forum, takowa skutkuje OGROMNYM plusem! Na chwilę obecną odrzucam. Pozdrawiam, Raien
 3. Gag zdjęty, @ Lichi_TV ewidentnie nie przeczytał dokładnie tego, co zostało napisane, w skutek czego potraktował to jako obrazę w jego kierunku. Przypominam również, że do wszelkich zgłoszeń używamy czatu [email protected] (teamsay @ - tak jakbyś pisał do drużyny, ale wiadomość musi być poprzedzona małpą) Co do samego admina - proszę o DOKŁADNE czytanie czatu, a nie wychwytywanie pojedynczych słówek. Kultura osobista również tragedia, sam wstyd.
 4. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Zespół Fragujemy.com!
 5. Nic dodać, nić ująć. Odpadasz z teleturnieju. Toxic'om mówimy stanowcze NIE. Dodam jeszcze, że w przeciągu najbliższych kilku miesięcy nie masz po co pisać podań, żadne z nich raczej nie zostanie przyjęte.
 6. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Zespół Fragujemy.com!
 7. Hmm. Podsumujmy: - Są jakieś godziny, ale są w nich również dość duże przerwy, w tym momencie nie jest to ani plus, ani minus - Dobrze rozpisane, jest mały plusik - Jest doświadczenie, też mały plusik - Rozpoznawalność = Tutaj dochodzimy do moim zdaniem najważniejszego punktu. Jak sam wspomniałeś wyżej, jest to Twój pierwszy post. Nic o Tobie nie wiem, na serwerze osobiście spotkałem Ciebie może jeden raz, z czego nie wywarłeś na mnie żadnego wrażenia, bo nie dochodziło tam chyba do żadnego kontaktu z graczami. Dodatkowo czas gry jest nieregularny, z dużymi odstępami czasu, co niezbyt pozytywnie postrzegane jest u kandydata na Admina serwera. Jeżeli chcesz się u nas spróbować jako Admin to musisz pokazać, że rzeczywiście jesteś w stanie się tego podjąć - ustabilizowanie czasu gry w wymiarze dziennym, może komunikacja w większym stopniu, czy nawet aktywność na forum (zwłaszcza jakieś przywitanie!) na pewno ułatwi ten proces w przyszłości nie tylko Tobie, ale również mnie. Na chwilę obecną z racji chwiejącej się frekwencji i niskiej rozpoznawalności nie mam o Twojej osobie zdania, dlatego też nie wydam z pewnością werdyktu pozytywnego. Jeżeli będziesz w stanie poprawić wszystko, o czym wspomniałem, to istnieje duża szansa na "pojawienie się" u Ciebie "kolorku", na dzień dzisiejszy jednak mój werdykt będzie bardziej negatywny. Mam jednak nadzieję, że niedługo znów się w tym dziale spotkamy. Trzymaj się!
 8. Dodaję z nudów bo temat coś martwy A bot- to znaczy Adminów naszego ukochanego ZM bijemy tak!
 9. RIP wózek inwalidzki.

   

  scared season 1 GIF by The White Princess

  1. Raien

   Raien

   Forum te nie jest przystosowane pod potrzeby osób niepełnosprawnych, zgłaszam to do prokuratury.

 10. Ufam tylko sprawdzonym liczbom, a są to: 6, 9, 69
 11. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com!
 12. Nie ma co się rozpisywać, zgodnie z tym co napisałem wcześniej - dostaniesz szansę.
 13. L 09/24/2019 - 09:16:28: "Even the best will happen Dajaa<1378><STEAM_1:0:446506849><>" connected L 09/24/2019 - 09:17:16: "Even the best will happen Dajaa<1378><STEAM_1:0:446506849><>" entered the game Jeżeli jego demko nie działa to będziecie musieli poczekać do jutra, bo dopiero wtedy demka z 64TR pojawią się do pobrania.
 14. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni. Zespół Fragujemy.com!
 15. Nie licząc już oczywistego kłamstwa przy pewnym pytaniu odnośnie bycia karanym, to nie należysz do najspokojniejszych osób, o czym przekonałem się już na serwerze osobiście. Jak widać po wypowiedziach wyżej - nie tylko ja to zauważyłem. Niestety, ale nie ma u nas miejsca dla ludzi toksycznych. Odrzucam.