Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'pracę' .
-
Witajcie Fragowicze, Z dniem 11.07.2022 zostały rozpoczęte prace nad odświeżeniem naszego serwera Discord. Wrócimy do Was dnia - miejmy nadzieję - następnego, tj. 12.07.2022 Link do Discorda: discord.gg/fragujemy - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony
-
- 7
-
-
-
- prace
- techniczne
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Minister edukacji narodowej Anna Zalewska potwierdziła podczas finału ogólnopolskich debat oświatowych "Uczeń. Rodzic. Nauczyciel – Dobra Zmiana”, że szkoła zawodowa w dotychczasowym kształcie zniknie. W jej miejsce powstanie dwustopniowa szkoła branżowa, realizująca kształcenie zawodowe. Wraca też ośmioletnia podstawówka i czteroletnie liceum. Minister zapowiedziała, że reforma zacznie się w 2017 roku. Dzieci z obecnej klasy piątej nie pójdą po klasie szóstej do pierwszej klasy gimnazjum, lecz rozpoczną naukę w siódmej klasie szkoły podstawowej. Podstawówki dwustopniowe W 2020 roku powstanie docelowo szkoła podstawowa złożona z dwóch poziomów: powszechnego (klasy I-IV) i gimnazjalnego (klasy V-VIII). Ale w przeciwieństwie do obecnego podziału na szkoły podstawowe i gimnazja, tymi placówkami będzie rządził jeden dyrektor, jak i cała kadra będzie dla nich wspólna. Minister zwraca bowiem uwagę na fakt, że najlepiej tok kształcenia odbywał się w tych szkołach, gdzie była zachowana ciągłość i uczniowie całymi klasami przechodzili z podstawówki do gimnazjum. Nauczyciele gimnazjalni znajdą pracę Zalewska podkreśla również, że nauczyciele uczący do tej pory w gimnazjach znajdą zatrudnienie w nowych, „dużych” podstawówkach. Z kolei budynki po gimnazjach również mogą służyć szkołom podstawowym – niektóre mogą nawet zostać przekształcone w zupełnie nowe SP. Jeśli natomiast chodzi o kwestię rozdzielania dzieci młodszych i starszych, np. poprzez umieszczenie ich w osobnych skrzydłach budynku, z osobnymi wejściami (tak jak teraz często jest w gimnazjach łączonych z podstawówkami), minister pozostawia tutaj otwartą rękę dla organów prowadzących placówkę. Minister zaznaczała bardzo mocno, że w obecnej formie podziału na podstawówki i gimnazja brakuje ciągłości edukacji ze względu na permanentną konieczność zmieniania szkoły i otoczenia. Nauka w liceum będzie się kończyła egzaminem maturalnym, z czego większą niż dotychczas rolę ma odgrywać matura ustna. Nie wiadomo jeszcze, czy egzamin dojrzałości będzie prowadzony zewnętrznie, jak do tej pory. Samo kształcenie w liceum ma być ogólne, a więc bez fakultetów maturalnych, które przygotowywały uczniów do egzaminu dojrzałości. Szkoła zawodowa dwustopniowa Minister Zalewska zapowiedziała, że szkoła zawodowa w dotychczasowym kształcie zniknie. W jej miejsce powstanie dwustopniowa szkoła branżowa, realizująca kształcenie zawodowe. Ukończenie drugiego stopnia tej szkoły będzie umożliwiało przystąpienie do matury zawodowej (obowiązkowe na niej będą egzaminy z języka polskiego, obcego i matematyki) i kontynuowanie nauki na studiach wyższych, które pozwolą zdobyć tytuł licencjata (aby móc ubiegać się o tytuł magistra konieczne będzie zdanie takiej matury jaką zdają uczniowie techników i liceów). O WSZYSTKICH ZMIANACH JAKIE W OŚWIACIE PLANUJE MEN - DOWIECIE SIĘ TUTAJ. źródło: http://www.portalsamorzadowy.pl/edukacja/likwidacja-gimnazjow-beda-duze-podstawowki-nauczyciele-maja-znalezc-w-nich-prace,81772.html
- 37 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- likwidacja
- gimnazjów
-
(i 8 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Prace techniczne na serwerze SQL Drodzy Fragowicze, Hosting naszego forum informuje o planowanej pracy technicznej w nocy z dnia 15 -16 lipca 2020. Pozdrawiamy, FGTeam
-
- 9
-
-
- prace
- techniczne
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Prace techniczne na forum Drodzy Fragowicze, Hosting naszego forum informuje o planowanej pracy technicznej w nocy z dnia 09 - 10 lipca 2020. Pozdrawiamy, FGTeam
-
- 11
-
-
- prace
- techniczne
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tutaj będę wrzucał prace, które czasami wykonam - dla siebie, znajomych itd. No to pierwsza: tło profilu - trochę przerobione ;) oryginał u mnie na profilu jest. Naprawdę łatwe do zrobienia .
-
Będzie EDIT !
-
1. Własnoręczna sygnatura: 2. Własnoręczny avatar 3. Własnoręczny napis Jeśli chcielibiście fajny avatar, banner lub sygnaturę czy też coś innego wystarczy dać znać na GG: 50563809
-
Moje prace w photoshopie, oceńcie :) 5 !
-
Cześć , chcialabym abyście ocenili moje prace rysunkowe. Ogólnie nie korzystam z żadnych poradników , książek czy też nie uczę się w tym kierunku . Prace są o roznej tematyce, głownie rysuje portrety ołówkami. 5 ! https://scontent-fra3-1
-
Planowane prace administracyjne 25.01.2016 Drodzy klienci Uprzejmie informujemy, iż w dniu 25.01.2016 (poniedziałek) w godzinach od 07:00 do 08:00 będą prowadzone rutynowe prace administracyjne, podczas których mogą występować przerwy w dostępie do naszego serwisu, panelu administracyjnego, kont FTP serwerów, a także usług korzystających z domen (serwery Minecraft, serwery TS3). Pozdrawiamy, Zespół Pukawka.pl
-
Lubicie pierwszoosobowe strzelanki z gatunku FPS? Nie ma wątpliwości, że pomimo upływu czasu gry tego typu nadal cieszą się sporą popularnością - właśnie dlatego najwięksi producenci z branży cyfrowej rozrywki nadal rozwijają projekty oparte na dosyć prostym schemacie. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o kolejnych odsłonach Call of Duty. Activision co roku może liczyć na wielomilionowe zyski, nawet pomimo tego, że kolejne części nie wprowadzają tak naprawdę nic nowego. Nieco większą rozwagą kieruje się Electronic Arts, które zdaje się bardziej dbać o swoją serię Battlefield. Szwedzkie studio DICE zajmowało się do tej pory grą Star Wars: Battlefront, natomiast po wydaniu tej produkcji zagadką były kolejne zadania przydzielone tej firmie. Okazuje się, że deweloperzy nie będą mieli odpoczynku i już teraz zajmują się rozwojem kolejnej wielkiej produkcji. Dan Vaderlind, czyli kierownik rozwoju w firmie DICE poinformował na swoim profilu na Twitterze, że jego ekipa zajmuje się obecnie tworzeniem kolejnej gry z serii Battlefield. Co prawda, plany zaprezentowania wspomnianej produkcji zostały ujawnione już wcześniej, jednak nadal nie wiemy, czy będzie to kolejne "duże" wydanie, czy też twórcy zdecydują się na kontynuację wątku z Bad Company. O nowym Battlefieldzie wiemy obecnie niewiele... Możemy spodziewać się, ze tym razem nie zostaniemy ubrani w skórę przestępcy, a więc Hardline nie będzie na razie kontynuowany. Nie ulega więc wątpliwości, że przyjdzie nam walczyć na wojnie - powstaje jednak pytanie gdzie tym razem zostaniemy rzuceni. Pozostaje tylko czekać na kolejne informacje. Gdy pojawią się nowe informacje będę informował w tym temacie.
- 1 odpowiedź
-
- battlefield
- dice
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Planowane prace administracyjne Komunikat od hostingu Pukawka.pl Uprzejmie informujemy, iż w piątek 4 grudnia 2015 w godzinach 07:00 - 09:00 będą prowadzone prace administracyjne, podczas których mogą występować przerwy w dostępie do naszej strony, panelu, kont FTP, a także krótkotrwałe przerwy w działaniu niektórych domen. Pozdrawiamy, Zespół Pukawka.pl Za wszelkie utrudnienia, w imieniu hostingu - przepraszamy. Pozdrawiamy, FGTeam
-
Planowane prace administracyjne Jak podaje Pukawka.pl: W związku z planowanymi pracami administracyjnymi informujemy, że w nocy z czwartku 12.11.2015 na piątek 13.11.2015 w godzinach od 02:00 do 04:00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do wszystkich usług oraz naszej strony. Źródło: http://pukawka.pl/pokaz_news,n365.html Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Prace administracyjne są kluczowe dla dalszego funkcjonowania naszych serwerów. Pozdrawiamy, FGTeam
- 2 odpowiedzi
-
- 16
-
