Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'będą' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 6 wyników

  1. Minister edukacji narodowej Anna Zalewska potwierdziła podczas finału ogólnopolskich debat oświatowych "Uczeń. Rodzic. Nauczyciel – Dobra Zmiana”, że szkoła zawodowa w dotychczasowym kształcie zniknie. W jej miejsce powstanie dwustopniowa szkoła branżowa, realizująca kształcenie zawodowe. Wraca też ośmioletnia podstawówka i czteroletnie liceum. Minister zapowiedziała, że reforma zacznie się w 2017 roku. Dzieci z obecnej klasy piątej nie pójdą po klasie szóstej do pierwszej klasy gimnazjum, lecz rozpoczną naukę w siódmej klasie szkoły podstawowej. Podstawówki dwustopniowe W 2020 roku powstanie docelowo szkoła podstawowa złożona z dwóch poziomów: powszechnego (klasy I-IV) i gimnazjalnego (klasy V-VIII). Ale w przeciwieństwie do obecnego podziału na szkoły podstawowe i gimnazja, tymi placówkami będzie rządził jeden dyrektor, jak i cała kadra będzie dla nich wspólna. Minister zwraca bowiem uwagę na fakt, że najlepiej tok kształcenia odbywał się w tych szkołach, gdzie była zachowana ciągłość i uczniowie całymi klasami przechodzili z podstawówki do gimnazjum. Nauczyciele gimnazjalni znajdą pracę Zalewska podkreśla również, że nauczyciele uczący do tej pory w gimnazjach znajdą zatrudnienie w nowych, „dużych” podstawówkach. Z kolei budynki po gimnazjach również mogą służyć szkołom podstawowym – niektóre mogą nawet zostać przekształcone w zupełnie nowe SP. Jeśli natomiast chodzi o kwestię rozdzielania dzieci młodszych i starszych, np. poprzez umieszczenie ich w osobnych skrzydłach budynku, z osobnymi wejściami (tak jak teraz często jest w gimnazjach łączonych z podstawówkami), minister pozostawia tutaj otwartą rękę dla organów prowadzących placówkę. Minister zaznaczała bardzo mocno, że w obecnej formie podziału na podstawówki i gimnazja brakuje ciągłości edukacji ze względu na permanentną konieczność zmieniania szkoły i otoczenia. Nauka w liceum będzie się kończyła egzaminem maturalnym, z czego większą niż dotychczas rolę ma odgrywać matura ustna. Nie wiadomo jeszcze, czy egzamin dojrzałości będzie prowadzony zewnętrznie, jak do tej pory. Samo kształcenie w liceum ma być ogólne, a więc bez fakultetów maturalnych, które przygotowywały uczniów do egzaminu dojrzałości. Szkoła zawodowa dwustopniowa Minister Zalewska zapowiedziała, że szkoła zawodowa w dotychczasowym kształcie zniknie. W jej miejsce powstanie dwustopniowa szkoła branżowa, realizująca kształcenie zawodowe. Ukończenie drugiego stopnia tej szkoły będzie umożliwiało przystąpienie do matury zawodowej (obowiązkowe na niej będą egzaminy z języka polskiego, obcego i matematyki) i kontynuowanie nauki na studiach wyższych, które pozwolą zdobyć tytuł licencjata (aby móc ubiegać się o tytuł magistra konieczne będzie zdanie takiej matury jaką zdają uczniowie techników i liceów). O WSZYSTKICH ZMIANACH JAKIE W OŚWIACIE PLANUJE MEN - DOWIECIE SIĘ TUTAJ. źródło: http://www.portalsamorzadowy.pl/edukacja/likwidacja-gimnazjow-beda-duze-podstawowki-nauczyciele-maja-znalezc-w-nich-prace,81772.html
  2. Dziś podczas targów T-Mobile Warsaw Games Week na naszym stoisku zorganizowaliśmy pokaz gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana, który transmitowaliśmy na żywo na Facebooku, a obecnie możecie go obejrzeć w tym miejscu. Na materiale wideo zobaczycie rozgrywkę, w której uczestniczyła nawet Yennefer, a dodatkowo posłuchacie odpowiedzi twórców na pytania fanów. Na spotkaniu zjawili się bowiem Michał Dobrowolski i Maciej Ostrowski ze studia CD Projekt RED. Chyba najciekawszą nowiną jest ta związana z kampanią fabularna. Okazało się bowiem, że choć sama gra będzie oparta na modelu free-to-play, tak za tryb singleplayer trzeba będzie zapłacić. Nie znamy szczegółów, ani ceny, ale deweloperzy wyjawili, że darmowy będzie tylko samouczek oraz oczywiście multiplayer. Motywowane jest to tym, że studio wkłada naprawdę dużo pracy w moduł jednoosobowy, zatrudni aktorów znanych z trzeciego Wiedźmina, a jedna z przygód (łącznie będzie kilka) zapewniać ma około 10 godzin zabawy (na nagraniu Michał Dobrowolski stwierdził, że 30 godzin, ale po pokazie dopytaliśmy o ten element i okazało się, że to zwykłe przejęzyczenie). Jeżeli chodzi o mikropłatności, to oprócz kampanii, sprzedawane będą także beczułki z kartami, choć oczywiście kupimy je także za walutę zdobywaną w grze za wygrywanie kolejnych meczy. Taki zestaw ma się składać z pięciu kart – czterech zwykłych i jednej rzadkiej. Co ciekawe, ostatnią z wymienionych będzie można wybrać z puli trzech kart. Podczas rozmowy padło też pytanie o wersję mobilną produkcji. Obecnie studio jednak skupia się na edycji na PC-ty i Xboksa One, a później bierze się za PlayStation 4. Zaznaczono jednak, że chciano by zobaczyć grę na innych platformach, ale na razie twórcy koncentrują się tylko na tych trzech urządzeniach I to by było na tyle. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia podlinkowanego wcześniej materiału, a na koniec przypominamy, że Gwint: Wiedźmińska gra karciana doczeka się beta testów (start 27 października) na konsoli Xbox One i PC-tach, do których zapiszecie się na oficjalnej stronie.
  3. Skorodowana, metalowa obudowa, pęknięta szyba boczna i dziury po kulach na przedniej ścianie przywołują postapokaliptyczne klimaty serii Fallout czy Mad Max. Tak wygląda jeden z moddów, którego autorem jest Polak - Aleksander "Gaijin" Snopek. Rekrutacja na organizowany przez Cooler Master konkurs modderski Case Mod World Series 2016, będący jednym z największych festiwali kreatywności w świecie gamingu trwa w najlepsze. Jedną z ciekawszych propozycji jest ta zaprezentowana przez rodzimego moddera, Aleksandra "Gaijin" Snopka. Mod zatytułowany „Project Biohazard" wyróżnia się postapokaliptycznym oraz steampunkowym wyglądem. Duże wrażenie robi pęknięta boczna szyba, dziury po kulach czy dwa ogromne, imitujące zardzewiałe, wentylatory JetFLo 120 od Cooler Master. Alex SN wykorzystał kartę ASUS ROG GTX780 Poseidon, procesor Intel i5 1150, 32 GB pamięci RAM oraz dwa dyski SSD o łącznej pojemności 370 GB. Całość chłodzona jest wodnym EKWB na dwóch chłodnicach, a zasilane V1000 od Cooler Master.
  4. Gracze, których we Francji można zaliczyć do grona legend – Jérémy „ioRek” Vuillermet oraz Mickael „mSx” Cassisi – wraz z trzema innymi zawodnikami będą reprezentować barwy XenoDragons. W pełni francuski skład właśnie dołączył do wspomnianej organizacji. W składzie XenoDragons oprócz ioRka i mSxa znaleźli się także MaT, drizzer oraz YiiKoN. Jednym z największych sukcesów pierwszych trzech wymienionych zawodników jest sięgnięcie po złoty medal na World Cyber Games w 2007 roku. Gracze ci niejednokrotnie występowali również na innych prestiżowych turniejach, jak chociażby Intel Extreme Masters, GameGune, DreamHack, czy SEC. Mimo, że drizzer i YiiKoN mogą wydawać się mniej znani to w przeszłości także grali dla dobrze znanych francuskich zespołów. Pierwszy z wymienionych reprezentował między innymi Clan-Mystik i aAa, a drugi grał dla Millenium. Aktualny skład XenoDragons: Mickael „mSx” Cassisi Mathieu „MaT” Leber Jeremy „ioRek” Vuillermet Benjamin „drizzer” Charnet Christopher „YiiKoN” Cavecchi Źródło: http://cybersport.pl/43490/francuskie-legendy-beda-graly-w-xenodragons/
  5. Wakejszyn zimne czy ciepłe - i tak będą zmiany! Okres letni będzie zdecydowanie inni, lepszy niż w ubiegłym roku. Zostaną dokończone sprawy niedokończone ;-) 1) Oficjalnie wiadomo, że 1 lipca sieć TOPMasters posiadająca dwa serwery przechodzi do nas! Opiekunem tychże serwerów będzie naXe. JailBreak z kolei przejdzie lift, czyli zmiany mające na celu poprawić frekwencje graczy. Mody na serwerach są kluczowe, ponieważ wielu z Was zabiegało o nie przez ostatnie miesiące. W zamian za to likwidujemy serwer ELITE EUROPE. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy małą przyjemność. 2) Kolejna rewolucja w kwestii banów. W tym miesiącu jeszcze wystartuje rewolucja dot. banów. Pojawi się nowy system na cheaterów, a także unikniemy sytuacji, gdzie ktoś przejmuje po kimś bana. Na szczęście wprowadzenie nowego systemu nie wpłynie już na niestabilność serwerów. 3) Większe bezpieczeństwo to podstawa! W nocy z piątku na sobotę ( tj. 3-4 lipca 2015 ) zwiększymy bezpieczeństwo serwerów ZM i DD2. Łatka, która wprowadziliśmy na serwer 4FUN przyniosła pożądane skutki, ale dla pełni testów zwiększymy bezpieczeństwo na jeszcze dwóch kluczowych serwerach. 4) Odpracowywanie ostrzeżeń już funkcjonuje: ​Nowa formuła reklam dostępna w dziale -> http://fragujemy.com/forum/349-odpracuj-ostrze%C5%BCenie/ Domyślnie wszystkie ostrzeżenia będą o wartości 1 pkt. - moderator ma prawo nadać większą ilość punktów w zależności od skali przewinienia użytkownika. Użytkownik może zdobyć na konto maksymalnie 10 punktów ostrzeżeń, a nie 5 jak dotychczas. Reset punktów następuje co 365 dni od nadania ostrzeżeń. Po przekroczeniu progu, użytkownik otrzymuje różne blokady ( w tym zakaz wstępu ) na 31 dni. Odpracować można tylko i wyłącznie 1 ostrzeżenie na 2 tygodnie. Istnieją dwa sposoby odpracowania ostrzeżeń - pierwszy to poradnik autorski drugi to reklama. Reklama może dotyczyć sieci lub konkretnego serwera. 5) Pracowaliśmy nad serwerem MTA, co pozwoliło na jego ulepszenie i większy rozwój: Regulamin serwera został napisany FastDL został podłączony Aktualizacja silnika do najnowszej wersji. Bazy zaczęły funkcjonować. Reset pojazdów, a także usunięcie spawnu Mes na wyspie ( spadki fps do 1-4 ). Poprawa kilku błędów na mapie. Kilka mniejszych poprawek. 6) Aktualizacja serwera COD MOD do wersji 4.7 oraz 4.8 4.7 -> http://fragujemy.com/topic/11719-zmiany-na-serwerze-dyskusja/?p=159746 4.8 -> http://fragujemy.com/topic/11719-zmiany-na-serwerze-dyskusja/page-10#entry167177 7) Aktualizacja działów a) Dział HLDS Zmieniona nazwa na Serwery gier od wewnątrz Wyrzucenie działów AMXMODX i SourceMod całkowicie Wydzielenie podziałów Gotowe paczki oraz Pluginy do gier jako osobne subforum Pluginy do gier zyskały poddziały Mody do gier i Problemy z pluginami Uwaga! Dział wymaga jeszcze uprzątnięcie i kilku poprawek w tematach. b) Działy Filmy Do Ze świata filmów zostało dodane dodałem Recenzje filmów Dyskusja o filmach Aktorki i Aktorzy Reżyserowie i scenarzyści - mam wątpliwości co do tego działu czy jest potrzebny Ciekawostki i Wpadki przeniesione utworzone jako poddział ogólny, a w nim dodane subforum "Nagrody w świecie filmów" c) Działa Web, komputery, software Zmieniona nazwa na Komputery i Software Usunięte Strony WWW Scalono Notebooki i laptopy z Komputerami Zmieniono Inne na Peryferia i Akcesoria Dodane: Poradniki do Komputerów ( + subforum: Informacje ze świata komputerów ), Programy Komputerowe, Problemy ze sprzętem Do działu Komputery i laptopy dodane subforum "Dobór sprzętu" d) Pozostałe W świat Counter-Strike'a poddział Poradniki zyskały informacje o jaką grę chodzi, czyli Poradniki CS 1.6 o raz Poradniki CS:GO Usunięte z działu CS:GO poddział "Wymień się" - tę rolę spełnia Giełda Do działu Graficiarz w poddziale "Pojedynki" dodane subfora Rozstrzygnięte i nierozstrzygnięte. 8) Pozostałe zmiany: Pojawi się nowy roundsound na serwerze 4FUN, COD i AWP CS:GO -> na serwerze 4FUN wrócimy do starych zwyczajów! -> na serwerze AWP CS:GO został poprawiony roundsound! Reset rankingu na serwerach: 4FUN, COD i GUNGAME. Usprawnienie serwera FFA - nowy opiekun GIANT pomoże w rozwoju i zreformuje odpowiednio serwer oraz ekipe. Usprawnienie serwera AWP ONLY - naprawa roundsoundu, nowe mapy, a także nowi ludzie. Szereg innych usprawnień.
  6. Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu idzie śladami szkoły z Kędzierzyna-Koźla i również wprowadza e-sport w mury swojej szkoły. Planuje otworzyć kierunek technik informatyk, na którym uczniowie będą mieli zajęcia związane z naszą branżą. Mają tam tworzyć tzw. drużyny turniejowe, a także wyjeżdżać na różnego rodzaju imprezy. Profil ruszy już od kolejnego roku szkolnego. Informacja o wprowadzenie zajęć związanych z e-sportem do profilu technik informatyk w szkole w Kędzierzynie - Koźlu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem społeczności, mediów, a także różnych instytucji. Okazuje się, że w przyszłym roku szkolnym nie tylko w tej placówce będą mieć tego typu profil. Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu ogłosił, że też podejmuje taki krok. Poza e-sportem, klasa ta będzie skupiać się również na tworzeniu gier z wykorzystaniem silników UNITY i UNREAL ENGINE. źródło: http://cybersport.pl/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności