Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'sportu' .
-
Cześć, Bardzo Was przepraszam za nieco prywaty na tym forum. Jestem studentem V roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Piszę pracę magisterską między innymi na temat relacji firm wspierających E-sport z graczami. Bardzo proszę wszystkie osoby zainteresowane tematem E-sportu (tak wiem, to forum dla takich osób) i uczęszczające na wydarzenia związane z grami komputerowymi o wypełnienie ankiety, której wyniki pomogą mi w napisaniu ostatniego rozdziału. Ankieta oczywiście jest anonimowa. Link poniżej: https://lukaszwitasik.typeform.com/to/QCKrkK Bardzo dziękuję wszystkim zainteresowanym za pomoc :)
- 12 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- praca
- magisterska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ogladajcie od minuty 6:30 Czemu w mojej szkole tylko Polacy wiedzia co to jest E-SPORT!? -.-
-
W szkole w Oświęcimiu też będą uczyć się e-sportu
draxe opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu idzie śladami szkoły z Kędzierzyna-Koźla i również wprowadza e-sport w mury swojej szkoły. Planuje otworzyć kierunek technik informatyk, na którym uczniowie będą mieli zajęcia związane z naszą branżą. Mają tam tworzyć tzw. drużyny turniejowe, a także wyjeżdżać na różnego rodzaju imprezy. Profil ruszy już od kolejnego roku szkolnego. Informacja o wprowadzenie zajęć związanych z e-sportem do profilu technik informatyk w szkole w Kędzierzynie - Koźlu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem społeczności, mediów, a także różnych instytucji. Okazuje się, że w przyszłym roku szkolnym nie tylko w tej placówce będą mieć tego typu profil. Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu ogłosił, że też podejmuje taki krok. Poza e-sportem, klasa ta będzie skupiać się również na tworzeniu gier z wykorzystaniem silników UNITY i UNREAL ENGINE. źródło: http://cybersport.pl/- 7 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szkole
- oświęcimiu
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
