Pisze ponownie temat o tym samym bo od maja nic sie nie zmienilo a dostalem jedynie odpowiedz ze mam czekac.
Wyglada na to ze osoby opiekujace sie serwerem jak i administracja maja w pompie co sie dzieje.
Na ten moment tj. 29,07.22r godzina 14;43
Serwer: DM01
Ilośc graczy: 23
ILOSC GRACZY GRAJĄCYCH AWP I BUDUJĄCYCH SOBIE BAZY NA MAPIE: uwaga bo pierdolnie: 13
tak na jebanym dmie ponad 50% bawi sie w budowanie baz, rozstawianie namiotow i wieszanie hamaków
Zrobcie w koncu limit na te awp, 2 w ct 2 w tt i mamy 4 awp na caly serwer zamiast 13.
To nie jest grywalne bo gdzie sie czlowiek nie zrespi juz czeka wsciekly chlop na kolanach z lornetka
Gracze na serwerze tez notorycznie na to narzekaja ale jak widac od maja zero reakcji.
POBUDKA bo ten serwer serio sporo traci przez to.
Z powazaniem
Licze na dość szybką reakcje a nie czekanie na łaske Pana, ktory odpowie mi po tygodniu zeby poczekac bo nic takiego sie nie dzieje