Skocz do zawartości
  • Postów

    5
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

rainje

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Michał
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Gdańsk

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    rainje
  • Ulubiony serwer
    CS:GO - DEATHMATCH
  • Gram na serwerach
    15

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia rainje

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. rainje

    [KOSZ] ktos cos ten?

    Pisze ponownie temat o tym samym bo od maja nic sie nie zmienilo a dostalem jedynie odpowiedz ze mam czekac. Wyglada na to ze osoby opiekujace sie serwerem jak i administracja maja w pompie co sie dzieje. Na ten moment tj. 29,07.22r godzina 14;43 Serwer: DM01 Ilośc graczy: 23 ILOSC GRACZY GRAJĄCYCH AWP I BUDUJĄCYCH SOBIE BAZY NA MAPIE: uwaga bo pierdolnie: 13 tak na jebanym dmie ponad 50% bawi sie w budowanie baz, rozstawianie namiotow i wieszanie hamaków Zrobcie w koncu limit na te awp, 2 w ct 2 w tt i mamy 4 awp na caly serwer zamiast 13. To nie jest grywalne bo gdzie sie czlowiek nie zrespi juz czeka wsciekly chlop na kolanach z lornetka Gracze na serwerze tez notorycznie na to narzekaja ale jak widac od maja zero reakcji. POBUDKA bo ten serwer serio sporo traci przez to. Z powazaniem Licze na dość szybką reakcje a nie czekanie na łaske Pana, ktory odpowie mi po tygodniu zeby poczekac bo nic takiego sie nie dzieje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności