Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'servera' .
-
Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
- 10 odpowiedzi
-
- problem
- dołączeniem
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Serce mi krwawi, gdy widzę takie posty :((
-
subdomenka mirage2.fragujemy.com łączy pod port 27015 a server stoi na 27115.
-
Witam.. Z tej strony Soulk3per.. Od jakiegoś czasu gram na Serverze Zombi Infection.. Często padają pytania od graczy ,a mianowicie, czy jest na Fragujemy.com , jakaś osoba odpowiedzialna za mapy , które się gra na tym serwerze. I czy jest jakiś schemat map, czy tzw. random.?? Czy , kiedykolwiek lista map się zmieni, czy też będzie stała?? Dziekuje za pomoc, Pozdrawiam Marcin...
-
Jak już w temacie napisałem mam kilka propozycji i uwag dotyczących serwera : 1. Zrobić aby działko stało tylko przez 1 rundę. 2. Ulepszyć trochę ninje (bo jest za słaby jak na klasę premium) np. dodać mu scouta 1/2 albo jakąś inną broń. 3. Zrobić , żeby rakiety zadawały max np. 100 obrażeń bo ciężko się gra z gościem , który wpakował all w int. i wali z tych rakiet po nie wiadomo ile... 4. Zorganizować rekrutację na ,,nocnego admina " - kogoś kto zazwyczaj gra wieczór/noc , wtedy najwięcej jest cheaterów i nie da się grać :/ 5. Tarcza SWAT nie działa tak jak należy i tak i tak da się zabić kogoś z he/rakiety.
- 6 odpowiedzi
-
- kilka
- propozycji
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kochana administracjo gram na COD modzie tylko jeden dzień a już miałem z 4 crashe serva i cofki statystyk. Do tego rzadko kiedy jest tam jakiś admin i szybko robi się straszny syf. Wiem, że ten serwer nie jest waszym oczkiem w głowie, ale moglibyście się troszkę bardziej postarać. Pozdrawiam i dziękuje Wiśnia ;)
