Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'kilka' .
Znaleziono 31 wyników
-
Kilka komend do gierki. hud_fastswitch 1 - komenda odpowiadająca za wyłączenie potwierdzenia zmiany broni myszką, enterem. cl_dynamiccrosshair 0 - komenda odpowiadająca za wyłączenie powiększania się celownika przy skakaniu, ruszaniu się itd. _cl_autowepswitch 0 - komenda odpowiadająca za automatyczne podnoszenie broni. setinfo _pw "password" - komenda, którą musimy wpisać czasem przed wejściem na serwer, na który mamy zakupioną usługę VIP/S-VIP itd. Polecam wkleić komendę do configu, wtedy nie będziemy co jakiś czas musieli jej wpisywać. cl_bob 0 - komenda odpowiadająca za wyłączenie ruchu broni podczas przemieszczania się. cl_shadows 0 - komenda odpowiadająca całkowicie za wyłączenie cieni w grze. gl_fog 0 - komenda odpowiadająca za wyłączenie mgły, warto zaznaczyć, że komenda nie działa na każdej mapie. gunsmoke - komenda odpowiadająca za wyłączenie dymu podczas strzelania z broni, po jej wyłączeniu możliwe, że podniesie Wam to troszkę fpsy. jointeam 01, 02 - komenda odpowiadająca za przejście do innej drużyny np. jesteście w TT, lecz nie możecie przejść normalnie poprzez "M" do innej drużyny to wpisujecie jointeam 02 i automatycznie Was przenosi do CT niezależnie od ilości graczy. room_off 1 - komenda odpowiadająca za wyłączenie zbędnego echo na niektórych mapach. clear - komenda odpowiadająca za wyczyszczenie całej konsoli. quit/exit - komenda odpowiadająca za wyjście z gry. retry/reconnect - komenda odpowiadająca za ponowne połączenie nas z serwerem. cl_weather 0 - komenda odpowiadająca za wyłączenie efektów na danej mapie, np. wyłączenie pogody na mapie de_aztec net_graph 1,2,3 - komenda odpowiadająca za pokazywanie nam liczby parametrów typu FPS. net_graph 1 - będziemy mieć "hud" po lewej stronie. net_graph 2 - będziemy mieć "hud" na środku. net_graph 3 - będziemy mieć "hud" po prawej stronie. cl_showfps 1 - komenda odpowiadająca za pokazanie nam licznika fpsów w prawym górnym rogu ekranu. gl_monolights - komenda odpowiadająca za wyłączenie cieni na mapach. fastsprites 1 - komenda odpowiadająca za zmniejszenie jakości smoukeów, stają się półprzeźroczyste Opcje uruchamiania - -stretchaspect wyłącza nam czarne paski po bokach ekranu.
-
@ Pastor możesz wyjaśnić o co chodzi z plantowaniem bomby, gdyż patrzyłem i po zaplantowaniu nie da się podnosić.
-
Witam 1. Poproszę o poprawę PTB bo w tej chwili działa to trochę słabo 2. Przywrócenie standardowej grawitki 3. Sloty za przegrane godziny 4. Na nożówce usunąć przenikanie 5. Tuscan i cpl to te same mapki, zastąpić jedną czymś innym 6. Boty tylko przeszkadzają z rana Zapraszam do dyskusji....
-
Dobra weźta już zamknij temat bo i tak się już nikt nie wypowie@ GET
-
1. dodajcie rozszerzone menu gracz'a z sklepem za monety i za fragi i też licznik do monet bo nie wiem ile mam Do Tego menu: -sklep fragów:bez zmian -sklep hajsu:w nim np. kupno hasła do danej komendy i inne stałe przedmioty 2. możliwość kupienia na serwie hasła na daną komendę za monety, dokładnie: za np. 100 monet mogę kupić hasło w sklepie hajsu na komendę sklep fragów, czyli kupuję ustawiam hasło: np. lolek i jak chcę się odrodzić muszę wpisać to hasło (sklep fragów bez zmian jest dobry) to chyba tyle z tych propozycji proszę zróbcie to PLIS jeszcze coś może napisze
-
Witam. Osoby sledzace na forum , a przede wszystkim dzial zm zapewne wiedza/slyszaly o akcji ktora miala miejsce w kierunku mojej osoby. ( temat zwiazany ze zbiorka kasy) Pragne zaznaczyc ze inicjatywa wyszla od graczy @ Fandorinn oraz @ TheExorcist11 Wczoraj doszlo do bardzo przykrej, glupiej sytuacji dzieki ktorej wiele osob z was uwaza mnie za prostaka. Po krotce ja wam przyblize. Jak wielu z nas wie na serwerze zm czesto sobie zartujemy. Osoby ktore dluzej sie ,,znaja" wiedza kto i jak zartuje dlatego pewne slowa,odzywki sa obracane jako zart/czarny humor. Wiec przejdzmy do sedna sprawy. Wczoraj na serwer wszedl gracz @ RaAbiosa . Uslyszalem ze cos mowi/kaszle przez mikrofon ( dokladnie to nie jestem w stanie tego zinterpretowac). Zapytalem sie jej czy sie krztusi. Nie mialem niczego zlego na mysli lecz to tak zostalo odebrane. Domyslamy sie jak mogla odebrac to kobieta gdy facet o cos takiego sie pyta. Najgorsze w tym wszystkim jest to , iz nawet przez ulamek sekundy nie mialem zlych intencji... Po wymianie z ta osoba kilku wiadomosci na priv doszlismy do porozumienia gdyz wszystko jej wyjasnilem. Ze swojej strony wielkie sory glownie do @ RaAbiosa a takze dla osob ktore tak fajna inicjatywe podjely. Nie dziekuje im dlatego , ze chodzi o moja osobe . Chodzi o sam pomysl. Tak jak w temacie ( ktory juz chyba nie istnieje ) napisalem ze ten hajs lepiej jest przelac na zwierzaki. Podtrzymuje to zdanie . Sa rzeczy wazne i wazniejsze a za taka nie uwazam kupna komputera do gier. Chodzi o zabawe a nawet na moim ,, smiechowym lapku" ja odczuwam bedac w gronie wirtualnych krejzoli Co do wirtualnosci. Nie musialem niczego takiego pisac bo zyjemy w innych swiatach . Jedni z nas biegaja w garniturach, inni w poszarpanych ciuchach. Jednym lzej , drugim ciezej. Chodzi o sam fakt byscie wiedzieli co i jak. Pozdrawiam
- 3 odpowiedzi
-
- 8
-
-
- nieporozumienie
- kilka
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Jakiś czas temu rozpocząłem przygodę z Waszym Zombie Modem. Niestety to co wyprawia się na serwerze przechodzi ludzkie pojęcie. Codziennie ktoś inny rucha moją matkę, inny zaprasza na solo pod jego podstawówką, a jeszcze inny sugeruje dysfunkcję umysłową. Brak jakiegokolwiek zgrania graczy, piski do mikrofonu. Czy to mało? Owszem. Apogeum rozpoczyna się w momencie kiedy admin wychodzi z serwera, ludzie przezywają się, blokują, są odpaleni, rozjaśnienia, rozwalanie laserów, podkładanie się jest na porządku dziennym. Nie da się grać. Przed chwilą jeden typek biega na sh(już od ponad 2 godzin), inny go blokuje, prosząc o linka, bo w przeciwnym razie go nie wypuści. Problem nie dotyczy tylko i wyłącznie graczy non-steam, ale także tych posiadających. Między innymi Lolek i jakiś "Pan" którego nick zaczyna się na V (nie pamiętam dokładnie) - oboje posiadają vipa. Nie wiem czy ich immunitet wynika właśnie z faktu, że zasilają konto? Czy pakiet VIP obejmuje przyzwolenie na obrażanie, blokowanie i podkładanie się? Zdecydowanie brakuje adminów. Może gdyby chociaż stwarzać pozory, że ktoś pilnuje - siedząc afk na spect? Może to miałoby funkcję odstraszającą? Może wymagania stawiane przyszłym adminom powinny być łagodniejsze? By zrekrutować parę nowych osób? Nie wiem. Jednego jestem pewien, coś z tym faktem należy zrobić. Pozdrawiam.
-
Mam propozycję żeby dodać respy aut np: z 3 Towntrack i 1 lub 2 Turismo żeby było coś podobnej szybkości jak Infernus bo jest tylko 1 teki unikatowy samochód a tak były by jeszcze 2 Turismo ;)
-
Oto kilka kawalkow, dobrych klasykow na RS... moze sie spodobaja, moze nie... dodatkowo, niektore moga sie powtarzac z tym, co juz tutaj lecialo - ja mam rs wylaczony permanentnie wiec nie wiem co u nas leci. 1. KSU - Liban 2. Drowning Pool - Let the Bodies Hit the Floor v1 3. Drowning Pool - Let the Bodies Hit the Floor v2 4. Modern Talking - You Can Win If You Want 5. Offspring - Preety Fly (For a White Guy) 6. Boney M - Daddy Cool 7. Darude - Sandstorm 8. Donna Summer - Hot Stuff 9. Kult - Gdy nie ma dzieci 10. Outthere Brothers - I Wanna Fuck You In the Ass 11. Snoop Dogg - Smoke Weed Everyday 12. Duck Sauce - Barbra Streisland 13. Akcent - Kylie 14. Snoop Dogg - Sweat 15. Akon ft. Eminem - Smack That 16. James Brown - I Feel Good Link: http://sh.st/wTz3O
-
Byc moze juz są na servie aale godne uwagi fy_dinoiceworld gg_1hp gg_aim_mahito gg_js_scramble gg_dev_platform gg_fy_cb gg_crazy gg_desert_cs16 gg_containers_fg gg_mariocaste_mt gg_fy_ag_world_cs16 gg_orange
-
1. dodajcie rozszerzone menu gracz z sklepem za monety i za fragi i też licznik do monet 2. możliwość kupienia na serwie hasła na daną komendę za monety, dokładnie że za np. 100 monet mogę kupić hasło na sklep fragów (sklep fragów bez zmian jest dobry) to chyba tyle z tych propozycji proszę zróbcie to PLIS
-
Witam ;) Grałem dzis na serverze od 14 do 21 i zauważyłem kilka problemów servera jak i spraw które mogą zostać fajnie przyjęte dla graczy ... a więc tak: Gracze nałogowo wychodzą podczas walki na server (słyszałem ze anty relog cos buguje ale bez tego to sprawa jest trudna) Dodanie możliwości wchodzenia po drabinkach Dodanie pogody! .. czasami deszcz czasami burza piaskowa fajnie by poprawiło to klimat ;) Dodanie nowych resp pojazdów Liczę na pozytywny wgląd w temat i pozdrawiam :)
-
Witam przy graniu na servie wpadłem na kilka fajnych pomysłów 1.Dodać łopatę którą będzie można zakopywać ciała 2.Dodać plecak większy przykładowo 60-70 slotowy 3.Dodać w SF jakąś taką mini area jak w LV lub dodać jakieś miejsce gdzie będzie wysyp fajnych itemków 4.Dodać strefę gdzie tylko będziesz mógł wejść w specjalnym stroju a jeśli nie masz to giniesz tak jak do bazy przykładowo te 6s na ucieczkę, a w tym miejscu by były lepsze itemki dużo zombi i z 4-5 piętrej co wyżej wiecej zombi i lepsze itempi . Nawiązanie do pkt 2. by było można tam dać z 3-4 plecaki takie i tylko tam by bylo można je spotkać
-
Oczywiście, wiele z tych propozycji ma nie być priorytetem, jeżeli by były na tak, ale mają one być takim, dopełnieniem serwera, jakby już admini zrobili to co najważniejsze. 1. Muza z Auta - ?Radio open fm czy jaki but - Jeżdżenie pojazdami sprawi frajdę! 2. W bazie wojskowej w podziemiach na mapce lokalizacje graczy 3. Rekiny gdy wpadnie się do wody, będą kąsać (widziałem na innym serwie dayz spoko to. xD ) 4. niektóre główne mosty zniszczyć, aby można było tylko jednostronnie przejechac albo w ogóle. (nie zamykać tylko zniszczyć - nada to klimatu ) 5. Możliwość dokupienia/ uzyskania dystrybutora na paliwo, bądź paczki Hospitalnej do bazy, żeby się uzupełniały co reset przedmiotów 6. Inne modele broni ( Zbędny bajer, ale np. żeby były 2 typy snajperek . Stara M110 i jakaś CZ :D ) Gracze mogliby mieć swoje ulubione bronie. 7. Ktoś już pisał, ale dla odświeżenia - Żeby na helikoptery nie działało Glue, tylko zastąpić to jakimś doczepianiem. ( Strzelanie z helikopterów nie daje szans naziemnym i jest zbugowane ;ccc ) 8. Zrobienie mapki respów pojazdów - Nowi graczy rezygnują z serwera dlatego, że nie mogą znaleźć pojazdu - Nie wszyscy ale zdarzają się tacy 9. Globalny chat tylko dla jakiś funkcji (Moderator, Admin) w końcu Radio Device miałby jakiś sens 10. Resp z bronią. ( Nie jakąś kozacką ale np. z Berretą i jednym magazynkiem, albo z Machete, albo fire Axem ) Laiki są takie bezbronne, a gracze zaczęli by dzięki temu się pilnować. 11. Dodać więcej skinów Jak pisałem, nie wszystkie rzeczy mają sens, ale mogą urozmaicić rozgrywkę na serwerze, jeżeli byłyby wprowadzone. Piszcie co o tym sądzicie!
-
Cześć, przejdę od razu do rzeczy. Na serwerze po śmierci nie można dawać infa co jest dużym utrudnieniem bo często to info jest moim zdaniem kluczowe do wygrania rundy. Po drugie jako VIP często ale nie zawsze dostaje w pierwszej rundzie(pistoletówce) 1800$ 3 granaty i kevlar co moim zdaniem jest za dużym ułatwieniem, moim zdaniem na serwerze TP nie powinno być VIP'a żeby każdy miał takie same szanse a jak się już upieramy przy zostaniu to w pistoletówce nie powinno być takich przywilejów każdy powinien być z pistoletem. I ostatnią sprawą jest antyrush na inferno w apartamentach, gry gracz ct stoi na schodach od bojlera i jest wcelowany w schody od apartów terro a zawodnik tt wychodzi i wychyla sam czubek głowy to linia antyrush'u zasłania tą głowę a terrorysta wszystko widzi i jest w stanie strzelić głowę antyterroryście nie będąc zauważonym, dobrze by było żeby ta linia była przesunięta o 1/2/3 schodki niżej, nie zmieni to ani trochę rozgrywki i nie da to przewagi ct a będzie można normalnie grać. Pozdrawiam
- 12 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- kilka
- propozycji
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Chciałbym zaproponować kilka mapek :D : -sex_movie -aim_awp_school ale pewnie za mała -surf_ski_2 lub surf_ski zwykłe -most_wanted -aim_headshot także może być za mała -air_fight -cs_assault_1337 -awp_wall -aim_ak-colt -awp_circular -de_westwood_mtk Na sewer 4 fun
- 9 odpowiedzi
-
- kilka
- propozycji
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kilka słów o ostatnich wydarzeniach Kwestia forum... Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27-30.12.2015 wystąpiła poważna awaria forum Fragujemy.com. Przyczyną było zablokowanie usługi wskutek ataków aplikacyjnych na naszą stronę WWW. W związku z powyższym przez kilka dni miały miejsce rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo stron WWW. Musieliśmy ustalić strategię rozwoju forum, a także dalsze plany związane z funkcjonowaniem naszej strony. Debata i ustalenia trwały do około 2 stycznia. Następnego dnia uruchomiliśmy sklep, a dziś czyli 4 stycznia w nowym roku - forum Fragujemy.com. Tymczasowo strona WWW została przeniesiona w całości do innego hostingu. Jeśli będą występowały w dalszym ciągu większe problemy ze stroną WWW, plan zostanie wdrożony jak najszybciej. Kwestia baz i serwera MTA... W tych samych dniach, co nastąpiła awaria forum, występowały problemy z serwerem MTA. 1. Pierwszą przyczyną był problem na łączu Francja <-> Polska. Stąd występowały problemy z pingami oraz stabilnością serwera. 2. Druga przyczyna, która spowodowała paraliż serwera MTA to wykorzystanie bugu w DayZ, który powodował stawianie samoczynne namiotów przez gracza. Opiekun zadbał, aby zlikwidować problem. Ostatnia sprawa związana jest z bazami. Bardzo nam przykro wszystkim użytkownikom, iż musieli tak długo czekać na bazy MTA. Niestety, bez forum osoby, które kupiły lub zamierzały kupić nie mogły zostać obsłużone przez Opiekuna. Dlatego wszyscy, którzy przed awarią zakupili bazy otrzymają rekompensatę za czekanie - 7 dni. Wszyscy natomiast, którzy od jutrzejszego dnia chcą zakupić bazę MTA, otrzymają zniżkę -10% dla opcji z przelewem, paypal oraz PSC. Modernizacja forum... Na ten moment zaktualizowaliśmy forum z wersji 3.4.7 do 3.4.8 oraz poprawiliśmy kilka bugów. Ponadto, CloudFlare będzie zdecydowanie lepiej teraz chronił niż dotychczas naszą stronę. Następna sprawa, to przekierowanie www.fragujemy.com do fragujemy.com <- lepsze pozycjonowanie i brak rozdziału pozycjonowania. Powinno lepiej i prawidłowo teraz indeksować całą stronę. Ostatnia sprawa to uruchomienie alternatywnej strony http://sklep.fragujemy.com/ od teraz automatycznie będzie przekierowywało na http://shop.fragujemy.com/ Tak samo jeśli spróbujemy zdebugować http://fragujemy.com/shop/ przeniesie na http://shop.fragujemy.com/ Podsumowanie To nie koniec wyzwań. Cały czas będą trwały analizy działania forum. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy najmocniej. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Pozdrawiamy, FGTeam
-
[CS:GO] HLTV zaprezentowało kilka filmików z finałów FACEIT
TygryS opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Najpopularniejszy na świecie serwis poświęcony CS:GO – HLTV.org zaprezentował kilka filmików przedstawiających akcje uczestników finałów FACEIT League 2015 Stage 3, które w ubiegły weekend obyły się podczas DreamHacka Winter. Wśród wyróznionych wideo są zagrania FalleNa, f0resta, kennySa i nie tylko. Zobaczcie! Źródło: http://cybersport.pl/42565/hltv-zaprezentowalo-kilka-filmikow-z-finalow-faceit/-
- 3
-
-
- hltv
- zaprezentowało
- (i 4 więcej)
-
[CS:GO] [✶ zAAz<3] Kilka moich akcji
✶ zAAz<3 opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Clutch 1vs4 Ace - first round Ace Next Ace -
Witam, znalazłem kilka fajnych gier na steam za darmo, co trzeba zrobić? Już wam tłumacze. Wchodzimy na tą strone : http://www.dlh.net/en/ Rejestrujemy się i potwierdzamy e-mail (czyli standardowo trzeba zaktywować) Następnie kliknąć Profile/Keys, zjechać niżej i przy grze wcisnąć przycisk: Get Your Steam Game Here, i wtedy mamy klucz kopiujemy lub przepisujemy do Steam aktywując grę. Lista gier do zgarnięcia. Enclave. (RPG) East India Company Gold Edition. Knightshift. (RPG, Strategie) Knights and Merchants HD. Commander - Conquest Of The Americas. Two Worlds - Game of the Year Edition.(RPG) Mam nadzieje że pomogłem. Pozdrawiam
-
Mohamed Salah zawodnik klub FC BASEL (Szwajcaria) urodzony w egipcie. Zobaczcie filmik i powiecie co o nim myślicie !
- 7 odpowiedzi
-
Witam :) Mam propozycje, aby dodać taką klase premium(Rusek)... http://www38.zippyshare.com/v/yCVVKWn6/file.htmlstworzona przeze mnie :) Oczywiście prosze o poprawke jej jeśli byłoby coś nie tak ;) I jeszcze jedna propozycja,aby dodać na serwerze COD możliwość tzw. respawnu, po wpisaniu w say'u: /respawn za kwote 16000$ Co wy na to?? ;)
-
1. 2. 3.
