Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'propozycji' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 13 wyników

  1. @ Pastor możesz wyjaśnić o co chodzi z plantowaniem bomby, gdyż patrzyłem i po zaplantowaniu nie da się podnosić.
  2. Dobra weźta już zamknij temat bo i tak się już nikt nie wypowie@ GET
  3. 1. dodajcie rozszerzone menu gracz'a z sklepem za monety i za fragi i też licznik do monet bo nie wiem ile mam Do Tego menu: -sklep fragów:bez zmian -sklep hajsu:w nim np. kupno hasła do danej komendy i inne stałe przedmioty 2. możliwość kupienia na serwie hasła na daną komendę za monety, dokładnie: za np. 100 monet mogę kupić hasło w sklepie hajsu na komendę sklep fragów, czyli kupuję ustawiam hasło: np. lolek i jak chcę się odrodzić muszę wpisać to hasło (sklep fragów bez zmian jest dobry) to chyba tyle z tych propozycji proszę zróbcie to PLIS jeszcze coś może napisze
  4. Witam ! Grając teraz na serwerze, minimum 3 graczy lata odpalonych ale to nie o Tym. 1. Na serwerze nie ma jak sprawdzić IP gracza, który lata odpalony, tzn. nie działa ani komenda amx_ip, ani show_ip. Jedyna komenda jaka działa to "status" ale ona nic nie daje, bo pokazuje nam tylko Sid'y graczy. Bardzo proszę o dodanie komendy "amx_ip". Dlaczego o to proszę? To jest nie do przyjęcia, że na serwerze gra tyle odpałów, a nie można sprawdzić ich IP... Masakra 2. Na serwerze brakuje adminów i to widać. Proponowałbym aby zostały zmniejszone wymagania, aby gracze mogli składać podania, bo to co się dzieje na serwerze, to jest ... Nie mogę tego nazwać. 3. Bardzo proszę aby na serwer został dodany plugin: Team Semiclip (przenikanie przez graczy z drużyny) ale jedynie na 10s aby gracze mogli wyjść z Respa bez blokowania się. Link do pluginu: http://speedy.sh/nkmjy/TeamSemiclip.rar Potrzebne Cvary: // Ogólne // ------ semiclip 1 // Czy Semiclip ma być włączony [0 - Wyłączony / 1 - Włączony] semiclip_blockteam 0 // Kto ma posiadać Semiclip [0 - Każdy | 1 - Terro nie mają | 2 - CT nie mają | 3 - Nikt nie ma] semiclip_enemies 0 // Przeźroczystość wrogów [0 - Wyłączona / 1 - Włączona] semiclip_unstuck 1 // Odblokowanie, w przypadku zaklinowania sie w kimś/czymś [0 - Wyłączone / 1 - Zależnie od Teamu / 2 - Spawny CSDM / 3 - Gdzieś w pobliżu aktualnego miejsca] semiclip_unstuckdelay 0.1 // Opóźnienie z odblokowaniem gracza [ 0 - Od Razu] Zalecane Wartości Między 0.1 a 3.0 semiclip_button 0 // Przycisk Przyśpieszający Semiclip ) [0 - Wyłączony / 1 - Teroo / 2 -CT / 3 - Wszyscy] semiclip_knife_trace 0 // Ataki nożem dosiegają gracza nabliżej stojącego jeśli stoimy w Kimś [0 - Wyłącz / 1 - Włącz] semiclip_duration 0 // Czy plugin ma działać tylko na początku rundy [0 - Wyłączony / 1 - Włączony] // Ustawienia Rendera // ----- semiclip_render 1 // Czy niestandardowe opcje renderowania mają być włączone [0 - Wyłączone / 1 - Włączone] semiclip_rendermode 2 // Tryb Rendera ) [0 - 5] [0 - Wyłączony] semiclip_renderamt 129 // Jaki mocny ma być Render [0 - 255] semiclip_renderfx 0 // Jak mocny ma być Render Fx [0 - 20] [0 - Wyłączony] semiclip_renderradius 250 // Jaki mocny ma mieć zasięg rendera [?? - 4095] semiclip_renderfade 0 // Czy ma być włączona poświata dodatkowa [0 - Wyłączone / 1 - Włączone] semiclip_renderfademin 25 // Minimalna wartość Render Fade [0 - 200] semiclip_renderfadespec 1 // Czy Render Face ma być włączone dla obserwatorów [0 - Wyłączone / 1 - Włączone] // Kolor poświaty // ----- semiclip_color_admin_flag "b" // Flaga wymagana do poświaty semiclip_color_admin_R 0 // Kolor admina (czerwony) [0-255] semiclip_color_admin_G 0 // Kolor admina (zielony) [0-255] semiclip_color_admin_B 0 // Kolor admina (niebieski) [0-255] semiclip_color_ter_R 0 // Kolor Terro (czerwony) [0-255] semiclip_color_ter_G 0 // Kolor Terro (zielony) [0-255] semiclip_color_ter_B 0 // Kolor Terro (niebieski) [0-255] semiclip_color_ct_R 0 // Kolor CT (czerwony) [0-255] semiclip_color_ct_G 0 // Kolor CT (zielony) [0-255] semiclip_color_ct_B 0 // Kolor CT (niebieski) [0-255] Plugin jest bardzo przydatny na serwery gdzie gra tyle osób. 4. Kolejną propozycja jest, zrobienie selekcji adminów na serwerze DD2. 1/2 graczy, która posiada Admina nawet nie wbija na serwer. Po prostu go olewa. Po co trzymać adminów, którzy za przeproszeniem ,,Gówno" robią? Lepiej zrobić miejsce dla tych, którzy interesują się serwer i jego losami . Bardzo proszę o wykonanie Moich próśb, ponieważ napisałem je iż interesuję się serwer i jego losami !
  5. 1. dodajcie rozszerzone menu gracz z sklepem za monety i za fragi i też licznik do monet 2. możliwość kupienia na serwie hasła na daną komendę za monety, dokładnie że za np. 100 monet mogę kupić hasło na sklep fragów (sklep fragów bez zmian jest dobry) to chyba tyle z tych propozycji proszę zróbcie to PLIS
  6. Siny123

    [KOSZ] Kilka propozycji

    Witam przy graniu na servie wpadłem na kilka fajnych pomysłów 1.Dodać łopatę którą będzie można zakopywać ciała 2.Dodać plecak większy przykładowo 60-70 slotowy 3.Dodać w SF jakąś taką mini area jak w LV lub dodać jakieś miejsce gdzie będzie wysyp fajnych itemków 4.Dodać strefę gdzie tylko będziesz mógł wejść w specjalnym stroju a jeśli nie masz to giniesz tak jak do bazy przykładowo te 6s na ucieczkę, a w tym miejscu by były lepsze itemki dużo zombi i z 4-5 piętrej co wyżej wiecej zombi i lepsze itempi . Nawiązanie do pkt 2. by było można tam dać z 3-4 plecaki takie i tylko tam by bylo można je spotkać
  7. Ponurak

    [KOSZ] Kilka propozycji

    Oczywiście, wiele z tych propozycji ma nie być priorytetem, jeżeli by były na tak, ale mają one być takim, dopełnieniem serwera, jakby już admini zrobili to co najważniejsze. 1. Muza z Auta - ?Radio open fm czy jaki but - Jeżdżenie pojazdami sprawi frajdę! 2. W bazie wojskowej w podziemiach na mapce lokalizacje graczy 3. Rekiny gdy wpadnie się do wody, będą kąsać (widziałem na innym serwie dayz spoko to. xD ) 4. niektóre główne mosty zniszczyć, aby można było tylko jednostronnie przejechac albo w ogóle. (nie zamykać tylko zniszczyć - nada to klimatu ) 5. Możliwość dokupienia/ uzyskania dystrybutora na paliwo, bądź paczki Hospitalnej do bazy, żeby się uzupełniały co reset przedmiotów 6. Inne modele broni ( Zbędny bajer, ale np. żeby były 2 typy snajperek . Stara M110 i jakaś CZ :D ) Gracze mogliby mieć swoje ulubione bronie. 7. Ktoś już pisał, ale dla odświeżenia - Żeby na helikoptery nie działało Glue, tylko zastąpić to jakimś doczepianiem. ( Strzelanie z helikopterów nie daje szans naziemnym i jest zbugowane ;ccc ) 8. Zrobienie mapki respów pojazdów - Nowi graczy rezygnują z serwera dlatego, że nie mogą znaleźć pojazdu - Nie wszyscy ale zdarzają się tacy 9. Globalny chat tylko dla jakiś funkcji (Moderator, Admin) w końcu Radio Device miałby jakiś sens 10. Resp z bronią. ( Nie jakąś kozacką ale np. z Berretą i jednym magazynkiem, albo z Machete, albo fire Axem ) Laiki są takie bezbronne, a gracze zaczęli by dzięki temu się pilnować. 11. Dodać więcej skinów Jak pisałem, nie wszystkie rzeczy mają sens, ale mogą urozmaicić rozgrywkę na serwerze, jeżeli byłyby wprowadzone. Piszcie co o tym sądzicie!
  8. Cześć, przejdę od razu do rzeczy. Na serwerze po śmierci nie można dawać infa co jest dużym utrudnieniem bo często to info jest moim zdaniem kluczowe do wygrania rundy. Po drugie jako VIP często ale nie zawsze dostaje w pierwszej rundzie(pistoletówce) 1800$ 3 granaty i kevlar co moim zdaniem jest za dużym ułatwieniem, moim zdaniem na serwerze TP nie powinno być VIP'a żeby każdy miał takie same szanse a jak się już upieramy przy zostaniu to w pistoletówce nie powinno być takich przywilejów każdy powinien być z pistoletem. I ostatnią sprawą jest antyrush na inferno w apartamentach, gry gracz ct stoi na schodach od bojlera i jest wcelowany w schody od apartów terro a zawodnik tt wychodzi i wychyla sam czubek głowy to linia antyrush'u zasłania tą głowę a terrorysta wszystko widzi i jest w stanie strzelić głowę antyterroryście nie będąc zauważonym, dobrze by było żeby ta linia była przesunięta o 1/2/3 schodki niżej, nie zmieni to ani trochę rozgrywki i nie da to przewagi ct a będzie można normalnie grać. Pozdrawiam
  9. Chciałbym zaproponować kilka mapek :D : -sex_movie -aim_awp_school ale pewnie za mała -surf_ski_2 lub surf_ski zwykłe -most_wanted -aim_headshot także może być za mała -air_fight -cs_assault_1337 -awp_wall -aim_ak-colt -awp_circular -de_westwood_mtk Na sewer 4 fun
  10. Witam gdy siedziałem sobie na serwerze to pomyślałem o paru rzeczach które można by było wprowadzić a by urozmaiciły grę w bazach i nie tylko. Dodanie radia do baz czyli. Radio które gra w bazach {zależy od admina w jakich) Chodzi mi tu o muzykę np radio eska itp które będzie grało na jakiś tam obszar bazy. Wyłączanie ochrony z bazy. Polegało to by na tym ze osoby z bazą mogli by prosić o dodatkowe hasło na włączanie i wyłączanie ochrony z ich bazy. Skiny klanowe (dla osób z bazą). Chodzi mi tu o to ze osoby które zakupiły by bazę "dużą" "ultra" {ze średnia i małą to by była przesada) mogły by na forum w jakimś dziale napisać temat o takiego skina. Takie skiny można by było np dokupywać ;) W każdej chwili coś dodam jak mi coś wpadnie do głowy.
  11. B.R.O

    [KOSZ] Kilka propozycji :)

    Witam :) Mam propozycje, aby dodać taką klase premium(Rusek)... http://www38.zippyshare.com/v/yCVVKWn6/file.htmlstworzona przeze mnie :) Oczywiście prosze o poprawke jej jeśli byłoby coś nie tak ;) I jeszcze jedna propozycja,aby dodać na serwerze COD możliwość tzw. respawnu, po wpisaniu w say'u: /respawn za kwote 16000$ Co wy na to?? ;)
  12. Jak już w temacie napisałem mam kilka propozycji i uwag dotyczących serwera : 1. Zrobić aby działko stało tylko przez 1 rundę. 2. Ulepszyć trochę ninje (bo jest za słaby jak na klasę premium) np. dodać mu scouta 1/2 albo jakąś inną broń. 3. Zrobić , żeby rakiety zadawały max np. 100 obrażeń bo ciężko się gra z gościem , który wpakował all w int. i wali z tych rakiet po nie wiadomo ile... 4. Zorganizować rekrutację na ,,nocnego admina " - kogoś kto zazwyczaj gra wieczór/noc , wtedy najwięcej jest cheaterów i nie da się grać :/ 5. Tarcza SWAT nie działa tak jak należy i tak i tak da się zabić kogoś z he/rakiety.
  13. W!nn3R.

    Kilka Propozycji !

    Wpadłem na świetny pomysł, mianowicie aby dodać "INFO PO ŚMIERCI", w zależności od ustawienia cvaru każdy gracz po śmierci będzie miał kilka sekund na napisanie na sayu gdzie zginął. Wszystko opisane tutaj: http://amxx.pl/topic/52212-info-po-smierci/ Kolejną propozycją jest dodanie questów/zadań za nagrodę w postaci np. exp'a : http://amxx.pl/topic/72044-misje-questy-wersja-4-update/ Myślałem jeszcze nad mapą de_rats1377, nie mogłem jej nominować to chyba jej nie ma, proponuje ją dodać. To tyle ode mnie, jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy to napiszę. Pozdrowienia W!nn3R.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności