Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'parę' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 9 wyników

  1. Myślę , że się spodobają :). A jak się spodobają , liczę na + :P. http://www.youtube.com/watch?v=Y2XKwfkr4Ug
  2. Mroz

    [KOSZ] Parę map na początek

    Siemanko :) Jako że gramy w kółko te same mapy, wrzucam trochę linków map do rozpatrzenia. Na tych mapach grałem kilka ładnych lat, moim zdaniem są wyśmienite ^_^ 1# http://cs.gamebanana.com/maps/143319 2# http://cs.gamebanana.com/maps/139858 3# http://cs.gamebanana.com/maps/146726 4# http://cs.gamebanana.com/maps/175952 5# http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/17344/zm_nightcamp.html 6# http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/28213/zm_fortuna.html 7# http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/22980/zm_south_escape_b2.html 8# http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/19212/zm_brambor.html 9# http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/25526/zm_parkour_escape.html 10# http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/17495/zm_camp_zone_beta_2.html <<< - - - kocham tą mape :D 11# http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/18183/zm_lila_panic_cs.html 12# http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/18182/zm_jambalaya_escape.html
  3. Kylu:)

    [KOSZ] Pare Nowych Mapek :)

    Witam :) Mam propozycje dodania paru map których nie ma na serwerze , np. cs_alpin , aim_creazyjump ( na noc jak jest malo graczy) , de_blue , cs_max . I pare innych map typu (aim) , Mysle ze przyda sie pare nowych mapek , bo sa grane caly czas te same :) Monotonne to troche jest , wiec swiezosci na serwerze nigdy za wiele :) Pozdrawiam.
  4. Jak w temacie, czyli propozycja paru nowych mapek: 1. de_rats4_final - już to kiedyś proponowałem ale nie przeszło, więc ponawiam propozycję :) Mapa jest o niebo lepsza od de_rats_1337 2. de_irak - Download bardzo fajna mapka, większości pewnie znana ;) 3. de_hell - Download Kiedyś była, ale niestety wyrzucono ją z mapcyklu 4. de_mirage Download Również uważam że mapka jest godna uwagi :)
  5. Grasz w cs;go ? ranga którą osiągnąłeś to Silver i nie możesz z niego wyjść? ten poradnik jest dla ciebie! :D 1. Graj deatmatche lecz nie graj ich z serwerów steam tylko znajdź serwer deatchmatch wszyscy na wszystkich - poprawisz swój refleks 2. Graj Arenki 1vs1 na fraguj.com znajduje się kozacki serwer na którym poziom nie jest aż tak duży - poćwiczysz sytuacje 1vs1 aima 3. Dobierz celownik do siebie, poradnik jak to zrobić masz tutaj - dobierz celownik który ci odpowiada, nie wzoruj się na twoim ulubionym graczu. 4. Znajdź drożynę/osoby które z tobą będą grały - 4 rusków w teamie, nie wróżę ci miłej gry. 5. Trenuj spray'a z poszczególnych broni, mapkę możesz pobrać stąd 6. Graj umysłowo, staraj się pokonać przecinków jak i swoim aimem tak i swoim myśleniem Myślę że jeżeli jesteście nowymi graczami cs;go tę parę porad wam się przyda, pamiętajcie że gracie zespołowo nie sami, komunikujcie się z drużyną i dawajcie "info"
  6. Witam gdy siedziałem sobie na serwerze to pomyślałem o paru rzeczach które można by było wprowadzić a by urozmaiciły grę w bazach i nie tylko. Dodanie radia do baz czyli. Radio które gra w bazach {zależy od admina w jakich) Chodzi mi tu o muzykę np radio eska itp które będzie grało na jakiś tam obszar bazy. Wyłączanie ochrony z bazy. Polegało to by na tym ze osoby z bazą mogli by prosić o dodatkowe hasło na włączanie i wyłączanie ochrony z ich bazy. Skiny klanowe (dla osób z bazą). Chodzi mi tu o to ze osoby które zakupiły by bazę "dużą" "ultra" {ze średnia i małą to by była przesada) mogły by na forum w jakimś dziale napisać temat o takiego skina. Takie skiny można by było np dokupywać ;) W każdej chwili coś dodam jak mi coś wpadnie do głowy.
  7. adamekh

    Może parę nowych map ?

    Witam. Co trzecią mapę słyszę ten sam temat... * " .. boże znowu ta mapa " *.. " jezuu kto to wybrał ?! " *.." zmieńcie w końcu te mapy ! " *... " aa widzieliście mapę taką i taką.. pograłby na niej " Pisze to z 2 powodów, po pierwsze mam dość jojczenia ludzi na serwerze, po drugie sam chętnie pogram na czymś nowym : ) Nie wiem, piszcie pod tym postem propozycje swoich map, ja napisze swoje potem powiedzmy mapy z największą ilością fragów wpisze się na jedną listę i wtedy będzie można zrobić coś w rodzaju głosowania na parę nowych map. PS: Przed tym wszystkim, niech wypowie się Administracja serwera co o tym sądzi, potem będziemy mogli robić jakieś głosowania. Moje typy map: - awp_zigzag ( grałem na tej mapie nie raz i naprawdę zabawa jest przednia ) * http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/mapsgo/awp/csgo-12-awp_zigzag.jpg - awp_towerzz * http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=126352854 - awp_bomba_v1 * http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=127089093 Z góry przepraszam jeśli któraś z map jest już wgrana, ale z żadną się jeszcze nie spotkałem Pozdrawiam
  8. Nike

    Parę śmiesznych filmików !

    Udane polowowanie (końcówka rozwala) Pracownicy 2013 http://www.youtube.com/watch?v=78RrsepkQKA Pozbywanie się dowodów Najlepiej zagrana smierc w histori kina !
  9. SIEEEEMANOOO, komendy na yt:https://www.youtube.com/watch?v=t5HW1Qm-qk8&list=TLlZ6I7NqPZybreTM9hlhmh8aUhGdGwKdD pisemne komendy: 1. _cl_autowepswitch "1" lub "0" - Automatyczna zmiana broni na lepszą przy jej podniesieniu. 2. crosshair "1" lub "0" - Włączenie lub wyłączenie celownika w awp/scout. (Czerwona kropka) 2. cl_crosshair_size "small" - Mały celownik, tutaj to już zależy od gracza jaki woli. 3. cl_dynamiccrosshair "0" - Celownik nie zmienia rozmiaru przy skakaniu, bieganiu, kucaniu itp. Oczywiście przy strzale rozmiar się zmienia. 5. hud_fastswitch "1" - Zmiana broni bez potwierdzania myszką/enterem. 4. cl_bob "0" - Zakazane na ESL, wyłącza ruch broni w biegu. 5. cl_shadows "0" - Wyłącza niepotrzebne cienie. 6. cl_weather "0" - Wyłącza efekty mapy typu deszcz, wiatr. 7. cl_lw "0" - Zmienia rozrzut broni, komenda przydatna dla osób lubiących full auto, zakazana na ESL. Nóż jest w lewej ręce, a reszta broni w prawej. Osobiście nie polecam, lepiej wpisać tam "1" 8. room_off "1" - Wyłączenie zbędnego echa na niektórych mapach. 9. gl_monolights "0" - Wyłącza cienie na mapach. 10. gl_overbright "0" - Włącza/wyłącza bardziej nasycone i realistyczne oświetlenie. 11. gl_fog "0" - Wyłącza mgłę, nie na każdej mapie działa. 12. gl_spriteblend "1" - Zwiększenie jakości spritów, np. krew, celownik w awp. Ustawione na "0" zmniejsza ich jakość lecz zwiększa ilość. (Np. krwi)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności