Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'potrzebnych' .
-
Witam ! Grając teraz na serwerze, minimum 3 graczy lata odpalonych ale to nie o Tym. 1. Na serwerze nie ma jak sprawdzić IP gracza, który lata odpalony, tzn. nie działa ani komenda amx_ip, ani show_ip. Jedyna komenda jaka działa to "status" ale ona nic nie daje, bo pokazuje nam tylko Sid'y graczy. Bardzo proszę o dodanie komendy "amx_ip". Dlaczego o to proszę? To jest nie do przyjęcia, że na serwerze gra tyle odpałów, a nie można sprawdzić ich IP... Masakra 2. Na serwerze brakuje adminów i to widać. Proponowałbym aby zostały zmniejszone wymagania, aby gracze mogli składać podania, bo to co się dzieje na serwerze, to jest ... Nie mogę tego nazwać. 3. Bardzo proszę aby na serwer został dodany plugin: Team Semiclip (przenikanie przez graczy z drużyny) ale jedynie na 10s aby gracze mogli wyjść z Respa bez blokowania się. Link do pluginu: http://speedy.sh/nkmjy/TeamSemiclip.rar Potrzebne Cvary: // Ogólne // ------ semiclip 1 // Czy Semiclip ma być włączony [0 - Wyłączony / 1 - Włączony] semiclip_blockteam 0 // Kto ma posiadać Semiclip [0 - Każdy | 1 - Terro nie mają | 2 - CT nie mają | 3 - Nikt nie ma] semiclip_enemies 0 // Przeźroczystość wrogów [0 - Wyłączona / 1 - Włączona] semiclip_unstuck 1 // Odblokowanie, w przypadku zaklinowania sie w kimś/czymś [0 - Wyłączone / 1 - Zależnie od Teamu / 2 - Spawny CSDM / 3 - Gdzieś w pobliżu aktualnego miejsca] semiclip_unstuckdelay 0.1 // Opóźnienie z odblokowaniem gracza [ 0 - Od Razu] Zalecane Wartości Między 0.1 a 3.0 semiclip_button 0 // Przycisk Przyśpieszający Semiclip ) [0 - Wyłączony / 1 - Teroo / 2 -CT / 3 - Wszyscy] semiclip_knife_trace 0 // Ataki nożem dosiegają gracza nabliżej stojącego jeśli stoimy w Kimś [0 - Wyłącz / 1 - Włącz] semiclip_duration 0 // Czy plugin ma działać tylko na początku rundy [0 - Wyłączony / 1 - Włączony] // Ustawienia Rendera // ----- semiclip_render 1 // Czy niestandardowe opcje renderowania mają być włączone [0 - Wyłączone / 1 - Włączone] semiclip_rendermode 2 // Tryb Rendera ) [0 - 5] [0 - Wyłączony] semiclip_renderamt 129 // Jaki mocny ma być Render [0 - 255] semiclip_renderfx 0 // Jak mocny ma być Render Fx [0 - 20] [0 - Wyłączony] semiclip_renderradius 250 // Jaki mocny ma mieć zasięg rendera [?? - 4095] semiclip_renderfade 0 // Czy ma być włączona poświata dodatkowa [0 - Wyłączone / 1 - Włączone] semiclip_renderfademin 25 // Minimalna wartość Render Fade [0 - 200] semiclip_renderfadespec 1 // Czy Render Face ma być włączone dla obserwatorów [0 - Wyłączone / 1 - Włączone] // Kolor poświaty // ----- semiclip_color_admin_flag "b" // Flaga wymagana do poświaty semiclip_color_admin_R 0 // Kolor admina (czerwony) [0-255] semiclip_color_admin_G 0 // Kolor admina (zielony) [0-255] semiclip_color_admin_B 0 // Kolor admina (niebieski) [0-255] semiclip_color_ter_R 0 // Kolor Terro (czerwony) [0-255] semiclip_color_ter_G 0 // Kolor Terro (zielony) [0-255] semiclip_color_ter_B 0 // Kolor Terro (niebieski) [0-255] semiclip_color_ct_R 0 // Kolor CT (czerwony) [0-255] semiclip_color_ct_G 0 // Kolor CT (zielony) [0-255] semiclip_color_ct_B 0 // Kolor CT (niebieski) [0-255] Plugin jest bardzo przydatny na serwery gdzie gra tyle osób. 4. Kolejną propozycja jest, zrobienie selekcji adminów na serwerze DD2. 1/2 graczy, która posiada Admina nawet nie wbija na serwer. Po prostu go olewa. Po co trzymać adminów, którzy za przeproszeniem ,,Gówno" robią? Lepiej zrobić miejsce dla tych, którzy interesują się serwer i jego losami . Bardzo proszę o wykonanie Moich próśb, ponieważ napisałem je iż interesuję się serwer i jego losami !
- 4 odpowiedzi
-
- 1
-
