Kochana administracjo gram na COD modzie tylko jeden dzień a już miałem z 4 crashe serva i cofki statystyk. Do tego rzadko kiedy jest tam jakiś admin i szybko robi się straszny syf. Wiem, że ten serwer nie jest waszym oczkiem w głowie, ale moglibyście się troszkę bardziej postarać.
Pozdrawiam i dziękuje Wiśnia ;)