jest taka opcja która pokazuje na górze: o bosh, Gamboa dostał sie do celu
lub: Gamboa rozbraja bombe.
oba te pluginy bym wyłączył z wiadomych względów. ułatwi to wykonywanie celów, bo to chyba one są najważniejsze?
pozatym ułatwia to zabicie gracza przed podłożeniem/rozbrojeniem paki.
fajny plugin jest również pokazujący pod koniec każdej rundy kto zadał najwięcej obrażeń i ile i kto zabił najwięcej i ile bo tego chyba nie ma
edit; jeszcze pytanie. gracze piszą ze nie ma obowiazku i nie wykonuja celów. czy u was na serv to normalna rzecz?!