Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'pomoże' .
-
Windows 11 pomoże pisać. Notatnik sam poprawi tekst
TygryS opublikował(a) temat w Dyskusje wokół komputerów
Notatnik w Windows 11 zyska nowe funkcje związane ze sztuczną inteligencją. Do programu trafią narzędzia pomagające przeredagować tworzony tekst - w tym napisać go "na nowo" oraz skrócić lub wydłużyć akapity. Microsoft na razie testuje to rozwiązanie w ramach programu Insider. W Windows 11 w programie testów Insider zauważono zaktualizowany Notatnik o zestaw narzędzi Cowriter - zwraca uwagę serwis Windows Central. To kilka opcji wykorzystujących sztuczną inteligencję, które pozwalają na różne sposoby zmienić tworzony tekst, w tym całkiem do przeredagować, bądź na przykład skrócić lub wydłużyć akapity. Wszystko wskazuje na to, że finalna wersja tak zaktualizowanego Notatnika trafi do użytkowników Windowsa 11 jeszcze w tym roku. Na tę chwilę nowe opcje w Notatniku jeszcze nie działają, więc może upłynąć sporo czasu, nim zostaną ostatecznie dopracowane. W tym momencie nie wiadomo również, czy od startu nowe funkcje byłyby dostępne we wszystkich językach, w tym polskim. Z drugiej strony nie wydaje się to dużym wzywaniem, zważywszy, że choćby ChatGPT dobrze radzi sobie w komunikacji w języku polskim. https://x.com/PhantomOfEarth/status/1744821347480412388?s=20 Kolejne aktualizacje Notatnika to dobre wieści dla użytkowników Windowsa 11 zwłaszcza w obliczu zapowiedzianego usunięcia WordPada z systemu. Użytkownicy są zachęcani przez producenta właśnie do korzystania z Notatnika lub - na potrzeby edycji bardziej zaawansowanych dokumentów - do zakupu płatnego Worda. źródło: dobreprogramy.pl -
Witam serdecznie gdy wchodzę na serwer GG wyskakuje mi : Kicked :"[RC] Bad DemoPlayer.dll wie ktoś może o co chodzi?
-
Dawno temu gralem na serwerze , miałem inny nick już nie pamiętam , i cheba vipa miałem . teraz gdy chce wejsc na serwer pisze mi : * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the server..\ Pomożecie ?
-
Mam problem dostałem ssy od kropki, i nie moge ich nigdzie znalesc, przeczytalem stos poradników, korzystalem nawet z wyszukajki windows i nc, nawet prosilem o pomoc Lucka wysyłalem mu rózne ss mojego ekranu i nic, wczoraj kupilem cybersuita i dzisiaj ban, to jakies jaja ?
