Jump to content
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE! ×
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

kZa

[CS 1.6] Admin ZOMBIE INFECTION
 • Content Count

  278
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Czas online

  3d 17h 38m 48s

kZa last won the day on April 19 2018

kZa had the most liked content!

Community Reputation

259 Znakomita

6 Followers

About kZa

 • Other groups [CS 1.6] Admin GUNGAME,
  Gold fragers
 • Rank
  Przebojowy fragowicz
 • Entries from Chatbox 2

Profile information

 • Name
  kZa
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Mazury

Information about Fragowicz

 • Nick
  kZa
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZM
 • I play on servers
  CS 1.6 - 4FUN
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Nie posiadam

Recent Profile Visitors

1,388 profile views
 1. Kolego ale to nie jest przedszkole żeby zgłaszać proszę panią oni dostali i ja też chce...widocznie w jakiś inny sposób zasłużyli na to żeby obdarzyć ich zaufaniem. Ja wypowiedziałem się co sądzę na Twój temat, taki jest moj przywilej i obowiązek. Więc czekaj spokojnie na opinie innych i decyzje administracji. Pozdrawiam
 2. No dobra, ja osobiście jestem bardzo rygorystyczny co do doboru adminów 😉wiec tak...grasz bo grasz ja osobiście nigdy nie dostałem od ciebie żadnego zgłoszenia że ktoś łamie regulamin i też nie widziałem żebyś komuś pomógł...a wręcz przecienie byłem świadkiem jak namawiasz graczy do składania odwołań bo ci się udało...więc nastawiasz graczy przeciwko a nam a teraz chcesz do nas dołączyć? Coś tu jest nie halo...w dodatku zero wpisów na forum, same odwołania...pograj jeszcze, podziałaj na serwerze jak i na forum i wtedy zobaczymy. Ode mnje na chwilę obecną NIE!
 3. Przestań pieprzyć takie głupoty...
 4. To chyba jakieś żarty są 😂 Słabo kojarzę koko hmm i koko666 też 😂 mi osobiście nie zgłaszałeś łamania regulaminu ani nie widziałem żebyś pomagał innym graczom...i w dodatku perm na innym z naszych serwerów. Odemnie NIE!
 5. Że masz Vipa to nie znaczy że ci wszystko wolno 😉
 6. To chyba jakiś żart...jak mnie pamięć nie myli to raz już odwaliłeś za co zostałeś zbanowany po czym się nad tobą zlitowali i dali ci szanse...której nie wykorzystałeś bo po jakimś czasie znów odwalałeś, więc się już nie kompromituj.
 7. Ahahaha jak się afk-ów nie wyrzuca i na nich nabija fragi to nie ma co się dziwić takich wyników ??
 8. Okej mój błąd, powiem tak z mojej perspektywy bo siedziałem w kampie obok widziałem co chwila wiązke lasera którą co chwile rozwalasz... i okej popełniłem błąd w tym momencie zdarza się nikt nie jest nie omylny i przyjmuje na klatę każdą decyzje jaką podejmie @ Damo ...ale nie dostałeś bana tylko kicka....po czym od razu: Zamiast wyjaśnić ze mną moją całą sytuację, ale okej wiedz że od tej pory będę cie traktował tak samo...nie będzie upomnień, kicków za przewinienia tylko od razu będą bany według taryfikatora żeby sprawa była jasna...a gracz @ Przyczajona_Puma też swoją kare dostanie za granie w za przeproszeniem w ch*ja. Dziękuje i pozdrawiam.
 9. No z mojej perspektywy było to tak jak Ci napisałem, przyszedłeś do kampy wziąłeś anti i ta mina tam już stała, nie jak napisałeś że stawiałem ją jak szedł szalony, i jakoś nie chciałeś przejść za nią...dopiero gdy wszedł szalony podszedłeś do niej i zacząłeś ją rozwalać jak on był już przy Tobie, więc i tak nie miałeś szans na przetrwanie, a w mojej ocenie rozwaliłeś ją tylko po to żeby po zarażeniu mieć łatwiejszy dostęp do mnie, według mnie było to zagranie na niekorzyść pozostałych humanów(w tym przypadku moim) gdy jeszcze byłeś humanem. Stąd kick...tylko kick... Dziękuje i Pozdrawiam
 10. Wstawiam ssy tylko takie jakie mam, My osoby funkcyjne już się nauczyliśmy i dokumentujemy wszystko na bieżąco. Zarzuciłeś mi coś, więc w odpowiedzi daje dlaczego tak postąpiłem, gdzie tu manipulacja? I co odwracają? to ty co chwile robiłeś do mnie jakieś przyczepki i zachowywałeś się jak zachowywałeś na co przedstawiłem dowody. Dla mnie ty jesteś obojętny nie robiłem nic ci na złość. Jeżeli o coś mnie oskarżasz to przedstaw dowody!
 11. Ty tak serio? ? wiesz jaka jest różnica między graczami z tego samego teamu a z przeciwnego? ale to ty składasz skargę na mnie, to twoim obowiązkiem jest przedstawienie dowodów. I już skończmy tą dyskusje. ty się wypowiedziałeś, ja się wypowiedziałem... Teraz tylko czekamy na decyzje osób funkcyjnych.
 12. No dobrze w końcu mam chwilę, a więc tak... Wymieniliśmy parę zdań i był koniec na co sam się przyznałeś napisałeś w celu wywołania gówno burzy. Dałem Ci gaga żeby uniknąć dalszej bezsensownej dyskusji. Ale to do ciebie nie dotarło i wtedy zacząłeś gadać przez mikro jak sam napisałeś za co dostałeś mute w takim samym celu w jakim dostałeś gaga. I nie widzę gdzie tu jest nadużycie uprawnień? Kolejna sprawa, czyli ta gdy byliśmy w kampie. Ok z gdy zobaczyłeś że mam ammo celowo ze skoczyłeś na dół i postawiłeś miny żebym tylko tego ammo nie wykorzystał i normalnie nic bym z tym nie zrobił, ale zrobiłeś to tylko i wyłącznie w celu uprzykrzenia mi gry. Co świadczą o tym twoje słowa : I jeszcze gdybyś stał przy tych minach próbował coś grać... to ty nie znów wskoczyłeś na górę i się cieszyłeś że psujesz mi grę. No sorry ale nie będę tolerował propagowania tego typu zachowań bo to tylko chamstwo i buractwo. Mod zm polega na współpracy a nie na celowym uprzykrzaniu gry sobie na wzajem. I tak przyznaje się bez bicia, że nie powinienem niszczyć ci tych min tylko od razu dać ci kicka. I przyjmę na klatę każdą karę jaka zostanie mi wymierzona za takie zachowanie. No to lecimy dalej: Proszę o dowód i dokładny czas demka bo ja przeglądając demo nie znalazłem takiej sytuacji. Tu też poproszę o dowody bo w chwili obecnej są to tylko pomówienia... Co do tej sutuacji... ludzie nie pisali o vota tylko gracz o nicku Harry z Tybetu napisał: "masz admina to zmień mapę" i to do niego tyczyła się moja odpowiedź. Więc ni powinieneś odnosić się do czegoś o czym nie masz pojęcia. A druga sprawa pisał to po minucie trwania mapy którą sami przed chwilą wybrali. Reasumując W całym tym zgiełku ja nie widzę nadużyć uprawnień przez moją osobę. Jedyne niestosowne zachowanie którego się podjąłem to rozwalanie min, za co przepraszam bo nie powinienem tak się zachować. To chyba na tyle chyba że @ Damo chcesz żebym coś jeszcze wyjaśnił to jestem do dyspozycji. Pozdrawiam
 13. To nie do końca tak my sprawiamy tylko takie wrażenie, nie odzywamy się by pochwalić coś co jest dobrze zrobione tylko w tedy gdy według nas jest coś nie tak. Takie pokolenie nic nie zrobisz. Nas też nie chwalono, jak zrobiłeś coś dobrze to wykonałeś tylko swoją robotę. Tak kiedyś było ale wezmę sobie Twoje słowa do serca i postaram się też udzielać w pozytywny sposób Pozdrawiam cieplutko
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy