Jump to content

kZa

[CS 1.6] Admin ZOMBIE INFECTION
 • Content Count

  338
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kZa last won the day on April 29

kZa had the most liked content!

Community Reputation

383 Wspaniała

7 Followers

About kZa

 • Other groups [CS 1.6] Admin GUNGAME,
  Gold fragers
 • Rank
  Wygadany fragowicz

Profile information

 • Name
  kZa
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Mazury

Information about Fragowicz

 • Nick
  kZa
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZM
 • I play on servers
  CS 1.6 - 4FUN
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Nie posiadam

Recent Profile Visitors

2,037 profile views
 1. Po pierwsze nie musisz mnie uświadamiać bo mam o tym większe pojęcie niż Ci się wydaje. I w dodatku mówi to ktoś kto wali kilkudniowe bany za to że ktoś mu podskoczy. Druga rzecz pisząc to pokazujesz tylko jak nie masz pojęcia o całej sprawie. Bo gdyby on sobie coś burknał pod nosem to bym dał mu riposte i go wyśmiał, ale u niego powtarza się to notorycznie i nie tylko w stosunku do mnie a ja nie będę tego tolerował. I po trzecie to doskonale dobrałem punkty do calej sytuacji, więc albo nie wiesz o czym mówisz albo tego nie przemyślałeś. Dziękuję za uwagę i dobrej nocy życzę.
 2. Przypominam: Brak jakiejkolwiek etyki zachowania, np. prowokowanie - ban do 12h Męczenie lub nagabywanie admina - ban do 4h Podważanie autorytetu admina - ban do 7 dni Dokształć się @ In Qontrol by Q-dance z nl zanim zaczniesz sypać punktami regulaminu
 3. Ty człowieku chyba masz coś nie tak z głową. Można się wypowiadać jeżeli wnosi to coś do sprawy. A wypowiedź @ O EM DZI wnosi! Pokazuje osobie rozpatrującej jakim typem człowieka jesteś i to że nie jest pojedynczy incydent gdy zaczynasz swoje prowokację.
 4. Chyba jestem za tępy ale ja nic z tego nie rozumiem 😳możesz to jakoś rozpisać na spokojnie i wyjaśnić o co Ci chodzi?
 5. No gdy tylko wchodzę na serwer od razu jakieś dogadywanki z twojej strony w moim kierunku, celowe zaczepki i prokowacje. Nie będę na to pozwalał, dlatego dostałeś kicka z powodem żebyś przemyślał swoje zachowanie. Tyle w temacie. A druga rzecz to nie kłam! Podaj czas na demie gdzie niby straszyłem cie banem?
 6. Widzę nie uczycie się na własnych błędach, i kolejny raz powtórka z rozrywki
 7. @ Nigdy Mało WPADS jak nie potrafisz zachować kultury i w jakiś normalny sposób się wypowiadać to zrób dobry uczynek i się nie udzielaj na forum!
 8. Nie, tu to myślałem że spadnę z krzesła ze śmiechu, dzieciaku ja nie jestem nastolatkiem żeby bawić się w takie rzeczy i niby czemu miałbym robić ci po złości xD A to że wszedłeś dopiero na serwer nie ma tu nic do rzeczy, po to się podkładasz żeby zbierać punkty. I druga rzecz wszyscy wiedzą że lubisz ryzykownie grać na anekinie. A po trzecie za takie akcje dawałeś bany na lewo i prawo nawet nowym graczom, a teraz wielkie zdziwko 😂 Jak pełniłeś funkcje to mało mi w dupę nie właziłeś a teraz piszesz takie rzeczy, hah. Masz jakiś problem do mnie bo odkryłem jaki to fałszywy jesteś. Po tym jak straciłeś funkcje obrabiałeś mi dupę, zgrywałeś cwaniaka a potem mało że nie z płaczem przepraszałeś mnie na steamie, ot cały Michałek. Ale mi to wisi bo jesteś dzieciak i jeszcze potrzebujesz czasu żeby dorosnąć. No i dla jednych szkoda że mam admina dla innych nie, jakoś jestem tu 3 lata, a ty miałeś już możliwość wykazania się więc takie teksty sobie daruj. Teraz sprawa całego zdarzenia, ja widziałem jak wbiegasz w zm z nożem, nie próbowałeś się bronić ani nic więc nadałem bana. Po obejrzeniu demka tak zauważyłem że uciekłeś z kampy, ale jest ale. Mogłeś od razu wbić do kampy na dole to nie wbiegasz na środek małej mapy, mogłeś też uciekać na góre... też nie, wbiegłeś w zm z nożem. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, niech góra zadecyduje o unbanie. Link do dema: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2006151820-zm_anekin_house_v4-1592238000-1592240280.zip czas: 18:00 Dziękuję za uwagę z poważaniem kZa
 9. Ale jeżeli nie masz pojęcia skąd te informację to po co się udzielasz? A jeżeli tą są informacje od innych adminów to co? chyba sprawdzone ifno czyż nie?
 10. Miałem się nie udzielać w tym podaniu bo praktycznie Cie nie znam, ale sama dzisiaj pokazałaś że nie dokonca znasz regulamin serwera, no i chodzą słuchy że często Twoja gra pozostawia wiele do życzenia. Także uważam że narazie to trochę za wcześnie. Pograj trochę, zapoznaj się, zasadami serweta, daj się poznać i wtedy zobaczymy. Na chwilę obecną jestem na NIE. Z poważaniem kZa
 11. Mi osobiście nic nie zglaszałeś, nie widziałem także żebyś komukolwiek w czymś pomagał, a wręcz przecienie masz "gówniarskie" ( oczywiście nie ubliżając nikomu) zachowania oraz odzywki, nawet parę dni temu pocisnąłeś graczom i uciekłeś z serwera. Jak dla mnie nie dorosłeś do tej funkcji i mógłbyś narobić więcej złego niż dobrego także ode mnie duże: NIE.
 12. Nie ten dział, tu na pewno pomogą Ci szybciej: https://fragujemy.com/forum/395-cs-16-csgo-wsparcie-techniczne/ Pozdrawiam kZa
 13. @ PheNoMeN zapoznaj się z tym:
 14. Oooo jakie niewiniątko 😂 No dobra to zaczynamy, dla wyjaśnienia po twoim odwołaniu przejrzałem z grubsza dwie poprzednie mapki, przed którą nadałem ci bana i o to co znalazłem. : http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2004281355-zm_anekin_house_v4-1588074900-1588077180.zip 15:59 - "widzisz kurwa głupi kutafonie" 16:09 - " głupi kutafonie widzisz" 17:02- można uznać za podkładkę, widzisz że kończy ci się ammo a nawet nie próbujesz się wycofywać, po czym 17:21 szalony, 20:38- wchodzisz centralnie w zm, 21:27 szalony, po czym wychodzisz na dwór i walisz w ch*** zamiast wykonywać cele, 24:23- podkładka 31:35 - celowo się kręcisz zamiast się schować do kampy, czekając na zarażenie (cwany jesteś), po czym zarażenie i 32:25 szyszka! http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2004281444-ze_escapetrain-1588077840-1588079160.zip 1:34- ładnie koledze wpychasz do kampy 03:51- "no kurwa gdzie ty idziesz chuju" i przyznam dalej już mi się nie chciało oglądać http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2004281506-zm_horror-1588079160-1588081260.zip 1: 10- " skurwysyn, jeszcze cie zablokuje chuju jebany, zobaczysz" 1:37- "ty w kurwe jebany" Tyle wystarczy? Potem wchodzi @ Yellowski1 i twoje zachowanie zmienia się o 180stopni. Więc jak by dalej grzebał, to pewnie jeszcze bym coś znalazł. Znamy cie bardzo, dobrze i twojego fbansa przed resetem też, i właśnie dlatego dostałeś tak długiego bana! Bo doskonale wiemy że grasz tu długo i znasz każdego admina, jednoczenie wykorzystujesz to wiedząc że nie ma żadnego na serwerze. A ty masz jeszcze czelność składać odwołanie wiedząc że nie jesteś niewiniątkiem? chyba celowo żeby dołożyć nam pracy Z tego powodu wychodzę z wnioskiem do @ TheExorcist11 żeby ci jeszcze tego bana przedłużył może w końcu coś cie to nauczy, bo jak do tej pory nic nie pomaga. Dziękuje za uwagę kZa
 15. Yyy gdzie ty widzisz jakiekolwiek groźby? Banowanie na siłę? Hah chyba ty tak robiłeś za swojej kadencji więc nie pieprz głupot!
×
×
 • Create New...