Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'hasło' .
-
Forma zapłaty: przelew / sms Data złożenia zamówienia: 1.09.2022 Godzina:16:12 Nazwa zakupionej usługi: V.I.P Dane identyfikacyjne usługi: LG. Serwer, którego dotyczy problem: CS 1.6 - ONLY DD2 #2 Opis problemu: Po wpisaniu prawidlowego hasla w konsoli nie umiem wejsc na serwer. Mam nawet zdjecie hasla ktore zostalo przeze mnie stworzone. Chyba ze 100 razy je wpisywalem i nic. Wyskakuje mi komunikat : "wpisz prawidlowe haslo w konsoli lub zmien nick". Od pol roku te same haslo posiadam. Nawet na nowo CS a instalowalem. Prosze o pomoc. DODATKOWO NIE POSIADAM FOLDERU CONFIG.CFG CO MOGE ZROBIC DALEJ?? POZDRAWIAM
-
wyczuwam trolling....
-
Pssst. jak kupisz Steam to wszystko działa i nawet hasła nie musisz wpisywać ;^)
-
Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
-
Siemka. Ostatnio kupilem vipa na zm_mod i jak wbijam na serwer pisze, że hasło jest nieprawidłowe. Wpisuję w konsoli setinfo _pw "mojehasło" i nadal nie działa. Może ktoś mi pomóc? Może jest np. opcja zresetowania hasła?? Hasło wpisuję poprawne na 100%... Dobra już sobie to rozwiązałem sam xD
-
Link do usługi:BRAK Opis problemu:Literówka w haśle Uwagi:Banan kazał mi założyć grupe jak tylko włączą serwer, założyłem sobie konto gdzie w haśle wkradła mi się literówka bo wszystko sobie zapisałem i wbiłem na serwer założyłem grupę coś porobiłem i wyszedłem. Po jakimś czasie wbiłem na nowo i musiałem wpisać hasło, a więc wpisywałem to z kartki no i nic nie działało. Na tym koncie jest utworzona grupa z bazą na zawsze co teraz?
-
Cześć, mam pewną propozycję która mogłaby wnieść sporo wygody. Chodzi o to żeby jedna brama posiadała tylko jedno hasło na otwarcie i zamknięcie bazy.
-
Mam pytanie jak mam vipa kupionego na Steam ID czy jest moziwość dodania hasła na nick?
