Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'taki' .
-
jak miec celownik do awp w cs 1.6 taki jak w csgo
TM kyzzy opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 1.6
siema mam pytanie jak w cs 1.6 zrobic taki celownik jak po prawej -
Skarga na: Gracz gówno <3 Dlaczego składasz skargę: Wyzywa mnie za nic dopiero co wbiłem na serwer Nick z gry: Rubix Nick osoby oskarżonej: gówno <3 Data zdarzenia: 2022-07-29 10:25 Opis zdarzenia: Ledwo wbiłem na serwer ludzie wiedzą ze mam bana na chat i po mnie jadą dziękuje administracji za poprawę dzisiejszego dnia Dowód: file:///C:/Users/Wojtek/Desktop/20220729101813_1.jpg
-
Witam, chciało mi się, lubię to robić, może ktoś skorzysta . Zrobiłem taką mini paczkę? skinów do cs 1.6, pozostałe zrobię na dniach (o ile będzie mi się chciało) i będą wszystkie bronie . do pobrania: dla fraga.rar
-
Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
-
Witam wszystkich , mam nadzieję , że to dobry dział na ten temat. A więc chciałem zapytać czy też mieliście taki błąd , że czas rundy jest w innym formacie niż zawsze i jest w innym miejscu niż przeważnie , ale to pikuś bo w tedy też nie mogę zmianiać nóż broń granaty. w ogóle nie reagują guziki 1-2-3-4. Sprawdzam ustawienia controls i są poprawne . Wczoraj Karysu mówił , że też ma czasem takie błedy i trzeba wyłączyć i włączyć cs pózniej jest normalnie.. Chciałem Was się zapytać czy też mieliście takie błędy a jak tak to jak sobie z tym poradzić by nie wychodzić z cs.
-
@PoLaR specjalnie dla Ciebie aktualizacja xD Wesołych Świąt kochani ❤️
-
problem polega na tym że nie mogę dołączyć do serwera i w konsoli wyskakuje mi to BUILD 1631 SERVER (0 CRC) Server # 224 Kicked :"[RC] Bad DemoPlayer.dll" Connecting to 145.239.20.89:27015... Connection accepted by 145.239.20.89:27015 * Przywileje ustawione ma ktos pomysł na to
-
Odczekaj do kilku godzin / dni. Takie błędy wystarczy przeczekać, nie trzeba nic kombinować innego.
-
[CS:GO] Taki tam skan przez smokea
Duże Jot opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Co prawda akcja króciutka, ale aż zdziwiło mnie co tam trafiłem ;o -
;) Takie coś dziś zobaczyłem i od razu banan mi na twarzy się pojawił :P
-
Zapraszam do Subskrybowania oraz lajkowania Co kilka dni nowy film ;)
-
Powrót do szkoły nie taki zły - zmiany wrześniowe!
GET opublikował(a) temat w Komunikaty o projekcie
Powrót do szkoły nie taki zły - zmiany wrześniowe! Jak się okazuje, powrót do szkoły 1 września wcale nie musi być złą informacją dla graczy naszej sieci, bowiem wprowadzamy dla Was kolejne nowości, zmiany po wakacyjnym czasie, które miejmy nadzieję sprawią Wam ogromną radość i pozwolą na jeszcze lepsze doznania na naszych serwerach. Tak, ponieważ kolejny raz wyjdą różnego rodzaju aktualizacje, ale po kolei... Wpierw zacznę od informacji dot. naszej kadry: a) Hayu otrzymał awans na Global Moderatora. b) Wielki powrót Rogala na stanowisko Global Moderatora a także Admin ZM. c) FurCze nowym opiekunem serwera 4FUN! Zastąpi Damiana (Fatal1ty), który udał się na zasłużoną emeryturę. Nie będę oczywiście zabierał cennego czasu na opisywanie każdego z osobna - przed nami inne newsy. Gratulujemy! Oprócz tego, od teraz wprowadzamy system "odznaczeń" na forum. Jest on tej chwili w wersji "beta", bo praktycznie przez cały wrzesień będę go dopieszczał. Wstępnie możecie już zobaczyć: http://fragujemy.com/awards/ - i powtarzam, że jeszcze wiele się tu zmieni, uporządkuje. Także niebawem zostaną przyznane odznaczenia wszystkim, co sobie na to zasłużyli. Pewnie niektórzy z Was zauważyli temat "zgłoś problem na serwerze XXX" - być może niewielkie "coś", ale pokazuje, że jesteśmy otwarci na zgłoszenia graczy dot. problemów na danym serwerze. Uważamy, że skoro to Wy [gracze] jesteście z nami, doceniacie nas poprzez granie na naszych serwerach, to b.chętnie będziemy podnosić w dalszym ciągu jakość naszych serwerów. Dlatego prosimy zgłaszać wszystkie problemy związane z danym serwerem - zostaną one dokładnie rozpatrzone i zbadane. Nie tylko tematy w/w są nowością, także na dniach bohaterami będą nowe działy - forum zostanie bardziej rozbudowane, przede wszystkim w zakresie głównej tematyki tego forum, jakim są gry. Planujemy w przyszłym miesiącu zatrudnić redaktorów, którzy będą zajmować się recenzjami różnych gier, rozbudowywać i poszerzać dział gier. Uwzględnimy również Wasze pomysły, prośby względem forum, które zostały zatwierdzone w okresie 2-3 miesięcy. No i w końcu, najważniejszy teraz temat związany z naszymi serwerami: 1. Zacznę od TS3. Prawdopodobnie, tymczasowo to Brokhen (dotychczas prawa ręka opiekuna TS3) przejmie obowiązki serwera TS3. Lecz musicie być jeszcze czujni, bo okazało się, że istnieje jakaś szansa na powrót STAREGO ADRESU IP. Okazało się, że tickety wysyłane do supportu TS3 były wysyłane z błędnego e-mailu (tak, to moja wina przyznaję), za co przepraszam. Dlatego musi to jeszcze potrwać. Mam tylko nadzieję, że wszystko pójdzie po dobrej myśli. Jeżeli nie, uruchomimy serwer TS3 na nowym adresie IP, które już czeka od dłuższego czasu... 2. Zacząłem dość niestandardowo, więc jak już tak jakby od końca zaczynam, to teraz wspomnę coś o serwerze CS:GO. Zostanie uruchomiony na nowym adresie IP. Mod to oczywiście serwer DD2. Miałem okazję testować różne konfiguracje, wiem już jak będzie mniej-więcej optymalnie oraz mam zarys jak będzie wyglądał serwer. Czeka on co prawda już ponad miesiąc, ale cóż - przyznaję również, że wakacje mnie dosięgły i o ile nie porzuciłem sieci, tak chyba wszyscy się zgodzą, że należał mi się długi odpoczynek. Przygotowywanych jest wiele jeszcze projektów, które mają ruszyć pod koniec tego roku lub na początku. 3. Skoro już jesteśmy przy projektach, oświadczam, że serwer MTA (multi theft auto) nie został porzucony. Od przyszłego tygodnia ruszają prace nad serwerem. 4. Aktualizacja (2.04 full) serwera ZM jest już prawie gotowa. Główne zmiany, nowości jakie zostaną wniesione: -> blokada wchodzenia na tekstury na mapach, gdzie najczęściej gracze wchodzili - ograniczy to ilość banów -> plugin przeciwko speedhackerom -> poprawki różne, błędy powstałe przy poprzednim update Celem aktualizacji jest nie tyle, co optymalizacja oraz nowości, ale wyrównanie szans w grze, na które narzekało bardzo wielu z Was. Mamy nadzieję, że nowości oraz wniesione różne poprawki zadowolą każdego gracza. 5. Teraz największa informacja. Serwer COD zostanie zaktualizowany do wersji 4.0, bo niestety, ale wersja 3.0 okazała się totalną klapą i przez to serwer stracił wiele w oczach graczy. Dlatego postanowiliśmy, że nadchodząca aktualizacja nie będzie z serii 3.x, a zupełnie nową: 4.0. Szczegóły niebawem, ale wraz z UPDATE, zostanie zresetowany ranking oraz poziomy. 5. Na 4FUN oprócz tego, że zmienił się opiekun, wprowadzimy blokadę 10 sek. z HE, a także chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności graczy STEAM na serwerze. Dlatego też wprowadzimy darmowy slot dla każdego, kto posiada STEAM. Szczegóły wkrótce. 6. Nowe serwery - TP oraz ZOMBIE PLAGUE. Jeszcze nie są gotowe, ale ruszą niebawem. Więcej informacji "kiedy", znajdziecie na samym końcu. 7. W związku ze startem serwera TP, najprawdopodobniej serwer DD2 przejdzie metamorfozę i stanie się typowym FFA, choć z zachowaniem dynamiki gry. Zmiana będzie drobnostkowa, ponieważ zostanie zdjęta blokada na patrzenie na graczy z przeciwnej drużyny. Być może dogramy jakiś spadochron, resetscore i nie tylko - wszystko przed nami! Nie zapominajmy oczywiście o nowych roundsoundach, resecie rankingu, a także przejście w stan jesienny serwerów. O wszystkich wprowadzonych już zmianach informować na bieżąco będę w tym wątku, poprzez dodanie notatek. Musicie uzbroić się w cierpliwość, do końca tego tygodnia postaram się wnieść wszystko. Pozdrawiamy, zespół FGTeam -
Jak gram w cs'a (Ns) może to ważne. Jak wchodze na konsole to mi pokazuje to najwcześniejsze i musze przwijać na dół. czy to jakiś błąd ?
