Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'szkoły' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 3 wyniki

  1. Komitet Śledczy Rosji zidentyfikował napastnika, który otworzył dziś ogień do uczniów w szkole w Kerczu na Krymie. Według ustaleń Komitetu chodzi o 18-letniego Władisława Roslakowa. Na nagraniach z monitoringu widać, jak młody mężczyzna wchodzi do szkoły, trzymając w rękach karabin. Organ dodał, że przekwalifikował czyn z aktu terroru na masowe morderstwo. Znajomy napastnika powiedział RBK, że chłopak "nienawidził technikum przez złych nauczycieli, wspominał, że się na nich zemści". Inni uczniowie zwracają uwagę, że napastnik był "bardzo zamknięty w sobie, prawie z nikim nie rozmawiał i dawno usunął swoje profile z portali społecznościowych". Jak napisał na Twitterze korespondent brytyjskiego "The Telegraph" Alec Luhn, zabójca używał w internecie używał nicku "Reich" i miał obsesję na punkcie masowych morderców. W wyniku ataku Roslakowa zginęło co najmniej 19 osób, a około 50 zostało rannych. źródło: https://wiadomosci.onet.pl
  2. Powrót do szkoły nie taki zły - zmiany wrześniowe! Jak się okazuje, powrót do szkoły 1 września wcale nie musi być złą informacją dla graczy naszej sieci, bowiem wprowadzamy dla Was kolejne nowości, zmiany po wakacyjnym czasie, które miejmy nadzieję sprawią Wam ogromną radość i pozwolą na jeszcze lepsze doznania na naszych serwerach. Tak, ponieważ kolejny raz wyjdą różnego rodzaju aktualizacje, ale po kolei... Wpierw zacznę od informacji dot. naszej kadry: a) Hayu otrzymał awans na Global Moderatora. b) Wielki powrót Rogala na stanowisko Global Moderatora a także Admin ZM. c) FurCze nowym opiekunem serwera 4FUN! Zastąpi Damiana (Fatal1ty), który udał się na zasłużoną emeryturę. Nie będę oczywiście zabierał cennego czasu na opisywanie każdego z osobna - przed nami inne newsy. Gratulujemy! Oprócz tego, od teraz wprowadzamy system "odznaczeń" na forum. Jest on tej chwili w wersji "beta", bo praktycznie przez cały wrzesień będę go dopieszczał. Wstępnie możecie już zobaczyć: http://fragujemy.com/awards/ - i powtarzam, że jeszcze wiele się tu zmieni, uporządkuje. Także niebawem zostaną przyznane odznaczenia wszystkim, co sobie na to zasłużyli. Pewnie niektórzy z Was zauważyli temat "zgłoś problem na serwerze XXX" - być może niewielkie "coś", ale pokazuje, że jesteśmy otwarci na zgłoszenia graczy dot. problemów na danym serwerze. Uważamy, że skoro to Wy [gracze] jesteście z nami, doceniacie nas poprzez granie na naszych serwerach, to b.chętnie będziemy podnosić w dalszym ciągu jakość naszych serwerów. Dlatego prosimy zgłaszać wszystkie problemy związane z danym serwerem - zostaną one dokładnie rozpatrzone i zbadane. Nie tylko tematy w/w są nowością, także na dniach bohaterami będą nowe działy - forum zostanie bardziej rozbudowane, przede wszystkim w zakresie głównej tematyki tego forum, jakim są gry. Planujemy w przyszłym miesiącu zatrudnić redaktorów, którzy będą zajmować się recenzjami różnych gier, rozbudowywać i poszerzać dział gier. Uwzględnimy również Wasze pomysły, prośby względem forum, które zostały zatwierdzone w okresie 2-3 miesięcy. No i w końcu, najważniejszy teraz temat związany z naszymi serwerami: 1. Zacznę od TS3. Prawdopodobnie, tymczasowo to Brokhen (dotychczas prawa ręka opiekuna TS3) przejmie obowiązki serwera TS3. Lecz musicie być jeszcze czujni, bo okazało się, że istnieje jakaś szansa na powrót STAREGO ADRESU IP. Okazało się, że tickety wysyłane do supportu TS3 były wysyłane z błędnego e-mailu (tak, to moja wina przyznaję), za co przepraszam. Dlatego musi to jeszcze potrwać. Mam tylko nadzieję, że wszystko pójdzie po dobrej myśli. Jeżeli nie, uruchomimy serwer TS3 na nowym adresie IP, które już czeka od dłuższego czasu... 2. Zacząłem dość niestandardowo, więc jak już tak jakby od końca zaczynam, to teraz wspomnę coś o serwerze CS:GO. Zostanie uruchomiony na nowym adresie IP. Mod to oczywiście serwer DD2. Miałem okazję testować różne konfiguracje, wiem już jak będzie mniej-więcej optymalnie oraz mam zarys jak będzie wyglądał serwer. Czeka on co prawda już ponad miesiąc, ale cóż - przyznaję również, że wakacje mnie dosięgły i o ile nie porzuciłem sieci, tak chyba wszyscy się zgodzą, że należał mi się długi odpoczynek. Przygotowywanych jest wiele jeszcze projektów, które mają ruszyć pod koniec tego roku lub na początku. 3. Skoro już jesteśmy przy projektach, oświadczam, że serwer MTA (multi theft auto) nie został porzucony. Od przyszłego tygodnia ruszają prace nad serwerem. 4. Aktualizacja (2.04 full) serwera ZM jest już prawie gotowa. Główne zmiany, nowości jakie zostaną wniesione: -> blokada wchodzenia na tekstury na mapach, gdzie najczęściej gracze wchodzili - ograniczy to ilość banów -> plugin przeciwko speedhackerom -> poprawki różne, błędy powstałe przy poprzednim update Celem aktualizacji jest nie tyle, co optymalizacja oraz nowości, ale wyrównanie szans w grze, na które narzekało bardzo wielu z Was. Mamy nadzieję, że nowości oraz wniesione różne poprawki zadowolą każdego gracza. 5. Teraz największa informacja. Serwer COD zostanie zaktualizowany do wersji 4.0, bo niestety, ale wersja 3.0 okazała się totalną klapą i przez to serwer stracił wiele w oczach graczy. Dlatego postanowiliśmy, że nadchodząca aktualizacja nie będzie z serii 3.x, a zupełnie nową: 4.0. Szczegóły niebawem, ale wraz z UPDATE, zostanie zresetowany ranking oraz poziomy. 5. Na 4FUN oprócz tego, że zmienił się opiekun, wprowadzimy blokadę 10 sek. z HE, a także chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności graczy STEAM na serwerze. Dlatego też wprowadzimy darmowy slot dla każdego, kto posiada STEAM. Szczegóły wkrótce. 6. Nowe serwery - TP oraz ZOMBIE PLAGUE. Jeszcze nie są gotowe, ale ruszą niebawem. Więcej informacji "kiedy", znajdziecie na samym końcu. 7. W związku ze startem serwera TP, najprawdopodobniej serwer DD2 przejdzie metamorfozę i stanie się typowym FFA, choć z zachowaniem dynamiki gry. Zmiana będzie drobnostkowa, ponieważ zostanie zdjęta blokada na patrzenie na graczy z przeciwnej drużyny. Być może dogramy jakiś spadochron, resetscore i nie tylko - wszystko przed nami! Nie zapominajmy oczywiście o nowych roundsoundach, resecie rankingu, a także przejście w stan jesienny serwerów. O wszystkich wprowadzonych już zmianach informować na bieżąco będę w tym wątku, poprzez dodanie notatek. Musicie uzbroić się w cierpliwość, do końca tego tygodnia postaram się wnieść wszystko. Pozdrawiamy, zespół FGTeam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności