Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'mały' .
-
Nie widziałem tu takiego tematu , a czasem ludzie pytają,więc proszę bardzo Zakładamy grę z botami i wpisujemy te komendy (musimy być cały czas żywi): ] cl_dynamiccrosshair 0 ] cl_lw 1 Po wpisaniu tych komend,wpisujecie te: ] +duck ] cl_dynamiccrosshair 1 ] cl_lw 0 ] -duck I celownik powinien się wam zmniejszyć szczególnie wygląda to dobrze na rozdzielczości 800x600 na której gram , ale na innych rozdzielczościach też widać poprawę.
-
Cześć. bo mam problem taki jeżeli nagrywam demko gry z botami i gdy oglądam demko to nie moge odpalić tryb 3 osoby wiem że jest do tego komenda "thirdperson" ale strasznie mi na tym zależy aby szło poruszać kamerą Dla ciekawskich próbuje zrobić 3D montaż
-
[CS:GO] 5 tricków na Mirage #5 + mały giveaway
RUPYT opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
Cześć! Kolejny filmik, w którym pokazuję 5 tricków na Mirage + tym razem mały giveaway (jego szczegóły są w opisie filmiku). Zapraszam do obejrzenia! -
Korzystanie z mobilnych głośników nie oznacza, iż jest się skazanym na imprezę przy słabo wybrzmiewających dźwiękach. Dowieść tego stara się firma JAM, wprowadzając na rynek nowy model Titanium. Produkt JAM-u wyposażono w cztery przetworniki – dwa aktywne i dwa pasywne – dzięki którym zwiększono siłę basów. Przekładać się ma to na czystszy i mocniejszy dźwięk. Odpowiednia moc jest zwłaszcza istotna przy domowych imprezach, gdy nie mamy miejsca na dużą ilość sprzętu grającego, a jednocześnie chcemy, by muzyka zapewniała właściwy klimat do zabawy. Titanium, dzięki rozmiarom porównywalnym do małej butelki wody, jest łatwy w przenoszeniu. Na dodatek, by podkreślić mobilny charakter, w urządzenie wbudowano zestaw głośnomówiący. Oznacza to, iż JAM Titanium umożliwia nam odbieranie rozmów przychodzących bezpośrednio z samego głośnika, bez potrzeby sięgania po telefon. Głośnik łączy się z innymi urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth, a jego zasięg wynosi 10 m. Swój produkt Jam wyposażył też w baterię Li-Ion zapewniającą 5 godzin bezprzewodowego grania. Zamierzeniem producenta przy projektowaniu Titanium było stworzenie designu jednocześnie wpadającego w oko, ale i zdolnego do wpasowania urządzenia w dowolne otoczenie. Stąd właśnie postawienie na minimalizm i wykonanie z metalu. Dystrybutorem produktu jest firma Impakt, a jego cena wynosi około 250 zł. Cechy produktu: Technologia: Bluetooth (10 m zasięgu) Wbudowana bateria: 5 godzin bezprzewodowego grania, 10 godzin przewodowego grania, 3 godziny ładowania Dwa aktywne i dwa pasywne przetworniki Wbudowany mikrofon Wymiary: 15 x 3 x 11 cm Waga: 50 g Źródło: http://www.mobimaniak.pl
-
Mam pytanie dlaczego admini widzą tylko moje wybryki a innych czasami nie widzą a robili to samo jak ja jak pisze że ktoś popełnia błąd to niektórzy admini nie reagują . Dzisiaj dostałem bana za tak zwane " podkładanie się " a co najlepsze admin skowmo (sory jak się pomylilem ) zaczął mapę przeniusł sie aby oglądać graczy i jak mnie zbanował do znowu zaczął grać i wbijać fragi
-
mały urywek duużo większego projektu :D https://www.youtube.com/watch?v=st8bUoNJvwk&feature=youtu.be
-
Jeśli da rade poprawić ten malutki błąd to poprawcie bo troszkę dziwnie się to czyta zamiast "Wiosna" pisze "Wioska" http://www32.speedyshare.com/A7Am7/download/hehehe.bmp
-
Witam, grywam sb na serwie od czasu do czasu - COD MOD . Wchodzę wczoraj a tu kick i powód aktywny, wszedłem w amx i też uzyskałem info że ban i od kogo tylko problemem jest to że w moim cs'ie nie ma ani screenów za co ani w konsoli gdy wbijam na serwa nie pojawia sie notka od amxbans. Moim zdaniem kolejny raz ktoś podszył się pod mój nick jak ok 2 tyg temu na mapie asssault_big, proszę o szybką pomoc ponieważ nie mam zamiaru tracic ani lvl'a ani serwa na którym dość dobrze się grywa.
-
Witam, dziś na serwerze pojawiły się potworne lagi, nie wiem z jakiego powodu, wczoraj dostałem informacje od administracji iż tylko ja mam lagi na serwerze DD2. Jednak dziś od jakiś dobrych dwóch godzin lagi są cały czas, może to przez asysty? Problem do rozwiązania. Pozdrawiam. :)
-
dzisiaj zainstalowałem do nowa cs wpisuje swój nick włączam serwer i to mi się pokazuje NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 192.168.117.102:27015 No IPX Support. Connecting to 193.33.176.234:27015... Connection accepted by 193.33.176.234:27015 * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the serv Kupiłem vip może to od tego moglibyście pomóc będę wdzięczny
-
Mianowicie mam steam od niedawna i chciałbym słyszeć nonsteam (jak to zrobić) Z góry dziękuje za odpowiedzi jeżeli w ogóle będą.
-
Jak gram w cs'a (Ns) może to ważne. Jak wchodze na konsole to mi pokazuje to najwcześniejsze i musze przwijać na dół. czy to jakiś błąd ?
