Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'mały' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 13 wyników

  1. Nie widziałem tu takiego tematu , a czasem ludzie pytają,więc proszę bardzo Zakładamy grę z botami i wpisujemy te komendy (musimy być cały czas żywi): ] cl_dynamiccrosshair 0 ] cl_lw 1 Po wpisaniu tych komend,wpisujecie te: ] +duck ] cl_dynamiccrosshair 1 ] cl_lw 0 ] -duck I celownik powinien się wam zmniejszyć szczególnie wygląda to dobrze na rozdzielczości 800x600 na której gram , ale na innych rozdzielczościach też widać poprawę.
  2. Cześć. bo mam problem taki jeżeli nagrywam demko gry z botami i gdy oglądam demko to nie moge odpalić tryb 3 osoby wiem że jest do tego komenda "thirdperson" ale strasznie mi na tym zależy aby szło poruszać kamerą Dla ciekawskich próbuje zrobić 3D montaż
  3. Cześć! Kolejny filmik, w którym pokazuję 5 tricków na Mirage + tym razem mały giveaway (jego szczegóły są w opisie filmiku). Zapraszam do obejrzenia!
  4. Korzystanie z mobilnych głośników nie oznacza, iż jest się skazanym na imprezę przy słabo wybrzmiewających dźwiękach. Dowieść tego stara się firma JAM, wprowadzając na rynek nowy model Titanium. Produkt JAM-u wyposażono w cztery przetworniki – dwa aktywne i dwa pasywne – dzięki którym zwiększono siłę basów. Przekładać się ma to na czystszy i mocniejszy dźwięk. Odpowiednia moc jest zwłaszcza istotna przy domowych imprezach, gdy nie mamy miejsca na dużą ilość sprzętu grającego, a jednocześnie chcemy, by muzyka zapewniała właściwy klimat do zabawy. Titanium, dzięki rozmiarom porównywalnym do małej butelki wody, jest łatwy w przenoszeniu. Na dodatek, by podkreślić mobilny charakter, w urządzenie wbudowano zestaw głośnomówiący. Oznacza to, iż JAM Titanium umożliwia nam odbieranie rozmów przychodzących bezpośrednio z samego głośnika, bez potrzeby sięgania po telefon. Głośnik łączy się z innymi urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth, a jego zasięg wynosi 10 m. Swój produkt Jam wyposażył też w baterię Li-Ion zapewniającą 5 godzin bezprzewodowego grania. Zamierzeniem producenta przy projektowaniu Titanium było stworzenie designu jednocześnie wpadającego w oko, ale i zdolnego do wpasowania urządzenia w dowolne otoczenie. Stąd właśnie postawienie na minimalizm i wykonanie z metalu. Dystrybutorem produktu jest firma Impakt, a jego cena wynosi około 250 zł. Cechy produktu: Technologia: Bluetooth (10 m zasięgu) Wbudowana bateria: 5 godzin bezprzewodowego grania, 10 godzin przewodowego grania, 3 godziny ładowania Dwa aktywne i dwa pasywne przetworniki Wbudowany mikrofon Wymiary: 15 x 3 x 11 cm Waga: 50 g Źródło: http://www.mobimaniak.pl
  5. Arni

    [KOSZ] mały problem

    Mam pytanie dlaczego admini widzą tylko moje wybryki a innych czasami nie widzą a robili to samo jak ja jak pisze że ktoś popełnia błąd to niektórzy admini nie reagują . Dzisiaj dostałem bana za tak zwane " podkładanie się " a co najlepsze admin skowmo (sory jak się pomylilem ) zaczął mapę przeniusł sie aby oglądać graczy i jak mnie zbanował do znowu zaczął grać i wbijać fragi
  6. mały urywek duużo większego projektu :D https://www.youtube.com/watch?v=st8bUoNJvwk&feature=youtu.be
  7. WazuQ

    [KOSZ] Mały błąd

    Jeśli da rade poprawić ten malutki błąd to poprawcie bo troszkę dziwnie się to czyta zamiast "Wiosna" pisze "Wioska" http://www32.speedyshare.com/A7Am7/download/hehehe.bmp
  8. Witam, grywam sb na serwie od czasu do czasu - COD MOD . Wchodzę wczoraj a tu kick i powód aktywny, wszedłem w amx i też uzyskałem info że ban i od kogo tylko problemem jest to że w moim cs'ie nie ma ani screenów za co ani w konsoli gdy wbijam na serwa nie pojawia sie notka od amxbans. Moim zdaniem kolejny raz ktoś podszył się pod mój nick jak ok 2 tyg temu na mapie asssault_big, proszę o szybką pomoc ponieważ nie mam zamiaru tracic ani lvl'a ani serwa na którym dość dobrze się grywa.
  9. Neu~

    [KOSZ] Mały problem...

    Witam, dziś na serwerze pojawiły się potworne lagi, nie wiem z jakiego powodu, wczoraj dostałem informacje od administracji iż tylko ja mam lagi na serwerze DD2. Jednak dziś od jakiś dobrych dwóch godzin lagi są cały czas, może to przez asysty? Problem do rozwiązania. Pozdrawiam. :)
  10. Arni

    [KOSZ] mały problem

    dzisiaj zainstalowałem do nowa cs wpisuje swój nick włączam serwer i to mi się pokazuje NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 192.168.117.102:27015 No IPX Support. Connecting to 193.33.176.234:27015... Connection accepted by 193.33.176.234:27015 * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the serv Kupiłem vip może to od tego moglibyście pomóc będę wdzięczny
  11. Mianowicie mam steam od niedawna i chciałbym słyszeć nonsteam (jak to zrobić) Z góry dziękuje za odpowiedzi jeżeli w ogóle będą.
  12. Jak gram w cs'a (Ns) może to ważne. Jak wchodze na konsole to mi pokazuje to najwcześniejsze i musze przwijać na dół. czy to jakiś błąd ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności