-
Dawno temu gralem na serwerze , miałem inny nick już nie pamiętam , i cheba vipa miałem . teraz gdy chce wejsc na serwer pisze mi : * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the server..\ Pomożecie ?
-
Kiedys grałem na serwerze zombie , ale pozniej przestalem i teraz jak chce wejsc z moim nickiem to mi nie chce wbic , musze wpisac haslo w consoli , próbowałem zmienic nick ale to nic nie daje ... Prosze o pomoc bo te zajeb**isty serwer :)
-
Kiedys grałem na serwerze zombie , ale pozniej przestalem i teraz jak chce wejsc z mim nickiem to mi nie chce wbic , musze wpisac haslo w consoli , próbowałem zmienic nick ale to nic nie daje ... Prosze o pomoc bo te zajeb**isty serwer :)
-
Postów
3 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Keczap
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
