Skocz do zawartości
  • Postów

    3
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Keczap

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Keczap

  1. Keczap

    [KOSZ] Może ktos pomoże ?

    Dawno temu gralem na serwerze , miałem inny nick już nie pamiętam , i cheba vipa miałem . teraz gdy chce wejsc na serwer pisze mi : * Invalid Password! Kicked :"You have no entry to the server..\ Pomożecie ?
  2. Keczap

    [KOSZ] Mam problem

    Kiedys grałem na serwerze zombie , ale pozniej przestalem i teraz jak chce wejsc z moim nickiem to mi nie chce wbic , musze wpisac haslo w consoli , próbowałem zmienic nick ale to nic nie daje ... Prosze o pomoc bo te zajeb**isty serwer :)
  3. Keczap

    [KOSZ] Mam Problem :/

    Kiedys grałem na serwerze zombie , ale pozniej przestalem i teraz jak chce wejsc z mim nickiem to mi nie chce wbic , musze wpisac haslo w consoli , próbowałem zmienic nick ale to nic nie daje ... Prosze o pomoc bo te zajeb**isty serwer :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności