Jump to content

suvi

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  502
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

suvi last won the day on March 11 2014

suvi had the most liked content!

Community Reputation

224 Znakomita

About suvi

 • Rank
  lato spinato
 • Birthday 04/07/2000

Profile information

 • Name
  Adam
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Poznań [#okolice]

Information about Fragowicz

 • Nick
  suvi
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Keyboard
  HyperX Alloy Elite 2
 • Mouse
  Logitech G502 HERO

Recent Profile Visitors

2,633 profile views
 1. Bardziej się nie da no.. 2 na 6 to banda łysego? Jakoś to tak szło
 2. Rozmiar: 140x140 / 170x170 / 200x200, Tematyka: mój nick - suvi1, Kolorystyka: biały, czerwony, czarny, szary - może być połączenie wszystkich czy pojedynczych, może być osobny jeden kolor, Tło: Przeźroczyste, Inne: Tło ma być przeźroczyste, chciałbym tylko swój nick - suvi1. Ta 1 na końcu nie jest missclickiem, taki mam nick. Gdybyś miał czas, fajnie byłoby, gdybyś zrobił więcej niż jedną opcję, żebym miał jakiś wybór. Wiadomo, będą plusiki za wykonaną pracę Świetnie byłoby, gdybyś dał radę zrobić efekt 2D, 3D tego napisu.
 3. Rangę, jaką chciałbym otrzymać: [CS:GO] Admin MIRAGE / Admin SURF (zależnie na którym bardziej potrzeba adminów, mogą być obydwa, bo na obydwu ostatnio gram i mam czas). Imię: Adam Aktualny wiek: 19 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Większość mnie zna, reszta kojarzy, zazwyczaj jest mnie wszędzie pełno bo lubię się wtrącać . Jestem rzetelny, stanowczy, szczery, staram się rozwiązywać problemy rozmową, ale nie mam dużo cierpliwości, więc nie zawsze wychodzi ? Teraz kończy się szkoła => więcej czasu na grę. Moje GT nie oślepia wysokimi słupkami, ale to dlatego, że niedawno wróciłem do grania, tak czy siak chęci są (umiejętności nie do końca, bo nie byłem jeszcze adminem w CS:GO, ale 30min i będę śmigał jak Kubica xD). Dodatkowe informacje: Jestem nubkiem, z globala spadłem do g4 XD Oczywiście zwale to na brak aktywności przez ponad rok na matchmake'ach i ogólnie w grze... Surfuję całkiem dobrze, ponieważ w 1.6 bardzo dużo grałem na tego typu serwerach, a na mirage utrzymuje górną połowę tabeli, o ile oczywiście nie jestem pierwszy (tak skromnie mówiąc ). Poza cs gram w lola, bf1, minecrafta, pubga, w fifę przestałem, czekam na 20 (kek) i w inne mniejsze tytuły.
 4. Wtrącę się: Byłeś adminem, powinieneś wiedzieć jak się zachowywać, nie trollować, nie wkur*iać, czy jak sam napisałeś - nie prowokować. Myślisz, że polar się będzie jeb*ł? Chciałeś perma - dostałeś perma.
 5. 16 czy 17 lat? staż 3 czy 4 lata? Oraz: Od odrzuconego podania nie zaangażowałeś się w dodanie ani jednego postu, pomimo swoich słów w poprzednim podaniu: "Ps. Oczywiście nadrobię forum, będę aktywny. Pozdrawiam serdecznie, w1lk.". Uważałem Cię za W MIARĘ ogarniętą osobę, jakże się myliłem Proszę Cię, nie pogrążaj się.
 6. aim_crazyjump https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2537/ Stara mapa, pamiętam jak grałem jeszcze przed przyjściem na fragujemy. Myślę, że między 23:00 a 13:00 dałaby radę, można też spróbować na drugi mapcykl, chociaż szczerze mówiąc nie widzę 30 graczy na tak małej mapie. Jeżeli ktoś nie grał, poza tym co widać na screenie - jest jeszcze spad na dół, jest woda i teleporty na poszczególne wieże.
 7. Czekasz na opinię? Prosz: Moim zdaniem kara powinna zostać taka, jaka jest. Może i masz dobry kontakt z graczami, może i dużo grałeś na serwerze, na ts'ie siedzisz etc. Ale gdyby Cie Damo nie wyłapał na tym ns'ie, to by nie było tego tematu, nie byłoby "ogromnej" prośby, nie byłoby wylewania, jak to bardzo chcesz grać, nic by nie było - nadal byś grał pod przykrywką, dlatego według mnie ta prośba to są puste słowa, prawdopodobnie jak te, że się zmieniasz/zmienisz (znając Twoją przeszłość, i to co robiłeś jako CAŁOŚĆ, bo wspomnę, że miałeś się już zmieniać, NIE miałeś odpierdalać maniany itp. ).
 8. Erwin, zeus i veni odpadli, więc dodatkowa para rąk by się przydała. Obawiam się tylko teraz, żebyś nie dostał pierdolca jak wymieniony wcześniej.. Mimo wszystko masz moje tak.
 9. Okazał skruchę. Jeżeli to faktycznie kumpel bandita, to i tak prędzej czy później dostanie bana.
 10. KUR*A NO NIE. Czy to takie trudne do zrozumienia? JESTEŚ W CT - FLASHE INNYCH GRACZY W CT CIE NIE OŚLEPIAJĄ. JESTEŚ W TT - FLASHE INNYCH GRACZY Z TT CIE NIE OŚLEPIAJĄ. No proszę was xD @luizkaa3 nie co sekundę, ale jak gangrena wspomniał max to dynamiczna mapa, a rzucają je na samym początku rundy, ZAWSZE, a upominki nic nie dadzą, jak się wczoraj okazało i jasne, od jednego czy dwóch dasz radę się obrócić, ale nie od wszystkich. Ja nie wiem, wy jakbyście nie czytali tego co napisałem.. Nie rzuca flasha jedna osoba, tylko 4 na raz @psiaq* był wałkowany ogólnie, ja mówię tylko o maxie.
 11. Mówię, o anty-flashu DRUŻYNOWYM, a nie ogólnym. Tak, ale zauważ to, że jak jest pełen serwer, to każdy vip z drużyny rzuca tego flasha i mnie, oraz niektórych innych z tego co wczoraj słyszałem, ch*j jasny trafia, jak 5 rundę pod rząd ktoś przed siebie rzuca i oślepia wszystkich dookoła. Wychodzę wczoraj z budynku i patrzę, biegnie jakiś.. gracz - i rzuca flasha, jednego - nie trafił do okna - drugiego, kur*a znowu nie trafił a połowa drużyny w tym momencie na ściany wbiega i nawet nie przeprosi, że nie trafił. To jest tak jak paffisto na anarchy po CT, idzie górą, rzuca przed siebie żeby przebiec, i w dupie ma to, że za nim 5 innych leci i wszyscy giną, bo mają biało, a on sobie wchodzi na bs'a i siedzi całą rundę za skrzynką.. @edit wydaję mi się, że taka zmiana by nie zepsuła dynamiki mapy, a nawet ją wsparła. Moje zdanie, nie trzeba się z nim zgadzać.
×
×
 • Create New...