Jump to content
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE! ×
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Tomeczek.

Zablokowany
 • Content Count

  38
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  12h 22m 10s

Community Reputation

32 Początkująca

8 Followers

About Tomeczek.

 • Rank
  Śmiały fragowicz
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Tomek
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Rzeszów

Information about Fragowicz

 • Nick
  Tomeczek
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. Nick podczas gry: Tomeczek. Nick admina: Gami Powód bana: prowokacja Data zdarzenia: 27.04.2019 ok. 20.00 Opis zdarzenia: Witam serdecznie. Otóż chciałbym się odwołać od bezpodstawnego bana za rzekomą prowokację. Wbiłem sobie na serwer, wcześniej otrzymałem informację o konkursie karaoke. Znając sytuację a raczej zakończenie innych konkursów gdzie nagle, niespodziewanie coś się "psuło", a raczej moim zdaniem było celowe działanie ze strony administracji (co okazało się prawdą), powiedziałem, że pewnie konkurs bez nagród. I tak oto dostałem banik na 4h. Jeżeli administrację tak bardzo PRAWDA W OCZY KOLE to naprawdę współczuję. Już nie wspominając o całej hucpie uprawianej z bezpodstawnymi mute'ami itd, można to wyliczać w nieskończoność. Nie będę tego dalej rozwijał gdyż nie jest to temat dotyczący odwołania. PS. Zdaję sobie sprawę, że ten temat nic nie wniesie - nie będzie UNBANA, gdyż jak ktoś to kiedyś powiedział "profesjonalność" administracji serwera ONLY AWP (nie ujmując innym serwerow) stoi na WYSOKIM POZIOMIE... Pozdrawiam.
 2. + Wiek + Ogarnięcie + Ranga sędzi na forum - Nie spełniasz podstawowego warunku czyli 30 dni przebywania na serwerze - Argument "Bo chce mieć pełny zakres w pilnowaniu porządku na serwerze" - jest co najmniej słabo sformułowany, każdy może chcieć różne rzeczy (lub jesteś pewny, że zostaniesz przyjęty i jest to już zaklepane) Jestem na NIE. @KoKeR czy ja dobrze widzę? Pomimo ZAMKNIĘTEJ REKRUTACJI zezwalasz na podanie, jak to się ma do innych graczy, którzy czekają na otwarcie rekrutacji? Czy nie wszyscy powinni być traktowani jednakowo? Gdy zobaczyłem to podanie to mi szczęka opadła do podłogi, dobry spektakl, zbieram ją do kupy i lecę po popcorn.
 3. Hej, zapraszam na AWP'y!
 4. + Wiek + Ogarnięty + Pomocny + Aktywność na serwerze - Aktywność na forum, konto pod podanie ale myślę, że to nadrobisz. Jestem na tak!
 5. Witam serdecznie. Zanim odniosę się do samego tematu. Uważam, że "pocisk" w moją stronę jest po pierwsze nietrafiony. Już pomijając fakt różnicy wieku, wysnuwasz daleko idące wnioski niepoparte absolutnie NICZYM. Nie banuje od tak, na podstawie pingu, nicku, wszelkie Twoje sugestie są po prostu oszczerstwami kierowanymi w moją osobę. Do każdej sytuacji podchodzę indywidualnie i podejmuję konkretne decyzje/działania. Logiczne jest, że gdybym działał niesprawnie, niesprawiedliwie, niezgodnie z zasadami serwera to zostałbym zdegradowany. Miło być naprawdę obrzuconym substancją, której długość wynosi 4 litery, nie mając pojęcia ile czasu i swojej własnej pracy wkładam na serwerze. Po obejrzeniu kilka razy demka, faktycznie mój ban był niesłuszny i jest to mój pierwszy (i mam nadzieję, że ostatni) błąd, do którego się w pełni przyznaję. Z tego miejsca chciałbym Szanowną Graczkę przeprosić oraz podziękować za opinie co do mojej osoby.
 6. + Aktywność na serwerze + Kultura + Wiek Faktycznie mało się odzywasz na serwrze ale jak już się odezwiesz to z pełną kulturką i starasz się pomagać graczom. Jestem na tak.
 7. + Kulturalny + Ogarnięty + Pomocny (często zgłaszałeś mi cheater'ów, gdy byłem nieobecny na serwerze) + Często bywa na serwerze Tak jak już wszyscy wspomnieli, forum do poprawy Jestem na tak!
 8. Spędzić czas z rodzinką, choć na chwilę zatrzymać się z biegu życia. Wesołych!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy