Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'siemka' .
-
Witam mam na imię Paweł mam lat 18 i pochodzę z okolic Lublina gram na waszym serwerze Zombie INFECTION liczę na miłą atmosferę na forum :)
-
Regulamin działu przeczytaj, siema
-
Wbij jakiś admin na mirage#3 bo odpał jest
-
Siemka oto ja NIKEAIR69 :D postanowiłem się przywitać :D Moje imię to Jakub [ kuba to zdrobnienie ] Więcej info takich jak moje GG na poim profilu Dzięki za Uwagę. Pozdro
-
Witam jestem tutaj nowym w forum :D Chciałbym się przywitac :D Mam na imie Przemek Gram na COD MOD JB ZOMBIE :d
-
Witam Was! Jestem Liwiusz, mieszkam w Bytomiu i uwielbiam grać w cs`a 1.6. Postanowiłem nie włóczyć się po różnych serwerach tylko wybrać sobie jeden konkretny. Wybrałem Wasz serwer DD2, dlaczego? Dlatego, że podoba mi się atmosfera na tym serwerze, odpowiednia konfiguracja serwera do typu OnlyDD2 i wiele więcej... Z całą pewnością pozostanę tutaj stałym bywalcem na dłużej. Być może postaram się o admina... Ale na to jeszcze przyjdzie czas. Serdecznie pozdrawiam wszystkich graczy tej sieci oraz całą załogę forum! m3flist0 - pozdrawiam.
-
Siemanko, jestem Patryk w grze nick Maślana, może ktoś mnie zna może nie gram najcześciej na CS:GO na Only Mirage Elówka i do zobaczenia w grze
-
Witam, tak jak już napisałem mam problem a konkretnie z tym że grałem parę dni temu jeszcze na innej serwerowni i dostałem bana z powodem ssy... Wchodzę tam gdzie mam zapisanego cs'a otwieram folder cstrike a ssow nie ma.. UB nie dostałem wiec pobrałem nowego cs'a i czy by nie dało sie jakoś sprawdzić czy ten rodzaj CS 1.6 dziala w pełni dobrze ? Chodzi mi o to by jeden z adminów na cod 200lvl zrobił mi przykladowo ss'y i czy sie zapiszą bo mam premke a jak dostane bana a ssy sie nie zapisza to bedzie.... Za pomoc bd rozdawał reputacje jak jest tutaj. Z góry dzięki :)
-
Siemka Pomysł : Pomysł na konkurs na serwer 4FUN :D więc przejdźmy do rzeczy :D Może zrobić by tak konkurs na Vip;a ? Wykonanie : Trzeba zrobić OnlY AwP i zrobić konkurs aby gracze i admini mieli czas na nabicie fragów i przez tydzień niech będzie OnlY AwP i sprawdzić przez ten tydzień kto uzbierał najwięcej fragów... i prosze Vip na 2 tygodnie :D Dzięki za Uwagę. Pozdro
-
Cześć ! Nazywam się Dawid. Mam 15 lat. Moje zainteresowania to gry komputerowe oraz piłka nożna. Jak ktoś gra w GTA V to zapraszam na PW ! :)
-
cześć, jestem Damian mam 21 lat, co niektórzy mnie moze pamietają z 4fun jako admina i karania wszystkich wszem i wobec. Planuje powrót do lat świetlności na 4fun:P
-
siema , gdzie mam wstawic screeny? powiedziałby mi ktos lub linka by wyslal ...) dzieki i pozdro
-
Siemanko jestem nowy i mam pytanie dlaczego nie mg złożyc podania na admina ?
-
Nazwa serwera: CsPukawka.Eu [DD2/NUKE/INF/BF2rank]@Pukawka.pl IP: 31.186.83.55:27171 Ilość slotów: 31 Rodzaj: Steam/NonSteam Forum: Cspukawka.eu Lokalizacja: Połącz: steam://connect/31.186.83.55:27171/ Nazwa serwera: CsPukawka.Eu [Only DD2] IP: 31.186.83.208:27171 Ilość slotów: 27 Rodzaj: Steam/NonSteam Forum: Cspukawka.eu Lokalizacja: Połącz:steam://connect/31.186.83.208:27171/ Nazwa serwera: CsPukawka.eu [Zombie Mod Extra][AP Na Start]BOSSY][VIP]@Pukawka.pl IP: 31.186.83.208:27106 Ilość slotów: 23 Rodzaj: Steam/NonSteam Forum: Cspukawka.eu Lokalizacja: Połącz: steam://connect/31.186.83.208:27106/ Nazwa serwera: CsPukawka.Eu [Only DD2+BF4][FD]@Pukawka.pl IP: 31.186.83.63:27231 Ilość slotów: 15 Rodzaj: Steam/NonSteam Forum: Cspukawka.eu Lokalizacja: Połącz: steam://connect/31.186.83.63:27231/ Nazwa serwera: CsPukawka.Eu [Only Awp india][FD]@Pukawka.pl IP: 31.186.83.207:27246 Ilość slotów: 15 Rodzaj: Steam/NonSteam Forum: Cspukawka.eu Lokalizacja: Połącz: steam://connect/31.186.83.207:27246/ Nazwa serwera: CsPukawka.Eu [Only KZ]@pukawka.pl IP: 94.23.88.66:27146 Ilość slotów: 6 Rodzaj: Steam/NonSteam Forum: Cspukawka.eu Lokalizacja: Połącz: steam://connect/94.23.88.66:27146/ Nazwa serwera: Cspukawka.eu[TEAMSPEAK3] IP: 178.217.186.86:11314 Ilość slotów: 20 Forum: Cspukawka.eu Lokalizacja: Połącz: ts3server://connect/178.217.186.86:11314 /
-
Siemka chciałem się przywitać ponieważ mam zamiar grać na tym serwerze i odwiedzać to forum codziennie :D . W razie pytań oto moje GG : 49945673 . ;D Mam na imię Jakub [ Kuba to zdrobnienie ] mam 18 lat itp itd jestem miły kulturalny i imprezowy :D Dzięki za uwagę. Pozdrowienia :P
-
Siemka chciałbym zostać adminem oto moje dane : Twój nick : |KaKaOwy-PoTwOrek; KilleR|` Ile grasz w CS'a : ok. 4-5 godz dziennie Znajomośc amxx w skali od 1 do 10 : 7 na 10 Ile masz lat : 18 lat Czy masz admina na innych serwerach : niestety nie Jaki masz największy level na CoD : 708 na 1001 Czy posiadasz STEAM : Oczywyście że tak jest on z grą Counter Strike Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin : Pomogę ogarniać jeśli ktoś będzie cheatował itp Posiadasz działający mikrofon : Niestety nie Sposób płatności : Niestety nie jestem,, bogaty " ale ,mi nie chodzi o pieniądze tylko o wspomaganie serwerowi Imię : Jakub (Kuba to zdrobnienie) Kontakt GG : Nieposiadam Kontakt STEAM : Fraguje | zaraz | zwarjuje>#1 ID w sklepiku : Nie wchodzę na takie strony Reklamy : 1.http://serwery.wiaderko.com/serwery/79.133.192.38:27025/ 2.http://serwery.wiaderko.com/serwery/80.72.37.14:27023/ 3.http://cssetti.pl/serwer/79.133.192.38:27025 4.http://serwery.zabijaka.pl/serwer/173/79.133.192.38:27025 5.http://www.gametracker.com/server_info/79.133.192.38:27025/ 6.http://cs-gra.pl/seotags.htm?tag=1001lvl 7.http://www.mpcforum.pl/topic/1050717-cs-wojak-cod-mod-1001-lvl1000fps/ 8.http://pochylnia.pl/topic/66848-cod-mod-1001-lvl-nocny-exp/ Mam nadzieję że go dostane Dzieki za UWAGE . Jest to poprawione podanie
-
Siemka chciałbym zostać adminem oto moje dane : Twój nick : |KaKaOwy-PoTwOrek; KilleR|` Ile grasz w CS'a : ok. 4-5 godz dziennie Znajomośc amxx w skali od 1 do 10 : 7 na 10 Ile masz lat : 18 lat Czy masz admina na innych serwerach : niestety nie Jaki masz największy level na CoD : 708 na 1001 Czy posiadasz STEAM : Oczywyście że tak jest on z grą Counter Strike Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin : Pomogę ogarniać jeśli ktoś będzie cheatował itp Posiadasz działający mikrofon : Niestety nie Sposób płatności : Niestety nie jestem,, bogaty " ale ,mi nie chodzi o pieniądze tylko o wspomaganie serwerowi Imię : Jakub (Kuba to zdrobnienie) Kontakt GG : Nieposiadam Kontakt STEAM : Fraguje | zaraz | zwarjuje>#1 ID w sklepiku : Nie wchodzę na takie strony Reklamy : 1.http://serwery.wiaderko.com/serwery/193.33.177.59:27015/ 2.http://serwery.wiaderko.com/serwery/31.186.82.128:27481/ 3.http://serwery.wiaderko.com/serwery/193.33.177.44:27061/ 4.http://www.muforall.pun.pl/viewtopic.php?id=610 5.http://multi-head.pl/forum/107-multi-headpl-cod-mod-800-lvl-ip-80724310627022/ 6.http://pochylnia.pl/topic/74465-4cheats-codmod-4001-lvl-fastdl-nowe-perki/ 7.http://banid.pl/forum/index.php?topic=1001.0 8.http://www.mpcforum.pl/topic/1075730-serwer-cs-codmod-201-lvl-slow-exp-zaprasza/ Mam nadzieję że go dostane Dzieki za UWAGE .
