Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wszystkim' .
-
@ ...Cassie...PL nadziałbym
-
Siema mam na imię Mateusz mieszkam w Warszawie , mam 18lat. Interesuje się piłką nożna,motoryzacja,graniem w cs'a. Gram na cod mod 201lvl pod nickiem: BURZA# mój steam b0dziuu lub BURZA# ︻芫══----™. Serdecznie was pozdrawiam BURZA# :)
-
Witam Was Serdecznie! Jestem nowym graczem serwera Only DD2 oraz nowym użytkownikiem forum. Od teraz chciałbym mile z Wami spędzać czas :) Pozdrawiam wszystkich graczy Fragujemy.com oraz całą załogę sieci!
-
Witam wszystkich chciałbym się zapytać administracji co wy robicie ?? Skarga ta tyczy się większości z adminów serwera DD2 oraz mod'ów oraz UP 1. Wchodzę na serwer próbuję pomagać adminią aby serwer lepiej prosperował jednakże to ja zostaje ukarany 2. Wypominam na forum wasze błędy jednakże no mnie czeka ? Hejt z waszej strony. 3. Dodałem czitera 10 lutego dziś jest już 15 a gracz nadal nie został zbanowany http://fragujemy.com/topic/13068-the-king-of-london/ demko zostało rozpisane przez moją osobę. Wystarczy odpalić wallhack i oglądać wyznaczone akcje. Jednakże wszyscy są na tyle leniwi że nawet nie mają ochoty zobaczyć oraz ocenić demko gracz który pali. 4. Dostałem bana na SB. Proszę o powód... PS. Może otrząśniecie się trochę i zaczniecie coś działać z tym, bo serwer Only DD2 jest totalnie spalony przez 60-70% cziterów, jak nie więcej...
-
siema , gdzie mam wstawic screeny? powiedziałby mi ktos lub linka by wyslal ...) dzieki i pozdro
-
Witajcie gracze :D Mam na imię Przemek w grze gram pod nickiem H4rmu$. Swoją przygodę z siecią Fragujemy rozpocząłem 14 maja wtedy toteż się pierwszy raz zarejestrowałem na forum i zacząłem grać na serwerze zombie mod. Pozytywnie mnie zaskoczył gdyż takiej nowości jeszcze nie widziałem i mocno mnie przyciągnął :D Mam 22 lata i interesuje się głównie sportem, telefonią, komputerami oraz właśnie grami mmo. Do zobaczenia w grze :) Pozdrowienia dla wszystkich lubiących sieć Fragujemy!
